1. Huisoppas
  2. Lekkerkerk

Huisoppas, Lekkerkerk

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Anne MarijeA

1. Anne Marije

10.2 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

1. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.10.2 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht
IsisI

2. Isis

13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

2. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
RosalieR

3. Rosalie

11.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Diergeneeskunde student die graag oppast

RosalieR

3. Rosalie

Diergeneeskunde student die graag oppast 11.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Heeft perfect voor onze honden, kippen, ganzen en vogels gezorgd! "
MaryM
Beoordeling door Mary
vanaf
€ 35
/nacht
SpringS

4. Spring

10.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving care for your beloved pets!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
SpringS

4. Spring

Loving care for your beloved pets!10.2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht
ArunimaA

5. Arunima

9.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ArunimaA

5. Arunima

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention 9.8 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
HazalH

6. Hazal

14.2 km
vanaf
€ 22
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat lady

HazalH

6. Hazal

Cat lady14.2 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Hazal took amazing care of my cat while I was away, and I couldn’t be happier. She sent regular updates and photos, which really put my mind at ease knowing my cat was comfortable and well looked after. She was reliable, communicative, and it was clear she genuinely cares about animals. My cat seemed happy and relaxed when I got back, which says it all. I’d absolutely book with Hazal again and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy, caring sitter!”"
JosJ
Beoordeling door Jos
vanaf
€ 22
/nacht
MarcoM

7. Marco

14.5 km
vanaf
€ 39
/nacht
2 beoordelingen

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcoM

7. Marco

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?14.5 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zelda was sad to see Marco leave and so tired after 2 walks with him...that's the goal when you have a husky! Marco was so friendly, put me at ease and let me enjoy my time with friends overnight with no issues. He even slept on the couch downstairs to keep her company. Thanks, Marco, we hope to book you again soon!!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 39
/nacht
Ache charlèneA

8. Ache charlène

13.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Caring and entertaining pet sitter, design student

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Ache charlèneA

8. Ache charlène

Caring and entertaining pet sitter, design student 13.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you Ache for taking care of my puppy! Ache is a sensitive person with great communication style and caring way around animals taking into account your relationship with your pet, and implementing house rules and best practices."
OlaO
Beoordeling door Ola
vanaf
€ 40
/nacht
SteveS

9. Steve

7 km
vanaf
€ 24
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
SteveS

9. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)7 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Wij konden met een gerust hart een avondje uit. "
SaskiaS
Beoordeling door Saskia
vanaf
€ 24
/nacht
AshaA

10. Asha

5.6 km
vanaf
€ 90
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AshaA

10. Asha

Huisjeplantjebeestje5.6 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
CelestineC

11. Celestine

15.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CelestineC

11. Celestine

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends15.1 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Celestine was so nice and made us comfortable with leaving her at our house with our dog immediately. We have a husky, and Celestine's experience growing up with huskies really showed with how much exercise Zelda got (3 walks in one day! A record!). Zelda clearly had fun and was so relaxed when we got home. We will definitely utilize Celestine in the future whenever we want a night out or to go on a trip. Thanks, Celestine!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 50
/nacht
JackJ

12. Jack

13.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

12. Jack

experience petsitter that absolutely love pets13.7 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"I believe that Jack and Bowie are best friends now! Thanks Jack :) "
MarijnM
Beoordeling door Marijn
vanaf
€ 40
/nacht
MonikaM

13. Monika

14.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet Lover; )

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
MonikaM

13. Monika

Pet Lover; )14.3 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
"I had a very good experience. She communicated very well to me and updated me on my dogs. I am happy they were in good hands. "
FarisF
Beoordeling door Faris
vanaf
€ 60
/nacht
ZinatZ

14. Zinat

15.1 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Cat sitter Rotterdam centrum

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ZinatZ

14. Zinat

Cat sitter Rotterdam centrum15.1 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
RosaR

15. Rosa

14.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pets in Safe and Caring Hands

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
RosaR

15. Rosa

Your Pets in Safe and Caring Hands14.2 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/nacht
EsméeE

16. Esmée

11.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Opzoek naar een dierenliefhebber?

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
EsméeE

16. Esmée

Opzoek naar een dierenliefhebber?11.8 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
PabloP

17. Pablo

13.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
PabloP

17. Pablo

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care 13.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
DavidD

18. David

11 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Liefdevolle zorg alsof het mijn eigen dier is

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
DavidD

18. David

Liefdevolle zorg alsof het mijn eigen dier is11 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
TinaT

19. Tina

10.5 km - Rotterdam
vanaf
€ 35
/nacht

🐕🐶🐱🐈

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
TinaT

19. Tina

🐕🐶🐱🐈10.5 km - Rotterdam
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
OrsolyaO

20. Orsolya

14.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
OrsolyaO

20. Orsolya

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet14.5 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht