1. Huisoppas
  2. Eijsden

Huisoppas, Eijsden

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SallyS

1. Sally

15.5 km
vanaf
€ 30,87
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Visite à domicile, promenade, hébergement

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SallyS

1. Sally

Visite à domicile, promenade, hébergement 15.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30,87
/nacht
JaneJ

2. Jane

7.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Titel: Liefdevolle en speelse zorg voor jouw huisdier! 🐾

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
JaneJ

2. Jane

Titel: Liefdevolle en speelse zorg voor jouw huisdier! 🐾7.4 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/nacht
EvaE

3. Eva

18.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

Petsitter et ancienne bénévole à la SRPA

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
EvaE

3. Eva

Petsitter et ancienne bénévole à la SRPA18.3 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/nacht
SyraS

4. Syra

14.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
19 beoordelingen
2
terugkerende gasten

complete gemoedsrust door ervaren oppas

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
SyraS

4. Syra

complete gemoedsrust door ervaren oppas14.9 km
(19 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
JolieJ

5. Jolie

8.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Oppas en uitlaten te regio Riemst en omstreken🤍

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
JolieJ

5. Jolie

Oppas en uitlaten te regio Riemst en omstreken🤍8.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
vanaf
€ 30
/nacht
CyrianneC

6. Cyrianne

18.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

garde d’animaux sur liège !!! toute l’année

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
CyrianneC

6. Cyrianne

garde d’animaux sur liège !!! toute l’année 18.9 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DionneD

7. Dionne

7.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
DionneD

7. Dionne

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾 7.9 km
(8 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
EmiliaE

8. Emilia

8 km
vanaf
€ 30
/nacht

For every paw and whisker 🐶🐱

EmiliaE

8. Emilia

For every paw and whisker 🐶🐱8 km
vanaf
€ 30
/nacht
AyaA

9. Aya

7.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends

Antwoordt meestal binnen een dag
AyaA

9. Aya

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends7.3 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
ClaraC

10. Clara

7.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Your local dog & cat sitter!

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Dachshund Charlie
ClaraC

10. Clara

Your local dog & cat sitter! 7.7 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Dachshund Charlie
vanaf
€ 25
/nacht
ColbyC

11. Colby

7.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking

ColbyC

11. Colby

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking7.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
camillaC

12. camilla

7.8 km
vanaf
€ 20
/nacht

me and your dogs are going to be besties 💗

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
camillaC

12. camilla

me and your dogs are going to be besties 💗7.8 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/nacht
PascalP

13. Pascal

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Le gardien de confiance de vos compagnons

PascalP

13. Pascal

Le gardien de confiance de vos compagnons 19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
LeonieL

14. Leonie

6.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Animal lover would like to take care of your beloved one

LeonieL

14. Leonie

Animal lover would like to take care of your beloved one 6.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
ClaireC

15. Claire

17.4 km
vanaf
€ 90
/nacht
1 beoordeling

Chats, chiens, chatons: je suis là pour lui

Antwoordt meestal binnen een dag
ClaireC

15. Claire

Chats, chiens, chatons: je suis là pour lui17.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 90
/nacht
AydaA

16. Ayda

6.6 km
vanaf
€ 40
/nacht

A golden retriever owner that you can trust!

Antwoordt meestal binnen een dag
AydaA

16. Ayda

A golden retriever owner that you can trust!6.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
HennaH

17. Henna

18.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Experienced and kind petsitter from Finland 🇫🇮🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
HennaH

17. Henna

Experienced and kind petsitter from Finland 🇫🇮🐾18.4 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
GuilhermeG

18. Guilherme

17 km
vanaf
€ 35
/nacht

Gui - Étudiant brésilien à Liège

Antwoordt meestal binnen een dag
GuilhermeG

18. Guilherme

Gui - Étudiant brésilien à Liège17 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
NoraN

19. Nora

7.5 km
vanaf
€ 70
/nacht

🐾 Loving, outdoorsy, and active care for your pup

Antwoordt meestal binnen een dag
NoraN

19. Nora

🐾 Loving, outdoorsy, and active care for your pup7.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 70
/nacht
RaffaellaR

20. Raffaella

7.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet Sitter in The Hague

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RaffaellaR

20. Raffaella

Pet Sitter in The Hague7.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht