1. Huisoppas
  2. Hobrede

Huisoppas, Hobrede

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
KirraK

1. Kirra

18.6 km
vanaf
€ 40
/nacht

🐰🐱🐶 Here to help and spread the love to your pets

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KirraK

1. Kirra

🐰🐱🐶 Here to help and spread the love to your pets18.6 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 40
/nacht
EvaE

2. Eva

19.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
6 beoordelingen

Dog lover eager to take care of your furry child : )

Laatst actief: 4 dagen geleden
EvaE

2. Eva

Dog lover eager to take care of your furry child : )19.4 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
ChantalC

3. Chantal

12.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Lieve dierenoppas

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
ChantalC

3. Chantal

Lieve dierenoppas12.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
AlessandroA

4. Alessandro

16.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted and Caring with a Paw-sitive Reputation🙀

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlessandroA

4. Alessandro

Trusted and Caring with a Paw-sitive Reputation🙀16.5 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 45
/nacht
MarleenM

5. Marleen

18.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

Af en toe iemand nodig voor het uitlaten van u hond? Dan vent uw hier bij het juiste adres!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MarleenM

5. Marleen

Af en toe iemand nodig voor het uitlaten van u hond? Dan vent uw hier bij het juiste adres! 18.3 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

6. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

16.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pawsitively the best care

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

6. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

Pawsitively the best care16.3 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 60
/nacht
IsabelI

7. Isabel

13.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

De grootste dierenvriend als oppas :)

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
IsabelI

7. Isabel

De grootste dierenvriend als oppas :)13.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
BeyzaB

8. Beyza

9 km
vanaf
€ 90
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
BeyzaB

8. Beyza

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart9 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
GabrielaG

9. Gabriela

4.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
GabrielaG

9. Gabriela

Your Pet’s New Best Friend4.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
ZuzanaZ

10. Zuzana

15.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rescue dog from war zone Not Sure Yet
ZuzanaZ

10. Zuzana

Dog lover15.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rescue dog from war zone Not Sure Yet
vanaf
€ 35
/nacht
KonstantinaK

11. Konstantina

17.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Warm and trusted pet care in Amsterdam Noord :)

Antwoordt meestal binnen een uur
KonstantinaK

11. Konstantina

Warm and trusted pet care in Amsterdam Noord :)17.7 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
PatrickP

12. Patrick

16.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced & Reliable Expat Animal Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
PatrickP

12. Patrick

Experienced & Reliable Expat Animal Lover16.7 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
EzgiE

13. Ezgi

13.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Liefdevolle Kattenmoeder

EzgiE

13. Ezgi

Liefdevolle Kattenmoeder13.6 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 35
/nacht
MarcinM

14. Marcin

18.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Reliable & Caring PetSitter | Walks, Playtime & DailyUpdates

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcinM

14. Marcin

Reliable & Caring PetSitter | Walks, Playtime & DailyUpdates18.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
MarynaM

15. Maryna

14.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

I’ll care for your cat as if it were my own🐾!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarynaM

15. Maryna

I’ll care for your cat as if it were my own🐾!14.9 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
SanaaS

16. Sanaa

17.7 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht

ACCEPTING NEW CLIENTS

Antwoordt meestal binnen een dag
SanaaS

16. Sanaa

ACCEPTING NEW CLIENTS17.7 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
EmreE

17. Emre

19.3 km
vanaf
€ 90
/nacht

Your cat is safe and loved with me 🫶🏻

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
EmreE

17. Emre

Your cat is safe and loved with me 🫶🏻19.3 km
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 90
/nacht
EmmaE

18. Emma

18.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

Dog addict, looking for their fix!

EmmaE

18. Emma

Dog addict, looking for their fix!18.5 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
vanaf
€ 28
/nacht
azkaA

19. azka

19.1 km
vanaf
€ 42
/nacht

Your Friendly, Reliable Pet Sitter Who Loves Furry Friends!

Antwoordt meestal binnen een dag
azkaA

19. azka

Your Friendly, Reliable Pet Sitter Who Loves Furry Friends!19.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 42
/nacht
ElianneE

20. Elianne

4.9 km
vanaf
€ 50
/nacht

Doggo Heaven

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Kaninchen Teckel Pichu
ElianneE

20. Elianne

Doggo Heaven4.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Kaninchen Teckel Pichu
vanaf
€ 50
/nacht