1. Huisoppas
  2. Mijdrecht

Huisoppas, Mijdrecht

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
CharlotteC

1. Charlotte

10.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Ervaren hondenoppas voor huiselijke opvang en wandelingen

Antwoordt meestal binnen een uur
CharlotteC

1. Charlotte

Ervaren hondenoppas voor huiselijke opvang en wandelingen 10.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
GeorgiaG

2. Georgia

13.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
GeorgiaG

2. Georgia

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾13.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MadisonM

3. Madison

14.8 km
vanaf
€ 60
/nacht

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience

Antwoordt meestal binnen een dag
MadisonM

3. Madison

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience14.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
LingyaoL

4. Lingyao

14.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced and friendly in Diemen Zuid

Woont samen met 1 kat
LingyaoL

4. Lingyao

Experienced and friendly in Diemen Zuid14.7 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
"Lingyao took great care of my anxious dog Zita! I got regular updates and Zita was very calm and comfortable with her. You can trust her with your dog without a doubt. I definitely recommend 😊"
AkritiA
Beoordeling door Akriti
vanaf
€ 40
/nacht
Isabella & JoãoI

5. Isabella & João

12.2 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your pup’s new best friend 💕

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Isabella & JoãoI

5. Isabella & João

Your pup’s new best friend 💕12.2 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Isabella is a very nice person and a great petsitter. Camomila, my dog, is quite energetic and doesn’t trust everyone, but Isabella gain her trust very easily and was able to keep up with her. Isabella stayed at my place and kept updating me and sending me pictures, which was very thoughtful. I would 100% recommend her! A true dog lover loved by dogs! "
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 35
/nacht
DanielaD

6. Daniela

10.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Portuguese couple that loves animals!! :)

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DanielaD

6. Daniela

Portuguese couple that loves animals!! :) 10.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Daniela and Miguel took really good care of the dogs. They were sweet, caring, attentive and also very good in their communication. The dogs had a great time with them! Will definitely recommend them for taking care of your pets, especially in the Amstelveen area!"
SameerS
Beoordeling door Sameer
vanaf
€ 30
/nacht
AnnieA

7. Annie

14.7 km
vanaf
€ 28
/nacht
17 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Walking your dog with love and care!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AnnieA

7. Annie

Walking your dog with love and care!14.7 km
(17 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 28
/nacht
DivyaD

8. Divya

14.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
DivyaD

8. Divya

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles14.1 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
"Divya was great with the pets! I was really happy with her staying here and she treat them really nice ✨"
AliceA
Beoordeling door Alice
vanaf
€ 35
/nacht
EmmaE

9. Emma

13 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog Lover Ready To Lend A Hand

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
EmmaE

9. Emma

Dog Lover Ready To Lend A Hand13 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Emma has been absolutely wonderful with our staffy, Neo. She’s very sweet and gentle, and Neo took to her right away. Highly recommend her to anyone looking for a caring and reliable sitter!"
OliviaO
Beoordeling door Olivia
vanaf
€ 30
/nacht
MariaM

10. Maria

13.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Let me lend you a friendly paw :)

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MariaM

10. Maria

Let me lend you a friendly paw :)13.5 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Maria is amazing! Our dogs love her. She takes good care of them and plays all the time. I can reccoment her to any dog owner!"
SimonS
Beoordeling door Simon
vanaf
€ 30
/nacht
SherryS

11. Sherry

14.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

dog and cat lover in amsterdam zuid

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SherryS

11. Sherry

dog and cat lover in amsterdam zuid14.7 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
OrianaO

12. Oriana

14.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

unconditional love

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
OrianaO

12. Oriana

unconditional love14.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Oriana is great with dogs, she is very calm and patient. "
NilmadhaviN
Beoordeling door Nilmadhavi
vanaf
€ 35
/nacht
JoepJ

13. Joep

14.9 km
vanaf
€ 33
/nacht
1 beoordeling

giving all my atentions to your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
JoepJ

13. Joep

giving all my atentions to your pets!14.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 33
/nacht
BrunaB

14. Bruna

12.3 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BrunaB

14. Bruna

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen 12.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"She was nice and kind, arrived on time and responding reasonably quick She also helped with my dog medicine And all went very well"
MasoudM
Beoordeling door Masoud
vanaf
€ 80
/nacht
IvyI

15. Ivy

13.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

The Snuggle Sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
IvyI

15. Ivy

The Snuggle Sitter13.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
WeronikaW

16. Weronika

14 km
vanaf
€ 25
/nacht
18 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Experienced with small dogs (poms) and cats

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
WeronikaW

16. Weronika

Experienced with small dogs (poms) and cats14 km
(18 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
IsacI

17. Isac

13.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
IsacI

17. Isac

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis13.2 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
IsinayI

18. Isinay

6.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
IsinayI

18. Isinay

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home6.7 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 45
/nacht
JuliaJ

19. Julia

13.1 km
vanaf
€ 62
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog instructor based in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JuliaJ

19. Julia

Dog instructor based in Amsterdam13.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 62
/nacht
Rinus & GabrielaR

20. Rinus & Gabriela

13.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
24 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring animal lovers ready to keep your pets happy and safe

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Rinus & GabrielaR

20. Rinus & Gabriela

Caring animal lovers ready to keep your pets happy and safe13.6 km
(24 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht