1. Huisoppas
  2. Monster

Huisoppas, Monster

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
FloF

1. Flo

11.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your beloved ones feel safe and relaxed with Flo

Antwoordt meestal binnen een dag
FloF

1. Flo

Your beloved ones feel safe and relaxed with Flo11.6 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
ChrisC

2. Chris

9 km
vanaf
€ 38
/nacht
3 beoordelingen

Betrouwbare, zorgzame dierenfluisteraar vol met liefde!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
ChrisC

2. Chris

Betrouwbare, zorgzame dierenfluisteraar vol met liefde!9 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 38
/nacht
MigleM

3. Migle

11.8 km
vanaf
€ 20
/nacht

Active animal lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MigleM

3. Migle

Active animal lover11.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
YuliiaY

4. Yuliia

6.1 km
vanaf
€ 62
/nacht

Caring and Responsible Pet Sitter You Can Trust, Reptiles

Antwoordt meestal binnen een dag
YuliiaY

4. Yuliia

Caring and Responsible Pet Sitter You Can Trust, Reptiles6.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 62
/nacht
AsliA

5. Asli

10.1 km
vanaf
€ 50
/nacht

Cat sitter in The Hague 🐱 Calm & experienced

Woont samen met 2 katten
AsliA

5. Asli

Cat sitter in The Hague 🐱 Calm & experienced10.1 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 50
/nacht
CatalinaC

6. Catalina

10.2 km - Den Haag
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Hello! Nice to meet you

Antwoordt meestal binnen een dag
CatalinaC

6. Catalina

Hello! Nice to meet you10.2 km - Den Haag
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
MartinaM

7. Martina

8.8 km
vanaf
€ 65
/nacht

Looking for afternoon companions

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MartinaM

7. Martina

Looking for afternoon companions8.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 65
/nacht
AlyssaA

8. Alyssa

10.1 km
vanaf
€ 50
/nacht

Loving and trustworthy pet sitter in The Hague!

AlyssaA

8. Alyssa

Loving and trustworthy pet sitter in The Hague!10.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
LenaL

9. Lena

11 km
vanaf
€ 40
/nacht

Cuddles, walks and wagging tails guaranteed

LenaL

9. Lena

Cuddles, walks and wagging tails guaranteed11 km
vanaf
€ 40
/nacht
RozáliaR

10. Rozália

9.2 km
vanaf
€ 60
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Providing cuddles and care 🐾

RozáliaR

10. Rozália

Providing cuddles and care 🐾9.2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
vanaf
€ 60
/nacht
GhighiG

11. Ghighi

10.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

Hello!

GhighiG

11. Ghighi

Hello! 10.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
CarolinaC

12. Carolina

11.4 km
vanaf
€ 38
/nacht

Dedicated Pet Sitter for Happy Dogs & Cats

CarolinaC

12. Carolina

Dedicated Pet Sitter for Happy Dogs & Cats11.4 km
vanaf
€ 38
/nacht
DannyD

13. Danny

10.8 km
vanaf
€ 55
/nacht

Landelijk ervarene betrouwbare zeer zorgzame oppas

DannyD

13. Danny

Landelijk ervarene betrouwbare zeer zorgzame oppas10.8 km
vanaf
€ 55
/nacht
ZeyZ

14. Zey

8.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Trust Your Pets with a Heart Full of Care!

ZeyZ

14. Zey

Trust Your Pets with a Heart Full of Care!8.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
SandeepS

15. Sandeep

6.6 km
vanaf
€ 60
/nacht

Ervaren Hondenverzorger met Passie voor borstelen

SandeepS

15. Sandeep

Ervaren Hondenverzorger met Passie voor borstelen6.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
ZahraZ

16. Zahra

11.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pets are heaven

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
ZahraZ

16. Zahra

Pets are heaven11.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
LevarL

17. Levar

11 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Ervaren uitlater met lieve en sociale eigen honden.

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
LevarL

17. Levar

Ervaren uitlater met lieve en sociale eigen honden.11 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
SusanaS

18. Susana

11.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and fun dog walker 🐾🦴

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
SusanaS

18. Susana

Experienced and fun dog walker 🐾🦴11.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
EgorE

19. Egor

10 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Experienced dog walker and caregiver

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
EgorE

19. Egor

Experienced dog walker and caregiver10 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
AsiaA

20. Asia

11.4 km - Den Haag
vanaf
€ 25
/nacht
1
terugkerende gast

looking for a sweet walking companion

Laatst actief: 10 dagen geleden
AsiaA

20. Asia

looking for a sweet walking companion 11.4 km - Den Haag
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht