1. Huisoppas
  2. Maarssen

Huisoppas, Maarssen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
GiorgioG

1. Giorgio

7.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Super cat lover

Woont samen met 3 katten
GiorgioG

1. Giorgio

Super cat lover 7.7 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/nacht
KianaK

2. Kiana

7.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Never met an animal I didn't love

Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
KianaK

2. Kiana

Never met an animal I didn't love7.7 km
Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
BoB

3. Bo

5.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een uur
BoB

3. Bo

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!5.7 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
CarlaC

4. Carla

9.4 km
vanaf
€ 55
/nacht

Your cat’s new favorite sitter in Utrecht🐾🐱

Woont samen met 1 kat
CarlaC

4. Carla

Your cat’s new favorite sitter in Utrecht🐾🐱9.4 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 55
/nacht
MarleneM

5. Marlene

7.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

loving & caring pet sitter 🐕

Antwoordt meestal binnen een dag
MarleneM

5. Marlene

loving & caring pet sitter 🐕7.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
ImanI

6. Iman

8.3 km
vanaf
€ 35
/nacht

Reliable pet sitting: Caring for your pets like family!

Antwoordt meestal binnen een dag
ImanI

6. Iman

Reliable pet sitting: Caring for your pets like family!8.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
MałgorzataM

7. Małgorzata

0.9 km
vanaf
€ 80
/nacht
2 beoordelingen

Dog walks, home visits and animal day care

Antwoordt meestal binnen een dag
MałgorzataM

7. Małgorzata

Dog walks, home visits and animal day care0.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
KimK

8. Kim

8.6 km
vanaf
€ 35
/nacht

Betrouwbare en zorgzame oppas met oog voor detail

Antwoordt meestal binnen een dag
KimK

8. Kim

Betrouwbare en zorgzame oppas met oog voor detail8.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
Bruna DianaB

9. Bruna Diana

9.1 km
vanaf
€ 40
/nacht

Trustworthy Petsitter. More than 10 years of experience

Antwoordt meestal binnen een dag
Bruna DianaB

9. Bruna Diana

Trustworthy Petsitter. More than 10 years of experience9.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
AnushaA

10. Anusha

5.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Kat en kleine hond liefhebber at your service!

AnushaA

10. Anusha

Kat en kleine hond liefhebber at your service!5.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
LeonieL

11. Leonie

4.8 km
vanaf
€ 22,5
/nacht

Betrouwbare oppas met ervaring

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Milo
LeonieL

11. Leonie

Betrouwbare oppas met ervaring4.8 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Milo
vanaf
€ 22,5
/nacht
LaetitiaL

12. Laetitia

7.2 km
vanaf
€ 60
/nacht

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaetitiaL

12. Laetitia

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring7.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
GinnaG

13. Ginna

8.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
GinnaG

13. Ginna

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten8.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
OlombiO

14. Olombi

6.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving, caring and playful!

Antwoordt meestal binnen een dag
OlombiO

14. Olombi

Loving, caring and playful!6.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
SpencerS

15. Spencer

7.7 km
vanaf
€ 40
/nacht

Calm, caring and reliable animal lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Eddie
SpencerS

15. Spencer

Calm, caring and reliable animal lover7.7 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Eddie
vanaf
€ 40
/nacht
StamatisS

16. Stamatis

9.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
3 beoordelingen

Your Furry Friend’s Home away from Home

Woont samen met 1 hond
Woont samen met spring spaniel & boerenfox Cooper
StamatisS

16. Stamatis

Your Furry Friend’s Home away from Home9.3 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met spring spaniel & boerenfox Cooper
vanaf
€ 60
/nacht
EmmelieE

17. Emmelie

9.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

Canine Companion & Feline Friend

Antwoordt meestal binnen een dag
EmmelieE

17. Emmelie

Canine Companion & Feline Friend9.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
MihyeonM

18. Mihyeon

5.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving Every Animal Like My Own 🐶🩷

Antwoordt meestal binnen een dag
MihyeonM

18. Mihyeon

Loving Every Animal Like My Own 🐶🩷5.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
RebeccaR

19. Rebecca

8.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Dog Person Happy To Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RebeccaR

19. Rebecca

Dog Person Happy To Help8.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
AileenA

20. Aileen

6.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

Aileen Meuleman

AileenA

20. Aileen

Aileen Meuleman 6.9 km
vanaf
€ 25
/nacht