1. Huisoppas
  2. Capelle aan den IJssel

Huisoppas, Capelle aan den IJssel

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IsisI

1. Isis

5.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

1. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!5.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
RosalieR

2. Rosalie

5.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Diergeneeskunde student die graag oppast

RosalieR

2. Rosalie

Diergeneeskunde student die graag oppast 5.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Heeft perfect voor onze honden, kippen, ganzen en vogels gezorgd! "
MaryM
Beoordeling door Mary
vanaf
€ 35
/nacht
SpringS

3. Spring

2 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving care for your beloved pets!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SpringS

3. Spring

Loving care for your beloved pets!2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ArunimaA

4. Arunima

1.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
ArunimaA

4. Arunima

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention 1.5 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/nacht
HazalH

5. Hazal

6.6 km
vanaf
€ 22
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat lady

HazalH

5. Hazal

Cat lady6.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Hazal took amazing care of my cat while I was away, and I couldn’t be happier. She sent regular updates and photos, which really put my mind at ease knowing my cat was comfortable and well looked after. She was reliable, communicative, and it was clear she genuinely cares about animals. My cat seemed happy and relaxed when I got back, which says it all. I’d absolutely book with Hazal again and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy, caring sitter!”"
JosJ
Beoordeling door Jos
vanaf
€ 22
/nacht
MarcoM

6. Marco

6.4 km
vanaf
€ 39
/nacht
2 beoordelingen

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcoM

6. Marco

Lot of Walks, Fun, Cuddles or Company for your pet?6.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Zelda was sad to see Marco leave and so tired after 2 walks with him...that's the goal when you have a husky! Marco was so friendly, put me at ease and let me enjoy my time with friends overnight with no issues. He even slept on the couch downstairs to keep her company. Thanks, Marco, we hope to book you again soon!!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 39
/nacht
Ache charlèneA

7. Ache charlène

7.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Caring and entertaining pet sitter, design student

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
Ache charlèneA

7. Ache charlène

Caring and entertaining pet sitter, design student 7.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you Ache for taking care of my puppy! Ache is a sensitive person with great communication style and caring way around animals taking into account your relationship with your pet, and implementing house rules and best practices."
OlaO
Beoordeling door Ola
vanaf
€ 40
/nacht
SteveS

8. Steve

2 km
vanaf
€ 24
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
SteveS

8. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)2 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Wij konden met een gerust hart een avondje uit. "
SaskiaS
Beoordeling door Saskia
vanaf
€ 24
/nacht
ZeynepZ

9. Zeynep

7.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
ZeynepZ

9. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs7.2 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
"Zeynep looked after our golden doodle puppy Mika for an evening, and we were really happy with how it went! She has a very sweet and calm personality, and Mika warmed up to her right away. She did a thorough meet-and-greet before the sitting and asked about everything she needed to know, and built rapport with Mika. Zeynep sent us a few updates and photos during the evening, which was really nice and reassuring. She was also flexible with the arrangements and easy to communicate with, which made everything go smoothly. We’d definitely ask Zeynep to look after Mika again in the future! "
EndriE
Beoordeling door Endri
vanaf
€ 30
/nacht
AshaA

10. Asha

2.7 km
vanaf
€ 90
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AshaA

10. Asha

Huisjeplantjebeestje2.7 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
CelestineC

11. Celestine

7.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
CelestineC

11. Celestine

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends7.2 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Celestine was so nice and made us comfortable with leaving her at our house with our dog immediately. We have a husky, and Celestine's experience growing up with huskies really showed with how much exercise Zelda got (3 walks in one day! A record!). Zelda clearly had fun and was so relaxed when we got home. We will definitely utilize Celestine in the future whenever we want a night out or to go on a trip. Thanks, Celestine!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 50
/nacht
JackJ

12. Jack

5.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

12. Jack

experience petsitter that absolutely love pets5.5 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"I believe that Jack and Bowie are best friends now! Thanks Jack :) "
MarijnM
Beoordeling door Marijn
vanaf
€ 40
/nacht
MonikaM

13. Monika

7.8 km
vanaf
€ 60
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet Lover; )

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
MonikaM

13. Monika

Pet Lover; )7.8 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"I had a very good experience. She communicated very well to me and updated me on my dogs. I am happy they were in good hands. "
FarisF
Beoordeling door Faris
vanaf
€ 60
/nacht
ZinatZ

14. Zinat

7.1 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Cat sitter Rotterdam centrum

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ZinatZ

14. Zinat

Cat sitter Rotterdam centrum7.1 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
JacquelineJ

15. Jacqueline

8.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JacquelineJ

15. Jacqueline

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen8.1 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
ValeriaV

16. Valeria

3.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
ValeriaV

16. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!3.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
LinéL

17. Liné

2 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LinéL

17. Liné

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy2 km
(8 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZuzannaZ

18. Zuzanna

7.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Just a girl ready to love ur pet! (10+ years experience)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ZuzannaZ

18. Zuzanna

Just a girl ready to love ur pet! (10+ years experience)7.7 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
KonstantinaK

19. Konstantina

7.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Pet Sitter you can rely on

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KonstantinaK

19. Konstantina

Loving Pet Sitter you can rely on7.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
MafaldaM

20. Mafalda

7.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Happy pet = happy owner :)

Laatst actief: gisteren
MafaldaM

20. Mafalda

Happy pet = happy owner :)7.9 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht