1. Huisoppas
  2. Eemnes

Huisoppas, Eemnes

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RafaelR

1. Rafael

13.9 km - Amersfoort
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Love for pets is unique, special, and real

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
RafaelR

1. Rafael

Love for pets is unique, special, and real13.9 km - Amersfoort
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
AniaA

2. Ania

13.5 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Where your dog feels right at home!

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AniaA

2. Ania

Where your dog feels right at home!13.5 km
(9 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
MoniekM

3. Moniek

19.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MoniekM

3. Moniek

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring 19.6 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
AlisaA

4. Alisa

9.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Katvriendelijk oppas in Rotterdam

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlisaA

4. Alisa

Katvriendelijk oppas in Rotterdam9.9 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
Jo AnnJ

5. Jo Ann

16.3 km
vanaf
€ 22
/nacht

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Jo AnnJ

5. Jo Ann

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas16.3 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 22
/nacht
FarnazF

6. Farnaz

19.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

6. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)19.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
LiselotteL

7. Liselotte

11.6 km - Soest
vanaf
€ 25
/nacht

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻

Laatst actief: 13 dagen geleden
LiselotteL

7. Liselotte

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻11.6 km - Soest
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
PelinP

8. Pelin

14.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
PelinP

8. Pelin

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs14.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
vanaf
€ 40
/nacht
TaisT

9. Tais

18.4 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

9. Tais

Loving home for your pet!18.4 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
DanaD

10. Dana

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren

Antwoordt meestal binnen een uur
DanaD

10. Dana

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren19.2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
GretaG

11. Greta

7.1 km - Hilversum
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care

Antwoordt meestal binnen een uur
GretaG

11. Greta

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care7.1 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
MeimeiM

12. Meimei

14.2 km
vanaf
€ 35
/nacht

From My Childhood Dog to Yours

Antwoordt meestal binnen een uur
MeimeiM

12. Meimei

From My Childhood Dog to Yours14.2 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
ElenaE

13. Elena

19.3 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

13. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 19.3 km - Utrecht
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
marM

14. mar

19.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Your trusted pet sitter: experienced & reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
marM

14. mar

Your trusted pet sitter: experienced & reliable19.3 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
KiraK

15. Kira

6.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Love is just a tail wag away!

Antwoordt meestal binnen een dag
KiraK

15. Kira

Love is just a tail wag away!6.4 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

16. Julia

19.6 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

16. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter19.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
ZainabZ

17. Zainab

19.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

A friend for your cat!

Antwoordt meestal binnen een dag
ZainabZ

17. Zainab

A friend for your cat! 19.5 km
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
PinarP

18. Pinar

19.3 km - Utrecht
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Fur-tastic care for your purr-fect pets

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
PinarP

18. Pinar

Fur-tastic care for your purr-fect pets 19.3 km - Utrecht
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
GiorgioG

19. Giorgio

19.9 km
vanaf
€ 35
/nacht

Super cat lover

Woont samen met 3 katten
GiorgioG

19. Giorgio

Super cat lover 19.9 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/nacht
AliA

20. Ali

19.9 km
vanaf
€ 75
/nacht

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.

Antwoordt meestal binnen een dag
AliA

20. Ali

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.19.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 75
/nacht