1. Huisoppas
  2. Harmelen

Huisoppas, Harmelen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JennyJ

1. Jenny

8.8 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

JennyJ

1. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 8.8 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 70
/nacht
FarnazF

2. Farnaz

9.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
FarnazF

2. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)9.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
SilviaS

3. Silvia

5.7 km
vanaf
€ 37
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
SilviaS

3. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 5.7 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
vanaf
€ 37
/nacht
TaisT

4. Tais

10.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

4. Tais

Loving home for your pet!10.6 km
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
PaddyP

5. Paddy

8.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your furbaby’s new best friend 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PaddyP

5. Paddy

Your furbaby’s new best friend 🐾8.9 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
IreneI

6. Irene

10.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Caring, reliable student loving animals (flexible schedule)

Antwoordt meestal binnen een dag
IreneI

6. Irene

Caring, reliable student loving animals (flexible schedule) 10.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MaritM

7. Marit

3.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MaritM

7. Marit

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸3.3 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
GoranG

8. Goran

8.6 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

Your best friends deserve lots of love!

Antwoordt meestal binnen een uur
GoranG

8. Goran

Your best friends deserve lots of love!8.6 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 75
/nacht
MichelaM

9. Michela

10.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Cat Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelaM

9. Michela

Cat Lover10.4 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
Monique HeleenM

10. Monique Heleen

10.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
Monique HeleenM

10. Monique Heleen

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht10.8 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
ElenaE

11. Elena

9.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

11. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 9.8 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
LydiaL

12. Lydia

10.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your pets favorite auntie. Cuddles and care guaranteed.

LydiaL

12. Lydia

Your pets favorite auntie. Cuddles and care guaranteed.10.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
marM

13. mar

10.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Your trusted pet sitter: experienced & reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
marM

13. mar

Your trusted pet sitter: experienced & reliable10.8 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

14. Julia

9.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

14. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter9.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
Maria AlejandraM

15. Maria Alejandra

9.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Laatst gecontacteerd: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

15. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend9.5 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
FenneF

16. Fenne

9.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Kattenoppas met ervaring

Antwoordt meestal binnen een uur
FenneF

16. Fenne

Kattenoppas met ervaring9.5 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
GiorgioG

17. Giorgio

10.5 km
vanaf
€ 35
/nacht

Super cat lover

Woont samen met 3 katten
GiorgioG

17. Giorgio

Super cat lover 10.5 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/nacht
KianaK

18. Kiana

8.8 km
vanaf
€ 35
/nacht

Never met an animal I didn't love

Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
KianaK

18. Kiana

Never met an animal I didn't love8.8 km
Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
BoB

19. Bo

5.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een uur
BoB

19. Bo

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!5.8 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
CarlaC

20. Carla

10.7 km
vanaf
€ 55
/nacht

Your cat’s new favorite sitter in Utrecht🐾🐱

Woont samen met 1 kat
CarlaC

20. Carla

Your cat’s new favorite sitter in Utrecht🐾🐱10.7 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 55
/nacht