1. Huisoppas
  2. Dordrecht

Huisoppas, Dordrecht

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LevyL

1. Levy

18.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis

LevyL

1. Levy

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis18.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
Anne MarijeA

2. Anne Marije

16.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

2. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.16.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht
IsisI

3. Isis

18.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

3. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!18.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
SpringS

4. Spring

17.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving care for your beloved pets!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
SpringS

4. Spring

Loving care for your beloved pets!17.1 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ArunimaA

5. Arunima

16.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ArunimaA

5. Arunima

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention 16.3 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
HazalH

6. Hazal

18 km
vanaf
€ 22
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat lady

HazalH

6. Hazal

Cat lady18 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Hazal took amazing care of my cat while I was away, and I couldn’t be happier. She sent regular updates and photos, which really put my mind at ease knowing my cat was comfortable and well looked after. She was reliable, communicative, and it was clear she genuinely cares about animals. My cat seemed happy and relaxed when I got back, which says it all. I’d absolutely book with Hazal again and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy, caring sitter!”"
JosJ
Beoordeling door Jos
vanaf
€ 22
/nacht
MarcoM

7. Marco

19.4 km
vanaf
€ 39
/nacht
2 beoordelingen

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcoM

7. Marco

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?19.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zelda was sad to see Marco leave and so tired after 2 walks with him...that's the goal when you have a husky! Marco was so friendly, put me at ease and let me enjoy my time with friends overnight with no issues. He even slept on the couch downstairs to keep her company. Thanks, Marco, we hope to book you again soon!!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 39
/nacht
Ache charlèneA

8. Ache charlène

16.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Caring and entertaining pet sitter, design student

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
Ache charlèneA

8. Ache charlène

Caring and entertaining pet sitter, design student 16.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you Ache for taking care of my puppy! Ache is a sensitive person with great communication style and caring way around animals taking into account your relationship with your pet, and implementing house rules and best practices."
OlaO
Beoordeling door Ola
vanaf
€ 40
/nacht
SteveS

9. Steve

14.9 km
vanaf
€ 24
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
SteveS

9. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)14.9 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Wij konden met een gerust hart een avondje uit. "
SaskiaS
Beoordeling door Saskia
vanaf
€ 24
/nacht
AshaA

10. Asha

13.3 km
vanaf
€ 90
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
AshaA

10. Asha

Huisjeplantjebeestje13.3 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 90
/nacht
CelestineC

11. Celestine

19.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CelestineC

11. Celestine

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends19.3 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Celestine was so nice and made us comfortable with leaving her at our house with our dog immediately. We have a husky, and Celestine's experience growing up with huskies really showed with how much exercise Zelda got (3 walks in one day! A record!). Zelda clearly had fun and was so relaxed when we got home. We will definitely utilize Celestine in the future whenever we want a night out or to go on a trip. Thanks, Celestine!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 50
/nacht
JackJ

12. Jack

18.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

12. Jack

experience petsitter that absolutely love pets18.9 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"I believe that Jack and Bowie are best friends now! Thanks Jack :) "
MarijnM
Beoordeling door Marijn
vanaf
€ 40
/nacht
MonikaM

13. Monika

16.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet Lover; )

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
MonikaM

13. Monika

Pet Lover; )16.6 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"I had a very good experience. She communicated very well to me and updated me on my dogs. I am happy they were in good hands. "
FarisF
Beoordeling door Faris
vanaf
€ 60
/nacht
ZinatZ

14. Zinat

19.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Cat sitter Rotterdam centrum

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ZinatZ

14. Zinat

Cat sitter Rotterdam centrum19.3 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
LoesL

15. Loes

17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
16 beoordelingen
5
terugkerende gasten

trustworthy sitter near Kralingse Bos

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
LoesL

15. Loes

trustworthy sitter near Kralingse Bos17.3 km
(16 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
LinéL

16. Liné

17 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LinéL

16. Liné

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy17 km
(8 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
SarahS

17. Sarah

9.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle opvang op onze boerderij, direct naast het bos

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
SarahS

17. Sarah

Liefdevolle opvang op onze boerderij, direct naast het bos9.5 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
VanishaV

18. Vanisha

18.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

Wandelingen met WalkswithVani

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
VanishaV

18. Vanisha

Wandelingen met WalkswithVani18.3 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
RosaR

19. Rosa

18.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pets in Safe and Caring Hands

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RosaR

19. Rosa

Your Pets in Safe and Caring Hands18.5 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
ValeriaV

20. Valeria

18.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ValeriaV

20. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!18.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht