1. Huisoppas
  2. Diemen

Huisoppas, Diemen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MykytaM

1. Mykyta

2.5 km
vanaf
€ 32
/nacht
11 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱

Antwoordt meestal binnen een uur
MykytaM

1. Mykyta

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱 2.5 km
(11 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"I asked Mykyta to take care of Luther during a weekend at our home. Luther is a Dogue de Bordeaux, 70 kg, very friendly but also very strong. So it must be an experienced person and Mykyta is. But he is also friendly, caring and a responsible person. I can surely recommend you Mykyta"
ErraldE
Beoordeling door Errald
vanaf
€ 32
/nacht
PolinaP

2. Polina

3.3 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

I love pets, taking care after them opens my heart🥰

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
PolinaP

2. Polina

I love pets, taking care after them opens my heart🥰3.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Was really great having Polina taking care of our cat! "
LucasL
Beoordeling door Lucas
vanaf
€ 20
/nacht
LingyaoL

3. Lingyao

1.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced and friendly in Diemen Zuid

Woont samen met 1 kat
LingyaoL

3. Lingyao

Experienced and friendly in Diemen Zuid1.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
"Lingyao took great care of my anxious dog Zita! I got regular updates and Zita was very calm and comfortable with her. You can trust her with your dog without a doubt. I definitely recommend 😊"
AkritiA
Beoordeling door Akriti
vanaf
€ 40
/nacht
AnnieA

4. Annie

1.2 km
vanaf
€ 28
/nacht
17 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Walking your dog with love and care!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AnnieA

4. Annie

Walking your dog with love and care!1.2 km
(17 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 28
/nacht
DivyaD

5. Divya

1.7 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
DivyaD

5. Divya

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles1.7 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
"Divya was great with the pets! I was really happy with her staying here and she treat them really nice ✨"
AliceA
Beoordeling door Alice
vanaf
€ 35
/nacht
EmmaE

6. Emma

2.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog Lover Ready To Lend A Hand

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
EmmaE

6. Emma

Dog Lover Ready To Lend A Hand2.9 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Emma has been absolutely wonderful with our staffy, Neo. She’s very sweet and gentle, and Neo took to her right away. Highly recommend her to anyone looking for a caring and reliable sitter!"
OliviaO
Beoordeling door Olivia
vanaf
€ 30
/nacht
OrianaO

7. Oriana

2.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

unconditional love

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
OrianaO

7. Oriana

unconditional love2.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Oriana is great with dogs, she is very calm and patient. "
NilmadhaviN
Beoordeling door Nilmadhavi
vanaf
€ 35
/nacht
JoepJ

8. Joep

2.2 km
vanaf
€ 33
/nacht
1 beoordeling

giving all my atentions to your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
JoepJ

8. Joep

giving all my atentions to your pets!2.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 33
/nacht
DanielleD

9. Danielle

3.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
14 beoordelingen

Zorgzame vrouw zoekt gezellig oppasdier!

Antwoordt meestal binnen een dag
DanielleD

9. Danielle

Zorgzame vrouw zoekt gezellig oppasdier! 3.2 km
(14 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
MargotM

10. Margot

2.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthusiastic Dog Walker & Cat sitter in Oost 🐈🐶🐾

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MargotM

10. Margot

Enthusiastic Dog Walker & Cat sitter in Oost 🐈🐶🐾2.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
WeronikaW

11. Weronika

1.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
18 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Experienced with small dogs (poms) and cats

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
WeronikaW

11. Weronika

Experienced with small dogs (poms) and cats1.9 km
(18 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
FedericaF

12. Federica

2.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Trusted Cat Lover with 12 Years’ Experience

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
FedericaF

12. Federica

Trusted Cat Lover with 12 Years’ Experience2.4 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ShannonS

13. Shannon

3.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht

A house is not a home without a dog

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ShannonS

13. Shannon

A house is not a home without a dog3.3 km - Amsterdam
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaA

14. Anna

2.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

Caring and calm pet lover in Utrecht 🐾

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
AnnaA

14. Anna

Caring and calm pet lover in Utrecht 🐾2.4 km
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
BellaB

15. Bella

2.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Loyal owner of a dog princess 👑

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
BellaB

15. Bella

Loyal owner of a dog princess 👑2.8 km
(11 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
kristaK

16. krista

2.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren, zorgzame hondenliefhebster 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
kristaK

16. krista

Ervaren, zorgzame hondenliefhebster 🥰2.8 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ClaraC

17. Clara

3.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Cuddles , walks and playtime

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ClaraC

17. Clara

Cuddles , walks and playtime3.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
BabetteB

18. Babette

0.7 km
vanaf
€ 40
/nacht

Tijd, liefde, begrip en duidelijk voor jouw dier

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
BabetteB

18. Babette

Tijd, liefde, begrip en duidelijk voor jouw dier0.7 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LukeL

19. Luke

3.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal-Loving Couple Welcoming All Pets

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
LukeL

19. Luke

Animal-Loving Couple Welcoming All Pets3.5 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MinjiaM

20. Minjia

1.4 km
vanaf
€ 29
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted Dog Lover: Experienced Care for Your Furry Friend

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MinjiaM

20. Minjia

Trusted Dog Lover: Experienced Care for Your Furry Friend1.4 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 29
/nacht