1. Huisoppas
  2. Dordrecht

Huisoppas, Dordrecht

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
TugbaT

1. Tugba

2.2 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Ready to comfort your furry babies when you are away🐶

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Maltese Coco
TugbaT

1. Tugba

Ready to comfort your furry babies when you are away🐶2.2 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Maltese Coco
vanaf
€ 70
/nacht
CassiC

2. Cassi

14.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
7 beoordelingen

15+ yrs experience of dog and house sitting.

Woont samen met 1 kat
CassiC

2. Cassi

15+ yrs experience of dog and house sitting.14.7 km
(7 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
KaiaK

3. Kaia

2.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

You and your pet can rely on me

KaiaK

3. Kaia

You and your pet can rely on me2.6 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 30
/nacht
AnyiA

4. Anyi

19.1 km
vanaf
€ 60
/nacht

Loving Pet Care in Rotterdam

Woont samen met 3 katten
AnyiA

4. Anyi

Loving Pet Care in Rotterdam19.1 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 60
/nacht
EmilyE

5. Emily

17.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

💛Friendly, Reliable Dog Lover for Walks & Home visits

EmilyE

5. Emily

💛Friendly, Reliable Dog Lover for Walks & Home visits17.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
KonstantinK

6. Konstantin

16.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Betrouwbare oppas voor uw katten

Woont samen met 3 katten
KonstantinK

6. Konstantin

Betrouwbare oppas voor uw katten16.8 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 50
/nacht
SedefS

7. Sedef

13.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Sedef the best nanny

Antwoordt meestal binnen een dag
SedefS

7. Sedef

Sedef the best nanny13.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
DimitrisD

8. Dimitris

18.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Your pet’s new friend in the neighborhood!

DimitrisD

8. Dimitris

Your pet’s new friend in the neighborhood!18.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
SarahS

9. Sarah

16.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

Dog Friend Wanted 🥹

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Cocker Spaniel Frank
SarahS

9. Sarah

Dog Friend Wanted 🥹16.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Cocker Spaniel Frank
vanaf
€ 40
/nacht
DominiqueD

10. Dominique

16.9 km
vanaf
€ 70
/nacht

Lieve oppas aangeboden, alle dieren mogelijk in het westland

Woont samen met 1 kat
DominiqueD

10. Dominique

Lieve oppas aangeboden, alle dieren mogelijk in het westland16.9 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 70
/nacht
estefaniaE

11. estefania

19 km
vanaf
€ 38
/nacht

A gentle heart for the creatures that you love

Woont samen met 1 kat
estefaniaE

11. estefania

A gentle heart for the creatures that you love19 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 38
/nacht
ZoeZ

12. Zoe

17.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Dog walker Rotterdam

ZoeZ

12. Zoe

Dog walker Rotterdam17.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
MariaM

13. Maria

16.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving & Experienced Pet Sitter in Rotterdam

Woont samen met 2 katten
MariaM

13. Maria

Loving & Experienced Pet Sitter in Rotterdam16.9 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/nacht
DefneD

14. Defne

18.4 km
vanaf
€ 90
/nacht

26 years mum of 13 years old cat, ready to care for more

DefneD

14. Defne

26 years mum of 13 years old cat, ready to care for more18.4 km
vanaf
€ 90
/nacht
Britt and JordanB

15. Britt and Jordan

16.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
14 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Gentle & quiet animal lovers with a cozy space.

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Britt and JordanB

15. Britt and Jordan

Gentle & quiet animal lovers with a cozy space.16.9 km
(14 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
Yev en ConstantY

16. Yev en Constant

14.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Creatief duo vol liefde voor honden en katten

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Yev en ConstantY

16. Yev en Constant

Creatief duo vol liefde voor honden en katten14.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
KelvinK

17. Kelvin

19 km
vanaf
€ 80
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

🌿 Trusted, Flexible & Loving Pet Care

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
KelvinK

17. Kelvin

🌿 Trusted, Flexible & Loving Pet Care19 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 80
/nacht
SayanS

18. Sayan

18.6 km
vanaf
€ 22
/nacht
2 beoordelingen

I Treat Your Pets Like My Own Family!

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
SayanS

18. Sayan

I Treat Your Pets Like My Own Family!18.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 22
/nacht
KataK

19. Kata

14.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog walking with experience in shelter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
KataK

19. Kata

Dog walking with experience in shelter14.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
RékaR

20. Réka

13.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

20. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱13.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 50
/nacht