1. Huisoppas
  2. Bentveld

Huisoppas, Bentveld

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NiccolòN

1. Niccolò

17.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NiccolòN

1. Niccolò

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam 17.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
BryannaB

2. Bryanna

11 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
BryannaB

2. Bryanna

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt11 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
KimK

3. Kim

17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Sportieve en ervaren honden en dierenliefhebber met auto

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
KimK

3. Kim

Sportieve en ervaren honden en dierenliefhebber met auto 17.3 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
ozgeO

4. ozge

6.9 km - Haarlem
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
ozgeO

4. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner6.9 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 80
/nacht
DivyaD

5. Divya

10.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DivyaD

5. Divya

Your pet’s other best friend! 10.8 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
ThaisT

6. Thais

17.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
ThaisT

6. Thais

Caring Pet Sitter with a Warm Home & Daily Walks17.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
DenizD

7. Deniz

4.9 km
vanaf
€ 65
/nacht
31 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Caring for Your Pets Like They're My Own

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
DenizD

7. Deniz

Caring for Your Pets Like They're My Own4.9 km
(31 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 65
/nacht
SofiaS

8. Sofia

16.1 km
vanaf
€ 50
/nacht

Peace of Mind for You. Belly Rubs for Them.

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SofiaS

8. Sofia

Peace of Mind for You. Belly Rubs for Them.16.1 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
MaleniM

9. Maleni

5.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MaleniM

9. Maleni

Mel's doggy day care <3 5.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
VladaV

10. Vlada

17.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 39
/nacht
1 beoordeling

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
VladaV

10. Vlada

i’m the friend who always pet sits 🐶🐱17.5 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 39
/nacht
MarinaM

11. Marina

10.4 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Your Fur Baby’s New Best Friend

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarinaM

11. Marina

Your Fur Baby’s New Best Friend10.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 38
/nacht
JasmijnJ

12. Jasmijn

10.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Caring cat-sitter in Hoofddorp

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
JasmijnJ

12. Jasmijn

Caring cat-sitter in Hoofddorp 10.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
YanY

13. Yan

17.5 km
vanaf
€ 26
/nacht
6 beoordelingen

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam

Laatst actief: 6 dagen geleden
YanY

13. Yan

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam17.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 26
/nacht
NinaN

14. Nina

3.9 km - Haarlem
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Dierenvriend(in)

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
NinaN

14. Nina

Dierenvriend(in)3.9 km - Haarlem
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
BuseB

15. Buse

17.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Your Baby’s New Best Friend🐶🐈

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
BuseB

15. Buse

Your Baby’s New Best Friend🐶🐈17.3 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
MehmetM

16. Mehmet

14.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber

Laatst actief: 7 dagen geleden
MehmetM

16. Mehmet

Dierenliefhebber14.5 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
ChoC

17. Cho

15.4 km
vanaf
€ 80
/nacht
6 beoordelingen

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ChoC

17. Cho

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱15.4 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
RomyR

18. Romy

15.2 km
vanaf
€ 55
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Owner away? I will walk, sit and play!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
RomyR

18. Romy

Owner away? I will walk, sit and play!15.2 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 55
/nacht
GhaliaG

19. Ghalia

17.6 km
vanaf
€ 46
/nacht
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
GhaliaG

19. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛17.6 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 46
/nacht
JillJ

20. Jill

13 km
vanaf
€ 90
/nacht
5 beoordelingen

Happy paws

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
JillJ

20. Jill

Happy paws13 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht