1. Huisoppas
  2. Huizen

Huisoppas, Huizen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MiaoM

1. Miao

19.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring for your pets with patience and love

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MiaoM

1. Miao

Caring for your pets with patience and love19.8 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Thank you so much for all your great house&pet care..! :) "
KarinK
Beoordeling door Karin
vanaf
€ 45
/nacht
MonikaM

2. Monika

8.9 km - Hilversum
vanaf
€ 33
/nacht
2 beoordelingen

Dog lover 🦮

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
MonikaM

2. Monika

Dog lover 🦮8.9 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Our cat was well taken care of while we were away for a week. Monika is responsible, communicative and trustworthy. "
NuwanN
Beoordeling door Nuwan
vanaf
€ 33
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
Le-AnnL

3. Le-Ann

19.8 km - Diemen
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving Pet Sitter | Walks, Cuddles & Daily Photo Updates

Laatst actief: 11 dagen geleden
Le-AnnL

3. Le-Ann

Loving Pet Sitter | Walks, Cuddles & Daily Photo Updates19.8 km - Diemen
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Le-Ann is a lovely, flexible and reliable young lady. She took excellent care of my anxious cat, Jazzy. It took very little time for her to win Jazzy's trust and I was able to enjoy my holiday care-free. Le-Ann also even washed her bed sheets, very nice. I already booked her for a second week in September. "
MarjaM
Beoordeling door Marja
vanaf
€ 40
/nacht
AntonioA

4. Antonio

19 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Reliable Dog Sitter in Amsterdam, Experienced & Caring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AntonioA

4. Antonio

Reliable Dog Sitter in Amsterdam, Experienced & Caring19 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Literally the best sitter ever."
KataK
Beoordeling door Kata
vanaf
€ 30
/nacht
DariaD

5. Daria

8.9 km
vanaf
€ 90
/nacht
Nieuwe oppas

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
DariaD

5. Daria

Nieuwe oppas
8.9 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 90
/nacht
Sri Chandana MadhuriS

6. Sri Chandana Madhuri

18.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Sri Chandana MadhuriS

6. Sri Chandana Madhuri

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends18.9 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Sri Chandana Madhuri Melden Huisoppas aangeboden door Sri Chandana Madhuri wo. jul. 15 - zo. aug. 2 (18 nachten) Bij jou thuis (9731 MV) Bambu Bambu - Mannetje, Hond Totaal: € 455,00 Details (inclusief alle kosten en belastingen) Reservering beëindigd Reserveringsnr.: 2fTos970SI6 Reservering beoordelen Archief De reservering is ten einde en de oppas wordt de komende werkdagen uitbetaald. Laat ajb een beoordeling achter om de oppas feedback te geven, en zodat andere baasjes weten wat te verwachten. Annulatiebeleid: Flexibel Volledige teruggave bij annulering voor 12:00u 's middags op de dag vóórdat de boeking start, daarna 50% teruggave. Geen teruggave als de boeking is geannuleerd op of na de startdatum van de boeking. Let op: alle tijden zijn gebaseerd op de tijdzone van de oppas. Sri was a wonderful sitter for our Bambu. After the initial meeting, she took plenty of time to let him get used to her and was very patient with him. This allowed us to go on vacation with peace of mind. We received daily updates—including short videos—on how Bambu was doing, and we consulted with her regarding medical matters concerning the dog. Sri handled the situation very carefully when Bambu’s Leishmaniasis flared up. In short, Sri is a warm, reliable, and dedicated dog sitter—the kind you’d wish for every dog. "
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 35
/nacht
SherlynS

7. Sherlyn

19 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

I care for all pets like they're my own!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
SherlynS

7. Sherlyn

Nieuwe oppas
I care for all pets like they're my own!19 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
JuliusJ

8. Julius

11.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
Nieuwe oppas

Experienced Pet Sitter | Available for Autumn Break!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
JuliusJ

8. Julius

Nieuwe oppas
Experienced Pet Sitter | Available for Autumn Break! 11.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
JohanJ

9. Johan

17.9 km
vanaf
€ 65
/nacht
Nieuwe oppas

Reliable pet sitter in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
JohanJ

9. Johan

Nieuwe oppas
Reliable pet sitter in Amsterdam 17.9 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 65
/nacht
MariaM

10. Maria

19.1 km
vanaf
€ 32
/nacht
Nieuwe oppas

5+ Years of Experience | Loving & Reliable Amsterdam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
MariaM

