1. Huisoppas
  2. Boskoop

Huisoppas, Boskoop

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Caya & AdiC

1. Caya & Adi

19.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Patient, loving couple ready to spoil your pet :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Caya & AdiC

1. Caya & Adi

Patient, loving couple ready to spoil your pet :)19.3 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LauraL

2. Laura

19.1 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾

Laatst actief: 4 dagen geleden
LauraL

2. Laura

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾 19.1 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
Ana LauraA

3. Ana Laura

18.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Caring Pet Sitter in Leiden | Biomedical Professional 🐾

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Ana LauraA

3. Ana Laura

Caring Pet Sitter in Leiden | Biomedical Professional 🐾18.5 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
AnA

4. An

19.8 km - Rotterdam
vanaf
€ 24,7
/nacht
1 beoordeling

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
AnA

4. An

A snuggly, trustworthy buddy for your furry friends19.8 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 24,7
/nacht
NoëlleN

5. Noëlle

10.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

Caring Biology student and animal lover

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
NoëlleN

5. Noëlle

Caring Biology student and animal lover10.2 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
SterreS

6. Sterre

8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Oppas om huisdieren te voeden, te knuffelen of te spelen!

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SterreS

6. Sterre

Oppas om huisdieren te voeden, te knuffelen of te spelen! 8 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
AngelaA

7. Angela

18 km
vanaf
€ 21
/nacht

Happy Pets, Happy You 🐾

Laatst actief: 9 dagen geleden
AngelaA

7. Angela

Happy Pets, Happy You 🐾18 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 21
/nacht
HannaH

8. Hanna

7.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1
terugkerende gast

Your pet’s new best friend;))

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
HannaH

8. Hanna

Your pet’s new best friend;))7.4 km
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
JohannaJ

9. Johanna

18 km
vanaf
€ 25
/nacht

Cat lover with one of my own, happy to look after yours

Laatst actief: 11 dagen geleden
JohannaJ

9. Johanna

Cat lover with one of my own, happy to look after yours18 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DewyD

10. Dewy

18.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

Liefdevolle paraveterinair huisdieren oppas 🩷🐾

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DewyD

10. Dewy

Liefdevolle paraveterinair huisdieren oppas 🩷🐾18.2 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
NinaN

11. Nina

15.3 km - Leiden
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Energetic and reliable cats loving student

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NinaN

11. Nina

Energetic and reliable cats loving student 15.3 km - Leiden
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
MarvinM

12. Marvin

13.9 km
vanaf
€ 90
/nacht

Dierenvriend in hart en nieren

MarvinM

12. Marvin

Dierenvriend in hart en nieren13.9 km
vanaf
€ 90
/nacht
ZikenZ

13. Ziken

11.2 km - Zoetermeer
vanaf
€ 65
/nacht

Loving and caring pet sitter in Zoetermeer!

ZikenZ

13. Ziken

Loving and caring pet sitter in Zoetermeer!11.2 km - Zoetermeer
vanaf
€ 65
/nacht
AlexandraA

14. Alexandra

13.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker

AlexandraA

14. Alexandra

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker13.9 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 40
/nacht
MaritM

15. Marit

16.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MaritM

15. Marit

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier16.6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaA

16. Anna

10.2 km
vanaf
€ 45
/nacht

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten

AnnaA

16. Anna

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten10.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
SelinaS

17. Selina

11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

17. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
Anne MarijeA

18. Anne Marije

16.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

18. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.16.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht
IsisI

19. Isis

19.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

19. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!19.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
RosalieR

20. Rosalie

12.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Diergeneeskunde student die graag oppast

RosalieR

20. Rosalie

Diergeneeskunde student die graag oppast 12.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Heeft perfect voor onze honden, kippen, ganzen en vogels gezorgd! "
MaryM
Beoordeling door Mary
vanaf
€ 35
/nacht