1. Huisoppas
  2. Middenbeemster

Huisoppas, Middenbeemster

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Sid &S

1. Sid &

13.4 km
vanaf
€ 60
/nacht

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
Sid &S

1. Sid &

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)13.4 km
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 60
/nacht
BeyzaB

2. Beyza

9.6 km
vanaf
€ 90
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
BeyzaB

2. Beyza

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart9.6 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 90
/nacht
ValeriaV

3. Valeria

14.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Calm & Caring Cat Sitter with Home-Stay Experience

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ValeriaV

3. Valeria

Calm & Caring Cat Sitter with Home-Stay Experience14.7 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
MajidM

4. Majid

16.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

A careful companion for your loved ones

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
MajidM

4. Majid

A careful companion for your loved ones 16.5 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LucaL

5. Luca

17.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Energetic and Loving pet sitter

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
LucaL

5. Luca

Energetic and Loving pet sitter 17.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
DaphneD

6. Daphne

18.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Oppa(w)s Westerpark en centrum Amsterdam

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 katten
DaphneD

6. Daphne

Oppa(w)s Westerpark en centrum Amsterdam18.5 km
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/nacht
LiyaL

7. Liya

16 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

I promise loving care and plenty of attention for your pet

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
LiyaL

7. Liya

I promise loving care and plenty of attention for your pet16 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
KarishmaK

8. Karishma

18.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Your Friendly Dog Walker

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
KarishmaK

8. Karishma

Your Friendly Dog Walker 18.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 25
/nacht
PatrickP

9. Patrick

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced & Reliable Expat Animal Lover

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
PatrickP

9. Patrick

Experienced & Reliable Expat Animal Lover16.4 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
AriadneA

10. Ariadne

5.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Loving Care for Your Best Friend! 🐶⭐️

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AriadneA

10. Ariadne

Loving Care for Your Best Friend! 🐶⭐️5.1 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
marcelM

11. marcel

13.8 km
vanaf
€ 47
/nacht
22 beoordelingen

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
marcelM

11. marcel

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam13.8 km
(22 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 47
/nacht
AnnaA

12. Anna

17.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Loving & reliable sitter can’t wait to meet your pet 🐶

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
AnnaA

12. Anna

Loving & reliable sitter can’t wait to meet your pet 🐶17.7 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
EstefaníaE

13. Estefanía

16.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caretaker with flexibility of activities and types of pets!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EstefaníaE

13. Estefanía

Caretaker with flexibility of activities and types of pets!16.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
RuslanR

14. Ruslan

18.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Ready to take great care of your pets in Amsterdam 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
RuslanR

14. Ruslan

Ready to take great care of your pets in Amsterdam 🐾18.6 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
AziyaA

15. Aziya

18.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover that needs company for her walks and runs

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: 3 dagen geleden
AziyaA

15. Aziya

Animal lover that needs company for her walks and runs18.1 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
SimoneS

16. Simone

12.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SimoneS

16. Simone

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟 12.9 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
SarahS

17. Sarah

17.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

A true animal lover with endless love and patience

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SarahS

17. Sarah

A true animal lover with endless love and patience17.6 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
EvaE

18. Eva

18.6 km
vanaf
€ 55
/nacht
6 beoordelingen

Dog lover eager to take care of your furry child : )

Laatst actief: 3 dagen geleden
EvaE

18. Eva

Dog lover eager to take care of your furry child : )18.6 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
WailW

19. Wail

17.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Liefdevolle en betrouwbare oppas voor uw huisdier

Laatst actief: 3 dagen geleden
WailW

19. Wail

Liefdevolle en betrouwbare oppas voor uw huisdier17.6 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
AnaïsA

20. Anaïs

18.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

Spanish flexible caring pet sitter

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AnaïsA

20. Anaïs

Spanish flexible caring pet sitter18.3 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/nacht