10. Maria

Nieuwe oppas
5+ Years of Experience | Loving & Reliable Amsterdam 19.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 32
/nacht
AdelaA

11. Adela

19.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas
1 beoordeling

So much love to give to your pets 🧡

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
AdelaA

11. Adela

Nieuwe oppas
So much love to give to your pets 🧡19.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
YueY

12. Yue

19.7 km
vanaf
€ 27
/nacht
5 beoordelingen

Purrfect & Reliable Cat (and Dog!) Sitter in Amsterdam 🐾

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
YueY

12. Yue

Purrfect & Reliable Cat (and Dog!) Sitter in Amsterdam 🐾19.7 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Yue stayed at our home with our two cats during our week-long holiday abroad. She was responsive, tidy, and most importantly, our cats were well taken care of during our time away. We received daily pictures and were so relieved to see how comfortable they were with Yue. Thank you Yue, we would gladly work with you again! "
LaraL
Beoordeling door Lara
vanaf
€ 27
/nacht
SylviaS

13. Sylvia

19.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Caring Pet Sitter in Cozy Apartment

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SylviaS

13. Sylvia

Caring Pet Sitter in Cozy Apartment19.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
YuliyaY

14. Yuliya

7.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
36 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Uw kat is gevoed, en het huis is vrij van nare geurtjes

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
YuliyaY

14. Yuliya

Uw kat is gevoed, en het huis is vrij van nare geurtjes7.3 km
(36 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
"We had a good feeling about Yuliya straight away after our initial meeting with her and her husband. Very friendly, attentive and asked all the right questions. We were able to enjoy our family holiday, knowing that Yuliya was house sitting and caring for our pets. Communication was really good and she sent photos and videos every day, which helps give you peace of mind. The cats were clearly very happy and comfortable with her. Everything was clean and tidy when we got back. We would highly recommend Yuliya and wouldn’t hesitate to ask her to house sit again."
LouiseL
Beoordeling door Louise
vanaf
€ 35
/nacht
JeanetteJ

15. Jeanette

19.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Laatst actief: gisteren
JeanetteJ

15. Jeanette

Nieuwe oppas
19.9 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
IleniaI

16. Ilenia

16.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 70
/nacht
64 beoordelingen
17
terugkerende gasten

Your pet’s best friend 🐾💓

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
IleniaI

16. Ilenia

Your pet’s best friend 🐾💓16.4 km - Amsterdam
(64 beoordelingen)
17 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"We worked with Ilenia for an extended trip, about 2 weeks away. She cared for our elderly dog and two cats and stayed in our home. This was the first time we ever had someone stay in our home, but it will not be the last now that we have met Ilenia! She is wonderful with animals, and has a real connection with them and even managed to coax our very shy cat out to play. Importantly, she is incredibly reliable and professional. While away, we received updates and pictures to let us know how things were going and she is very self sufficient. Our home was immaculate when we returned and she even took extra special care to launder linens. We felt that while we were away she could handle anything that came up, and she was especially attentive to our elderly dog, who requires a bit of medication and slow walks. He was happy and calm when we returned, a sign that we know he was well cared for! We would highly recommend Ilenia for pet care and house sitting!"
Ali & BenA
Beoordeling door Ali & Ben
vanaf
€ 70
/nacht
ClaraC

17. Clara

18.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Your Best Buddy's Home Away From Home 🐾

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ClaraC

17. Clara

Your Best Buddy's Home Away From Home 🐾18.5 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Clara is a world class dog sitter. I Loved getting updates from her. She Made sure to keep my dog happy and healthy. "
CarolineC
Beoordeling door Caroline
vanaf
€ 40
/nacht
SofíaS

18. Sofía

19 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Dog lover & caring pet sitter in Diemen/Amsterdam :)

Laatst actief: vandaag
SofíaS

18. Sofía

Nieuwe oppas
Dog lover & caring pet sitter in Diemen/Amsterdam :)19 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht
DitteD

19. Ditte

19.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
Nieuwe oppas

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Amsterdam

Laatst actief: 6 dagen geleden
DitteD

19. Ditte

Nieuwe oppas
Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Amsterdam19.8 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
ThyraT

20. Thyra

17.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Betrouwbare oppas met liefde voor alle dieren

Laatst actief: 10 dagen geleden
ThyraT

20. Thyra

Betrouwbare oppas met liefde voor alle dieren17.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Dank je wel! Poezen en huis waren blij met jou aanwezigheid."
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 40
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Huizen terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Huizen.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Huizen en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Huizen. Meer dan 5318 huisdiereigenaars in Huizen hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express