1. Huisoppas
  2. Eemnes

Huisoppas, Eemnes

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChristinaC

1. Christina

18.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
ChristinaC

1. Christina

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter18.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
isaI

2. isa

15.4 km
vanaf
€ 55
/nacht

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging

Laatst actief: 9 dagen geleden
isaI

2. isa

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging 15.4 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
IsaI

3. Isa

20 km
vanaf
€ 35
/nacht

Enthousiaste dierenoppas met (medische) ervaring!

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
IsaI

3. Isa

Enthousiaste dierenoppas met (medische) ervaring!20 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ChristinaC

4. Christina

6.6 km - Hilversum
vanaf
€ 60
/nacht

Where Pets Feel at Home❤️

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Mixed Breed Lucky
ChristinaC

4. Christina

Where Pets Feel at Home❤️6.6 km - Hilversum
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Mixed Breed Lucky
vanaf
€ 60
/nacht
GujaG

5. Guja

7 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart

GujaG

5. Guja

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart7 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht
HanneH

6. Hanne

19.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Een tweede thuis voor jouw hond!

Antwoordt meestal binnen een dag
HanneH

6. Hanne

Een tweede thuis voor jouw hond! 19.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
VictoriaV

7. Victoria

19.9 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Reliable and Fun Pet Companionship, buddy for fluffy 🐶

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
VictoriaV

7. Victoria

Reliable and Fun Pet Companionship, buddy for fluffy 🐶19.9 km - Amsterdam
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Victoria took really great care of my dog Zita who absolutely loved her! Would definitely be using her services again 😀"
AkritiA
Beoordeling door Akriti
vanaf
€ 45
/nacht
DIMITRAD

8. DIMITRA

19.4 km
vanaf
€ 70
/nacht
82 beoordelingen
38
terugkerende gasten

Join the 'paws'-itive side of pet care with me!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
DIMITRAD

8. DIMITRA

Join the 'paws'-itive side of pet care with me!19.4 km
(82 beoordelingen)
38 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
"Dimitra was very flexible with making arrangements to look after our pets while we were away. She sent daily updates with images and our dogs were very happy! definitely recommend!"
NadiaN
Beoordeling door Nadia
vanaf
€ 70
/nacht
AdyaA

9. Adya

19.6 km
vanaf
€ 55
/nacht
4 beoordelingen

Playful, caring, & proudly a godmother to many pet friends!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AdyaA

9. Adya

Playful, caring, & proudly a godmother to many pet friends! 19.6 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 55
/nacht
RobinaR

10. Robina

16.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
5 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RobinaR

10. Robina

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht16.7 km
(5 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Wonderful service and will certainly use Robina again."
PhilipP
Beoordeling door Philip
vanaf
€ 20
/nacht
JanetJ

11. Janet

6.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
75 beoordelingen
39
terugkerende gasten

Janet & Lara

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JanetJ

11. Janet

Janet & Lara6.9 km
(75 beoordelingen)
39 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Janet is a very open and friendly dog sitter! It was the first time we left our 7 month old dog alone, which was a bit scary but Janet sent reassuring pictures and messages throughout the day showing that Karl had a great time on their walks! Janet is very experienced, patient and a caring dog sitter! I am sure Karl would love to hang out more with her :-)"
AnjaA
Beoordeling door Anja
vanaf
€ 45
/nacht
LisaL

12. Lisa

19.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Echte dierenvriend met geduld & aandacht!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LisaL

12. Lisa

Echte dierenvriend met geduld & aandacht! 19.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Lisa is een lieve meid , heeft goed voor onze poezen gezorgd , weliswaar voor een nachtje , maar alles ging goed stuurt foto’s en houdt ons goed op de hoogte. Graag zien we haar weer de volgende keer. , maar dan voor een langere periode. "
Henny En Jean-michelH
Beoordeling door Henny En Jean-michel
vanaf
€ 35
/nacht
AngelinaA

13. Angelina

5.9 km
vanaf
€ 70
/nacht
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Happy to help with your lovely pet 🐾

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AngelinaA

13. Angelina

Happy to help with your lovely pet 🐾 5.9 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 70
/nacht
DennisD

14. Dennis

8.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Love cats & Dogs

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
DennisD

14. Dennis

Love cats & Dogs8.1 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
ElifE

15. Elif

13.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

From rescuing to pet sitter. Love and compassion for animals

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
ElifE

15. Elif

From rescuing to pet sitter. Love and compassion for animals13.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
EwiE

16. Ewi

14.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
3 beoordelingen

Blije pootjes🐾, blije baasjes😊

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EwiE

16. Ewi

Blije pootjes🐾, blije baasjes😊14.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 60
/nacht
Britt & ManoahB

17. Britt & Manoah

15.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
24 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Zorgzaam oppasstel - Jullie hond in goede pootjes 🐾

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Britt & ManoahB

17. Britt & Manoah

Zorgzaam oppasstel - Jullie hond in goede pootjes 🐾15.1 km
(24 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
shayanS

18. shayan

9.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Work-from-home sitter with playful golden & fenced yard

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
shayanS

18. shayan

Work-from-home sitter with playful golden & fenced yard9.4 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
IzzaI

19. Izza

3.9 km
vanaf
€ 29
/nacht
2 beoordelingen

A professional kind and responsible older sister for her pet

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
IzzaI

19. Izza

A professional kind and responsible older sister for her pet3.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 29
/nacht
Zita & GregZ

20. Zita & Greg

19.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
24 beoordelingen
9
terugkerende gasten

A pawfect place for your four legged friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Zita & GregZ

20. Zita & Greg

A pawfect place for your four legged friend19.9 km
(24 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht