1. Huisoppas
  2. Huizen

Huisoppas, Huizen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
vaneV

1. vane

18.9 km - Amersfoort
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

If I'd be half person my dog is I'd ve twice the human I am

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vaneV

1. vane

If I'd be half person my dog is I'd ve twice the human I am18.9 km - Amersfoort
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Vane is a super nice and she became friends with Aria very quickly 🥰🥰 we will definitely book with her again!"
MagdalenaM
Beoordeling door Magdalena
vanaf
€ 45
/nacht
GabrielaG

2. Gabriela

16.8 km
vanaf
€ 55
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Hi, I’m Gabriela and I would like to be your pet sitter :)

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
GabrielaG

2. Gabriela

Hi, I’m Gabriela and I would like to be your pet sitter :) 16.8 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Gabriela watched my two cats for 5 days. She sent regular updates, got along really well with my cats. She sent me videos and photos of my cats, played with them and overall took care of them very well. I felt very comfortable leaving my girls with her and will happily book with her again! "
SaraS
Beoordeling door Sara
vanaf
€ 55
/nacht
Miles & JennyM

3. Miles & Jenny

19.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
33 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Experienced Pet Lover Offering Personalized Care💗

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
Miles & JennyM

3. Miles & Jenny

Experienced Pet Lover Offering Personalized Care💗19.6 km
(33 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
RawadR

4. Rawad

19.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

furry friends walk

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
RawadR

4. Rawad

furry friends walk 19.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
"Rawad heeft super op mijn huiskonijn gepast. Goede communicatie, houdt zich aan de afspraken, attent met terugkoppeling hoe het gaat. Ziggy was heel relaxed bij Rawad. Erg fijn!"
CécileC
Beoordeling door Cécile
vanaf
€ 40
/nacht
AlyssaA

5. Alyssa

18.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pet Care :)

AlyssaA

5. Alyssa

Pet Care :)18.3 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
"Alyssa looked after our small dog for an evening at our apartment while we were away. She was excellent and our dog warmed up to her immediately. Alyssa sent photos to let us know how our dog was doing and kept us updated - which we really appreciated given this was the first time we had left our dog with a sitter. Alyssa was conscientious and warm and I highly recommend her. "
AshleyA
Beoordeling door Ashley
vanaf
€ 45
/nacht
ElineE

6. Eline

10.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
ElineE

6. Eline

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️10.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
MarinkeM

7. Marinke

11.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
MarinkeM

7. Marinke

11.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
PeterP

8. Peter

17 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Ervaren Hondenliefhebber! 🐕🐕

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
PeterP

8. Peter

Ervaren Hondenliefhebber! 🐕🐕17 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
RonaldoR

9. Ronaldo

12.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Loving & Dedicated Pet Sitter

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
RonaldoR

9. Ronaldo

Loving & Dedicated Pet Sitter12.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JoshJ

10. Josh

15.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Sitter/Guardian. Dogs, Cats, & All Pets

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
JoshJ

10. Josh

Experienced Pet Sitter/Guardian. Dogs, Cats, & All Pets15.4 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
MarlouM

11. Marlou

8.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Betrouwbare diergeneeskundestudent met een hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MarlouM

11. Marlou

Betrouwbare diergeneeskundestudent met een hart voor dieren!8.8 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
Kiran & JakubK

12. Kiran & Jakub

19.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring couple ready to take on your dog and cat ;)

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Kiran & JakubK

12. Kiran & Jakub

Caring couple ready to take on your dog and cat ;)19.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
JiskaJ

13. Jiska

9.5 km
vanaf
€ 20
/nacht

Lieve betrouwbare kattenoppas 't Gooi

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JiskaJ

13. Jiska

Lieve betrouwbare kattenoppas 't Gooi 9.5 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
BrianB

14. Brian

8.1 km
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Experienced & calm home dog care in Hilversum and Gooi area

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
BrianB

14. Brian

Experienced & calm home dog care in Hilversum and Gooi area8.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 80
/nacht
AkshayA

15. Akshay

8 km - Almere
vanaf
€ 25
/nacht

Your Pet’s Best Friend

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
AkshayA

15. Akshay

Your Pet’s Best Friend8 km - Almere
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DarjaD

16. Darja

17.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Hi! I’m Darja, your pet’s vacation buddy 🤍

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DarjaD

16. Darja

Hi! I’m Darja, your pet’s vacation buddy 🤍17.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
isaI

17. isa

19.6 km
vanaf
€ 55
/nacht

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging

Laatst actief: 10 dagen geleden
isaI

17. isa

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging 19.6 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
SofiaS

18. Sofia

18.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your Pet's Home Away From Home 🐾 | Dog Sitting & Boarding

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SofiaS

18. Sofia

Your Pet's Home Away From Home 🐾 | Dog Sitting & Boarding18.5 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
ChristinaC

19. Christina

9.8 km - Hilversum
vanaf
€ 60
/nacht

Where Pets Feel at Home❤️

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Mixed Breed Lucky
ChristinaC

19. Christina

Where Pets Feel at Home❤️9.8 km - Hilversum
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Mixed Breed Lucky
vanaf
€ 60
/nacht
GujaG

20. Guja

9.2 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart

GujaG

20. Guja

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart9.2 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht