1. Huisoppas
  2. De Lier

Huisoppas, De Lier

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
GizemG

1. Gizem

11.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
GizemG

1. Gizem

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾11.3 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Gizem took good care of my dog Lobito and was updating me on his daily activities. I could see that he felt comfortable and relaxed around her, which made it possible for me to relax as well. The communication was easy and I would recommend Gizem wholeheartedly."
TanjaT
Beoordeling door Tanja
vanaf
€ 40
/nacht
SwastiS

2. Swasti

8.5 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Trustworthy and genuine care for your pets :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
SwastiS

2. Swasti

Trustworthy and genuine care for your pets :)8.5 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"We got in touch with Swasti to look after our German Shepherd and Siamese cat at our home. She replied super quickly, and we booked her right away. Swasti was amazing—such a caring and reliable petsitter! We really appreciated how thoughtful she was with both our pets and our home. Her quick responses and great communication made it easy for us to relax and actually enjoy our holiday, knowing everything was in good hands!"
AnnaliA
Beoordeling door Annali
vanaf
€ 38
/nacht
PragyaP

3. Pragya

11.7 km
vanaf
€ 62
/nacht
1 beoordeling

Kind to all beings! I offer home visits and dog sitting.

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
PragyaP

3. Pragya

Kind to all beings! I offer home visits and dog sitting. 11.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 62
/nacht
SunhyeS

4. Sunhye

10.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

As in scientific caring service, taking care in a premium.

Antwoordt meestal binnen een dag
SunhyeS

4. Sunhye

As in scientific caring service, taking care in a premium.10.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
AlinaA

5. Alina

11.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AlinaA

5. Alina

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life11.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Alina was a life saver!! I was looking for someone to look after my dog for the Christmas break - it was very last minute because another person cancelled. The day before Alina agreed to take care of our little one for 9 days. She sent regular updates, was very communicative and let us know everything that was going on with our dog. We had to extend our stay due to flight delays and she was flexible to add an extra day. She has experience with pets since childhood and her cats are dog friendly. Mango was sad to leave her! She is a college student but very mature and responsible. My heart was at peace during the vacation knowing he was with her. I highly recommend her! "
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 45
/nacht
MarinaM

6. Marina

11.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
20 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring Pet Sitter & Dog Walker

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MarinaM

6. Marina

Caring Pet Sitter & Dog Walker11.9 km
(20 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
MahinM

7. Mahin

9.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Your Pets’ New Best Friend

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MahinM

7. Mahin

Your Pets’ New Best Friend 9.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mahin is a wonderful dog sitter — genuinely caring, attentive, and great with detail. My dogs took to him straight away, and he quickly understood each one’s personality and needs. He sent photos and updates twice a day and was always responsive to my messages, which gave me complete peace of mind while I was away. I came home to two happy, relaxed dogs. I recommend him wholeheartedly and will absolutely be booking him again. Thank you, Mahin!"
MarianaM
Beoordeling door Mariana
vanaf
€ 60
/nacht
María TeresaM

8. María Teresa

11.9 km
vanaf
€ 55
/nacht
18 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Here to care with love

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
María TeresaM

8. María Teresa

Here to care with love11.9 km
(18 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you for looking after our dogs! "
Jan-BeyersJ
Beoordeling door Jan-Beyers
vanaf
€ 55
/nacht
SudeS

9. Sude

8 km
vanaf
€ 38
/nacht

Veterinary Graduate Caring for Your Pets Like My Own ❤️

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SudeS

9. Sude

Veterinary Graduate Caring for Your Pets Like My Own ❤️8 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 38
/nacht
MarahM

10. Marah

11.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Loving & Caring Pet Sitter 🐾♥️

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
MarahM

10. Marah

Loving & Caring Pet Sitter 🐾♥️11.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
MayaM

11. Maya

11.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Lover of long walks, cuddles and companionship!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
MayaM

11. Maya

Lover of long walks, cuddles and companionship!11.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
TilleT

12. Tille

11.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

Jonge kattenliefhebber in Den Haag komt bij jou oppassen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
TilleT

12. Tille

Jonge kattenliefhebber in Den Haag komt bij jou oppassen11.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
RuixiR

13. Ruixi

11.8 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
RuixiR

13. Ruixi

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden11.8 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 28
/nacht
CarlaC

14. Carla

8.3 km
vanaf
€ 80
/nacht

A loving home, safe garden and a genuine care for every paw

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CarlaC

14. Carla

A loving home, safe garden and a genuine care for every paw8.3 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 80
/nacht
RebeccaR

15. Rebecca

10.8 km - Den Haag
vanaf
€ 40
/nacht
Nieuwe oppas

Energetic and empathetic pet lover!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
RebeccaR

15. Rebecca

Nieuwe oppas
Energetic and empathetic pet lover!10.8 km - Den Haag
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
LauraL

16. Laura

11.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾

Laatst actief: gisteren
LauraL

16. Laura

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾 11.4 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
JasperJ

17. Jasper

8.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JasperJ

17. Jasper

8.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
AlessandraA

18. Alessandra

11.3 km - Den Haag
vanaf
€ 38
/nacht

Caring, Reliable & Animal-Loving Pet Sitter

Laatst actief: gisteren
AlessandraA

18. Alessandra

Caring, Reliable & Animal-Loving Pet Sitter11.3 km - Den Haag
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 38
/nacht
ZorahZ

19. Zorah

12 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Zangeres met een liefde voor dieren. Gezellig en rustig.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
ZorahZ

19. Zorah

Zangeres met een liefde voor dieren. Gezellig en rustig.12 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
VeraV

20. Vera

8.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Caring companion for your fur babies 🐾

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
VeraV

20. Vera

Caring companion for your fur babies 🐾8.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht