1. Huisoppas
  2. Hoogezand

Huisoppas, Hoogezand

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
VeraV

1. Vera

14.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen

Caring petsitter: aiming for comfort for animal and owner!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
VeraV

1. Vera

Caring petsitter: aiming for comfort for animal and owner!14.4 km
(5 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
MariaM

2. Maria

13.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MariaM

2. Maria

13.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
Roy en AmberR

3. Roy en Amber

12.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Roy en AmberR

3. Roy en Amber

12.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
MatiasM

4. Matias

14.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
MatiasM

4. Matias

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️14.9 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ChristyC

5. Christy

12.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ChristyC

5. Christy

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren12.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
AllieA

6. Allie

14.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Allie's Animal Care - Trusted + Experienced Pet Care Service

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
AllieA

6. Allie

Allie's Animal Care - Trusted + Experienced Pet Care Service14.4 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
CharlieC

7. Charlie

13.4 km - Groningen
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Friendly Dog lover ready to take care of your pup 🤗

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
CharlieC

7. Charlie

Friendly Dog lover ready to take care of your pup 🤗13.4 km - Groningen
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
GiorgiaG

8. Giorgia

14 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Loving, calm pet care with lots of cuddles! :)

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
GiorgiaG

8. Giorgia

Loving, calm pet care with lots of cuddles! :)14 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
MiaM

9. Mia

17.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Trusted pet lover with years of dog experience

Laatst actief: 11 dagen geleden
MiaM

9. Mia

Trusted pet lover with years of dog experience 17.4 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
IdaI

10. Ida

15.4 km
vanaf
€ 27
/nacht

Kattensitting en honden uitlaat

IdaI

10. Ida

Kattensitting en honden uitlaat15.4 km
vanaf
€ 27
/nacht
FloortjeF

11. Floortje

13.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Gezellige oppas met energie!

Antwoordt meestal binnen een dag
FloortjeF

11. Floortje

Gezellige oppas met energie!13.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
SophieS

12. Sophie

13.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Zorgzame honden en katten oppas! hartje van Groningen

Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

12. Sophie

Zorgzame honden en katten oppas! hartje van Groningen13.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JackJ

13. Jack

13.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Your pet’s new best friend! Home visit and stay specialist

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JackJ

13. Jack

Your pet’s new best friend! Home visit and stay specialist13.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
Alida MaeA

14. Alida Mae

14.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

🐾 Lieve student met jarenlange ervaring meerdere dieren.

Alida MaeA

14. Alida Mae

🐾 Lieve student met jarenlange ervaring meerdere dieren.14.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
JaleesaJ

15. Jaleesa

12.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Met liefde pas ik graag op jullie kattenvriend en huis✨

JaleesaJ

15. Jaleesa

Met liefde pas ik graag op jullie kattenvriend en huis✨12.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaA

16. Anna

17.4 km
vanaf
€ 90
/nacht

Betrouwbare dierenoppas met veel liefde voor huisdieren

AnnaA

16. Anna

Betrouwbare dierenoppas met veel liefde voor huisdieren17.4 km
vanaf
€ 90
/nacht
EmilyE

17. Emily

14.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
7 beoordelingen

pet lover who will give animals all her love and attention!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
EmilyE

17. Emily

pet lover who will give animals all her love and attention!14.8 km
(7 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Emily stayed with my cats for two days and nights and I couldn’t be happier with the experience. She is reliable, caring, and very true to her commitments. During my time away she sent regular updates, which gave me a lot of peace of mind. It was clear that my cats felt comfortable with her they absolutely adore her! I would definitely book Emily again in the future and highly recommend her to anyone looking for a trustworthy and loving pet sitter. ⭐🐱"
JantinaJ
Beoordeling door Jantina
vanaf
€ 25
/nacht
JeanneJ

18. Jeanne

15.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Gentle & Flexible Pet Care with Lots of Love and Patience

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
JeanneJ

18. Jeanne

Gentle & Flexible Pet Care with Lots of Love and Patience15.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
xiaoyueX

19. xiaoyue

14.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

love furry ball!experienced help dogs and take care of cats

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
xiaoyueX

19. xiaoyue

love furry ball!experienced help dogs and take care of cats14.6 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
PavlaP

20. Pavla

12.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet’s New Best Friend !

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
PavlaP

20. Pavla

Your Pet’s New Best Friend !12.9 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht