1. Huisoppas
  2. Cruquius

Huisoppas, Cruquius

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AlanaA

1. Alana

13.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Cat & dog lover since ‘97!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
AlanaA

1. Alana

Cat & dog lover since ‘97! 13.5 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/nacht
DenizD

2. Deniz

5 km
vanaf
€ 65
/nacht
31 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Caring for Your Pets Like They're My Own

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
DenizD

2. Deniz

Caring for Your Pets Like They're My Own5 km
(31 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 65
/nacht
MelisM

3. Melis

6.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
25 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I'm not just a pet sitter, I give love.

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
MelisM

3. Melis

I'm not just a pet sitter, I give love.6.2 km
(25 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
DivyaD

4. Divya

7.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DivyaD

4. Divya

Your pet’s other best friend! 7.4 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
AndréA

5. André

8.2 km
vanaf
€ 75
/nacht
1 beoordeling

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾

Laatst actief: gisteren
AndréA

5. André

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾8.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 75
/nacht
Jo-AnnJ

6. Jo-Ann

13.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Hoi, ik ben Jo-Ann!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
Jo-AnnJ

6. Jo-Ann

Hoi, ik ben Jo-Ann! 13.5 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
PaulP

7. Paul

12.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dogsitting service with an animalhugger

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
PaulP

7. Paul

Dogsitting service with an animalhugger12.5 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
VladaV

8. Vlada

13.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 39
/nacht
1 beoordeling

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
VladaV

8. Vlada

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱13.5 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 39
/nacht
NinaN

9. Nina

4.7 km - Haarlem
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Dierenvriend(in)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
NinaN

9. Nina

Dierenvriend(in)4.7 km - Haarlem
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AdelinaA

10. Adelina

12.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

DOG HOME ALONE? DOG WALKER!!

Laatst actief: 4 dagen geleden
AdelinaA

10. Adelina

DOG HOME ALONE? DOG WALKER!!12.8 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
MehmetM

11. Mehmet

10.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber

Laatst actief: 4 dagen geleden
MehmetM

11. Mehmet

Dierenliefhebber10.4 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
SolanaS

12. Solana

12 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

the best care for your furry friend

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
SolanaS

12. Solana

the best care for your furry friend12 km
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 40
/nacht
NiccolòN

13. Niccolò

13.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
NiccolòN

13. Niccolò

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam 13.3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
BryannaB

14. Bryanna

5.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
BryannaB

14. Bryanna

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt5.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
KimK

15. Kim

13.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Sportieve en ervaren honden en dierenliefhebber met auto

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
KimK

15. Kim

Sportieve en ervaren honden en dierenliefhebber met auto 13.7 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
ozgeO

16. ozge

8 km - Haarlem
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
ozgeO

16. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner8 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 80
/nacht
ThaisT

17. Thais

13.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
ThaisT

17. Thais

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks13.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
SofiaS

18. Sofia

12.2 km
vanaf
€ 50
/nacht

Peace of Mind for You. Belly Rubs for Them.

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SofiaS

18. Sofia

Peace of Mind for You. Belly Rubs for Them.12.2 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
MaleniM

19. Maleni

3 km
vanaf
€ 60
/nacht
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MaleniM

19. Maleni

Mel's doggy day care <3 3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
MarinaM

20. Marina

6.4 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Your Fur Baby’s New Best Friend

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarinaM

20. Marina

Your Fur Baby’s New Best Friend6.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 38
/nacht