1. Huisoppas
  2. Monnickendam

Huisoppas, Monnickendam

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Mai & AndrewM

1. Mai & Andrew

12.5 km
vanaf
€ 58
/nacht
13 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced and loving pet sitters

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
Mai & AndrewM

1. Mai & Andrew

Experienced and loving pet sitters12.5 km
(13 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 58
/nacht
AlessandroA

2. Alessandro

9.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted and Caring with a Paw-sitive Reputation🙀

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlessandroA

2. Alessandro

Trusted and Caring with a Paw-sitive Reputation🙀9.2 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 45
/nacht
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

3. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

11 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pawsitively the best care

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

3. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

Pawsitively the best care11 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 60
/nacht
IsabelI

4. Isabel

9.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

De grootste dierenvriend als oppas :)

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
IsabelI

4. Isabel

De grootste dierenvriend als oppas :)9.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
Juan JoseJ

5. Juan Jose

11.3 km
vanaf
€ 38
/nacht
1 beoordeling

Your paw-tential trustworthy petsitter 🙌

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
Juan JoseJ

5. Juan Jose

Your paw-tential trustworthy petsitter 🙌11.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 38
/nacht
EsraE

6. Esra

11.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Dietitian & cat mom—loving care for your pets 🐱🐶

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
EsraE

6. Esra

Dietitian & cat mom—loving care for your pets 🐱🐶11.2 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/nacht
BeyzaB

7. Beyza

6.1 km
vanaf
€ 90
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
BeyzaB

7. Beyza

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart6.1 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
GabrielaG

8. Gabriela

8.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
GabrielaG

8. Gabriela

Your Pet’s New Best Friend8.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
PolinaP

9. Polina

12.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht

Your pet’s new Best Friend 🤍

Woont samen met 1 kat
PolinaP

9. Polina

Your pet’s new Best Friend 🤍12.1 km - Amsterdam
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
OlgaO

10. Olga

12.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg

OlgaO

10. Olga

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg12.1 km
(3 beoordelingen)
vanaf
€ 30
/nacht
KonstantinaK

11. Konstantina

11.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Warm and trusted pet care in Amsterdam Noord :)

Antwoordt meestal binnen een uur
KonstantinaK

11. Konstantina

Warm and trusted pet care in Amsterdam Noord :)11.2 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
PatrickP

12. Patrick

10.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced & Reliable Expat Animal Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
PatrickP

12. Patrick

Experienced & Reliable Expat Animal Lover10.5 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
SamS

13. Sam

12.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Let me be your favourite pet sitter with experience and love

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SamS

13. Sam

Let me be your favourite pet sitter with experience and love12.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
MarcinM

14. Marcin

11.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Reliable & Caring PetSitter | Walks, Playtime & DailyUpdates

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcinM

14. Marcin

Reliable & Caring PetSitter | Walks, Playtime & DailyUpdates11.2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
LisaL

15. Lisa

12.9 km
vanaf
€ 65
/nacht
3 beoordelingen

Hondenliefhebber in Oost

Antwoordt meestal binnen een dag
LisaL

15. Lisa

Hondenliefhebber in Oost12.9 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
MarinaM

16. Marina

12.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Petsitter, dog-nanny and cat friend.

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Whippet-ish Julia
MarinaM

16. Marina

Petsitter, dog-nanny and cat friend.12.6 km
(4 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Whippet-ish Julia
vanaf
€ 30
/nacht
SanaaS

17. Sanaa

11.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht

ACCEPTING NEW CLIENTS

Antwoordt meestal binnen een dag
SanaaS

17. Sanaa

ACCEPTING NEW CLIENTS11.1 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
LizaL

18. Liza

12.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Experienced catsitter, I'll take care of your cat with love

LizaL

18. Liza

Experienced catsitter, I'll take care of your cat with love12.4 km
vanaf
€ 20
/nacht
AliA

19. Ali

11.7 km
vanaf
€ 75
/nacht

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.

Antwoordt meestal binnen een dag
AliA

19. Ali

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.11.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 75
/nacht
azkaA

20. azka

11.6 km
vanaf
€ 42
/nacht

Your Friendly, Reliable Pet Sitter Who Loves Furry Friends!

Antwoordt meestal binnen een dag
azkaA

20. azka

Your Friendly, Reliable Pet Sitter Who Loves Furry Friends!11.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 42
/nacht