1. Huisoppas
  2. Benschop

Huisoppas, Benschop

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MadinaM

1. Madina

10.9 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Cats are my besties!

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
MadinaM

1. Madina

Cats are my besties!10.9 km - Utrecht
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 35
/nacht
LeviL

2. Levi

13.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LeviL

2. Levi

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht13.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
MayurM

3. Mayur

11.2 km - Utrecht
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

3. Mayur

An animal lover. PETA member.11.2 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
HabipH

4. Habip

10.5 km
vanaf
€ 60
/nacht

Dog and cat lover

Laatst actief: 10 dagen geleden
HabipH

4. Habip

Dog and cat lover10.5 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
JennyJ

5. Jenny

13.4 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

Laatst actief: 10 dagen geleden
JennyJ

5. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 13.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 70
/nacht
FarnazF

6. Farnaz

13.7 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

6. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)13.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
SilviaS

7. Silvia

11.5 km
vanaf
€ 37
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
SilviaS

7. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 11.5 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
vanaf
€ 37
/nacht
KimK

8. Kim

10.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum

KimK

8. Kim

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum10.8 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 20
/nacht
ParaskeviP

9. Paraskevi

11.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Your pets are in good paws with me 😊

Antwoordt meestal binnen een dag
ParaskeviP

9. Paraskevi

Your pets are in good paws with me 😊 11.2 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
PaddyP

10. Paddy

10.4 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your furbaby’s new best friend 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PaddyP

10. Paddy

Your furbaby’s new best friend 🐾10.4 km - Utrecht
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
MaritM

11. Marit

10.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MaritM

11. Marit

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸10.3 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
GoranG

12. Goran

13.4 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

Your best friends deserve lots of love!

Antwoordt meestal binnen een uur
GoranG

12. Goran

Your best friends deserve lots of love!13.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 75
/nacht
MichelaM

13. Michela

13.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Cat Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelaM

13. Michela

Cat Lover13.2 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
ElenaE

14. Elena

14.1 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

14. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 14.1 km - Utrecht
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
JuliaJ

15. Julia

13.9 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

15. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter13.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
ZainabZ

16. Zainab

14 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

A friend for your cat!

Antwoordt meestal binnen een dag
ZainabZ

16. Zainab

A friend for your cat! 14 km
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
Maria AlejandraM

17. Maria Alejandra

12.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

17. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend12.4 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
GiorgioG

18. Giorgio

13.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Super cat lover

Woont samen met 3 katten
GiorgioG

18. Giorgio

Super cat lover 13.7 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/nacht
TomaszT

19. Tomasz

7.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Een warm, fijn hotel voor dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
TomaszT

19. Tomasz

Een warm, fijn hotel voor dieren7.4 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
KianaK

20. Kiana

11 km
vanaf
€ 35
/nacht

Never met an animal I didn't love

Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
KianaK

20. Kiana

Never met an animal I didn't love11 km
Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht