1. Huisoppas
  2. Gronsveld

Huisoppas, Gronsveld

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnnalisaA

1. Annalisa

6 km
vanaf
€ 39
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Attentive, caring, dog-loving

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnnalisaA

1. Annalisa

Attentive, caring, dog-loving6 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very happy with Annalisa! She looked after our dog Marley and our three cats at our home over the weekend. Very responsible, great communication, and she sent regular photos so we always knew everything was going well. Everything was in order when we got back and the pets were clearly at ease. We've already booked her for the summer. Highly recommended!"
PaulP
Beoordeling door Paul
vanaf
€ 39
/nacht
CîmpanC

2. Cîmpan

5.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Reliable and loving pet care

Laatst actief: 2 dagen geleden
CîmpanC

2. Cîmpan

Nieuwe oppas
Reliable and loving pet care5.2 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
TurhanT

3. Turhan

7 km
vanaf
€ 40
/nacht
Nieuwe oppas

Hondenuitlaatservice & kattenoppas aan huis in Maastricht

TurhanT

3. Turhan

Nieuwe oppas
Hondenuitlaatservice & kattenoppas aan huis in Maastricht7 km
vanaf
€ 40
/nacht
ClaudiaC

4. Claudia

5.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Happy tails, happy owners!

Laatst actief: 13 dagen geleden
ClaudiaC

4. Claudia

Nieuwe oppas
Happy tails, happy owners!5.2 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
LucieL

5. Lucie

5.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Belly rubs & head boops for dogs, cats and many more

Antwoordt meestal binnen een uur
LucieL

5. Lucie

Belly rubs & head boops for dogs, cats and many more5.8 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Your dog will be so lucky to have Lucie as a dog sitter. Very understanding, communicated and my pup liked her. She was very patient and attentive. She loves dogs very much and you can see it. "
CrystaC
Beoordeling door Crysta
vanaf
€ 25
/nacht
NikitaN

6. Nikita

6.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
Nieuwe oppas

I’ll be your fur baby’s new favourite person!

Laatst actief: gisteren
NikitaN

6. Nikita

Nieuwe oppas
I’ll be your fur baby’s new favourite person!6.1 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
ClémenceC

7. Clémence

18.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Étudiante en biologie, dispo pour garder vos animaux🐾

Woont samen met 1 hond, 4 katten
Woont samen met border collie Leyla
ClémenceC

7. Clémence

Étudiante en biologie, dispo pour garder vos animaux🐾18.4 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 4 katten
Woont samen met border collie Leyla
"Super nounou pour Elvis, sérieuse et attentionnée. Nous a donné des petites nouvelles durant notre absence :-)"
DinhD
Beoordeling door Dinh
vanaf
€ 30
/nacht
LotteL

8. Lotte

11.5 km
vanaf
€ 65
/nacht
9 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Passie en hart voor alle dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
LotteL

8. Lotte

Passie en hart voor alle dieren11.5 km
(9 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Zeer tevreden met Lotte’s house & pet sitting, en ze nam ook onze twee, grote ridgebacks, voor een wandeling, wat heel goed ging. "
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 65
/nacht
SebastianoS

9. Sebastiano

4.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

We need dogs, dogs need us.

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SebastianoS

9. Sebastiano

We need dogs, dogs need us.4.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Sebastiano is a wonderful person, very kind and friendly and really good with dogs. We were away for the weekend and we felt save and confident to let him be with our dog. She loved it! We will definitely ask him again to take care of Tess."
MillieM
Beoordeling door Millie
vanaf
€ 30
/nacht
IseultI

10. Iseult

5.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Reliable pet sitter with flexible schedule

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
IseultI

10. Iseult

Reliable pet sitter with flexible schedule 5.2 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"After meeting Iseult I felt very comfortable leaving my dog and my house in her care. Good communication and frequent updates during the weekend. Will definitely ask her to dogsit for us again! "
MarleneM
Beoordeling door Marlene
vanaf
€ 50
/nacht
CeliaC

11. Celia

4.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Here to take care of your furry friends!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CeliaC

11. Celia

Here to take care of your furry friends! 4.6 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Celia took really good care of ours dogs and house! "
DoraD
Beoordeling door Dora
vanaf
€ 60
/nacht
KimK

12. Kim

5.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

big dog-cat lover!

Antwoordt meestal binnen een dag
KimK

12. Kim

big dog-cat lover!5.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Kim is een hele lieve betrouwbare oppas gebleken. Ze heeft onlangs een minweekje in ons huis op de katten gepast en ik kan haar van harte aanbevelen."
AnnemiekA
Beoordeling door Annemiek
vanaf
€ 30
/nacht
Ayelen lorenaA

13. Ayelen lorena

16.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

lief huis voor je vriend

Woont samen met 1 hond
Woont samen met teckel pedro
Ayelen lorenaA

13. Ayelen lorena

lief huis voor je vriend16.7 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met teckel pedro
vanaf
€ 45
/nacht
LauraL

14. Laura

4.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable, loving pet sitter here for you!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
LauraL

14. Laura

Reliable, loving pet sitter here for you!4.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
VivianaV

15. Viviana

11.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Zorgzame en enthousiaste pet-sitter 🐾

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VivianaV

15. Viviana

Zorgzame en enthousiaste pet-sitter 🐾 11.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
AsyaA

16. Asya

5.7 km
vanaf
€ 55
/nacht
13 beoordelingen

friend for your furry (or not) friends🐾🥰

Antwoordt meestal binnen een dag
AsyaA

16. Asya

friend for your furry (or not) friends🐾🥰5.7 km
(13 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Asya is erg verantwoordelijk en goed met dieren! Ze heeft 4 dagen als housesitter goed voor onze honden en katten gezorgd! Erg aan te bevelen!"
NancyN
Beoordeling door Nancy
vanaf
€ 55
/nacht
AnastasiaA

17. Anastasia

3.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Top-notch cuddles and devoted animal & travel lover!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomeranian Luna
AnastasiaA

17. Anastasia

Top-notch cuddles and devoted animal & travel lover! 3.6 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomeranian Luna
"Anastasia hat zwei Nächte bei uns verbracht, um auf unseren Hund (Karl) aufzupassen. Es war wirklich einfach, mit Anastasia zu arbeiten. Da sie fließend Englisch und Deutsch spricht (mein Deutsch ist nicht 100%ig), verliefen beide Übergaben reibungslos. Sie und Karl haben sich sofort angefreundet. Sie hat uns mit Bildern und Videos auf dem Laufenden gehalten. Nach unserem Urlaub war Karl sehr zufrieden und die Wohnung war sauber. Ich werde Anastasia wieder buchen und sie jederzeit weiterempfehlen."
RobertR
Beoordeling door Robert
vanaf
€ 50
/nacht
ElisaE

18. Elisa

5 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Looking to meet new pet friends ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
ElisaE

18. Elisa

Looking to meet new pet friends ❤️5 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"We are very happy with Elisa’s visit. She took very good care of our home and our dogs. We will definitely contact her again in the near future."
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 35
/nacht
HanneloreH

19. Hannelore

15.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
12 beoordelingen
1
terugkerende gast

Persoonlijke oppas aan huis I Lanaken

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
HanneloreH

19. Hannelore

Persoonlijke oppas aan huis I Lanaken15.4 km
(12 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Zeer tevreden met Hannelore . Zeyna onze Stafford is goed verzorgd ."
royR
Beoordeling door roy
vanaf
€ 50
/nacht
LindaL

20. Linda

5.7 km
vanaf
€ 75
/nacht
12 beoordelingen

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
LindaL

20. Linda

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!5.7 km
(12 beoordelingen)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 75
/nacht