1. Huisoppas
  2. Maurik

Huisoppas, Maurik

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ManuelaM

1. Manuela

16.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ManuelaM

1. Manuela

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾16.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Na 3 weken kwamen wij terug bij relaxte katten. Superfijn, dat is alles wat een baasje wil zien. De bonus was een schoon huis en linnengoed wasjes gedaan. "
RianneR
Beoordeling door Rianne
vanaf
€ 30
/nacht
NiekN

2. Niek

13.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
11 beoordelingen

Oppas bij U thuis in Zeist, Doorn of Driebergen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
NiekN

2. Niek

Oppas bij U thuis in Zeist, Doorn of Driebergen 13.6 km
(11 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Wij zijn Niek en Elly heel erg dankbaar dat ze zo goed en met veel liefde voor onze honden hebben gezorgd. We kregen regelmatig foto’s van de honden en je ziet gewoon dat ze dit met liefde doen. Wij hebben namens danzij niek en elly kunnen genieten. Het huis en de honden zijn in goede handen❤️ 🙏 Merci"
JetteJ
Beoordeling door Jette
vanaf
€ 25
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MetteM

3. Mette

12.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Kattenvrouwtje zoekt nog kat (of hond)

Laatst actief: gisteren
MetteM

3. Mette

Nieuwe oppas
Kattenvrouwtje zoekt nog kat (of hond)12.7 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
CherylC

4. Cheryl

9.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
Nieuwe oppas

Loving & Reliable Cat Sitter. Happy to Stay in Your Home :)

Laatst actief: 4 dagen geleden
CherylC

4. Cheryl

Nieuwe oppas
Loving & Reliable Cat Sitter. Happy to Stay in Your Home :)9.2 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

5. Julia

17 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle dierenoppas met ervaring

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
JuliaJ

5. Julia

Liefdevolle dierenoppas met ervaring 17 km
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
CaitlinC

6. Caitlin

18.9 km
vanaf
€ 55
/nacht
Nieuwe oppas

Laatst actief: 5 dagen geleden
CaitlinC

6. Caitlin

Nieuwe oppas
18.9 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
IsabellaI

7. Isabella

16.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
6 beoordelingen

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
IsabellaI

7. Isabella

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting16.1 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Isabella was a great catsitter for our cat while we were on vacation. She kept us updated and sent pictures while we were away. 10/10 recommend."
MaureenM
Beoordeling door Maureen
vanaf
€ 25
/nacht
KarlijnK

8. Karlijn

0.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Dieren zijn mijn passie, hun verzorging mijn plezier

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KarlijnK

8. Karlijn

Dieren zijn mijn passie, hun verzorging mijn plezier0.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Als je een echte dierenvriend(in) zoekt zit je bij Karlijn goed!! "
YvonneY
Beoordeling door Yvonne
vanaf
€ 25
/nacht
LauraL

9. Laura

16.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Liefdevolle opvang voor je huisdier

Laatst actief: 14 dagen geleden
LauraL

9. Laura

Nieuwe oppas
Liefdevolle opvang voor je huisdier16.9 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
IlariaI

10. Ilaria

16.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
IlariaI

10. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen16.8 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
NiharikaN

11. Niharika

16.8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Loving & Experienced Dog Sitter: Treats All Dogs Like Family

Laatst actief: 8 dagen geleden
NiharikaN

11. Niharika

Loving & Experienced Dog Sitter: Treats All Dogs Like Family16.8 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
CalortaC

12. Calorta

19.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Love your dogs and cats |

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
CalortaC

12. Calorta

Love your dogs and cats | 19.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Super fijne oppas! Betrouwbaar, zorgzaam en duidelijke communicatie tijdens onze vakantie. Absoluut een aanrader"
KevinK
Beoordeling door Kevin
vanaf
€ 30
/nacht
MirteM

13. Mirte

19.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Klaar voor aandacht, zorg en plezier met uw geliefde dier!

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MirteM

13. Mirte

Klaar voor aandacht, zorg en plezier met uw geliefde dier!19.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Mirte heb ik ervaren als een zorgzame lieve oppas voor onze drie katten. De communicatie over en weer was ook plezierig. "
JeanneJ
Beoordeling door Jeanne
vanaf
€ 35
/nacht
SergioS

14. Sergio

16.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Care you can count on

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SergioS

14. Sergio

Care you can count on16.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
Noa KateN

15. Noa Kate

19.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
45 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Dierenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
Noa KateN

15. Noa Kate

Dierenliefhebber!19.6 km
(45 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Superblij met Noa! Zij paste op mijn puppy van 7 maanden toen ik onverwachts weg moest, en kon op heel korte termijn inspringen. Echt top, en de pup was helemaal happy toen ik terugkwam. 😊"
DmytroD
Beoordeling door Dmytro
vanaf
€ 40
/nacht
MancaM

16. Manca

16.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

WUR student experienced with dog training.

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MancaM

16. Manca

Nieuwe oppas
WUR student experienced with dog training.16.1 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ElinaE

17. Elina

17.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

English-speaking, caring animal caretaker and walker

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ElinaE

17. Elina

Nieuwe oppas
English-speaking, caring animal caretaker and walker17.6 km
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
NehaN

18. Neha

16.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

Wiggling tails and warm companionship

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
NehaN

18. Neha

Wiggling tails and warm companionship16.3 km
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Neha took great care of our cats and made the whole experience easy and stress-free. Communication was efficient and consistent, and we really appreciated the regular photo updates—it was reassuring to see how happy and relaxed the cats were. We came back to a clean, well-kept home and content pets. Would definitely recommend her as a reliable and attentive cat sitter."
EstherE
Beoordeling door Esther
vanaf
€ 25
/nacht
AlessandroA

19. Alessandro

19.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving&Reliable pet sitter for your furry friends!

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AlessandroA

19. Alessandro

Loving&Reliable pet sitter for your furry friends!19.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"He is a good cat sitter:) recommend! Our cat had the good life with him. He took really good care. "
CalortaC
Beoordeling door Calorta
vanaf
€ 30
/nacht
MarissaM

20. Marissa

17.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenoppas met hart voor dieren!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
MarissaM

20. Marissa

Dierenoppas met hart voor dieren!17.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Marissa was lief voor mijn katertjes. Ze reageerde vlot op mijn berichten. M'n huis zag er na de oppas periode netjes uit."
KarenK
Beoordeling door Karen
vanaf
€ 45
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Maurik terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Maurik.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Maurik en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Maurik. Meer dan 1144 huisdiereigenaars in Maurik hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express