1. Huisoppas
  2. Baarn

Huisoppas, Baarn

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnaA

1. Ana

17.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happy to meet your pet! ☺️

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnaA

1. Ana

Happy to meet your pet! ☺️17.9 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
YonahY

2. Yonah

16.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

"Master Diergeneeskunde student: Oppasexpert!"

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
YonahY

2. Yonah

"Master Diergeneeskunde student: Oppasexpert!"16.6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
AleksanderA

3. Aleksander

7.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Your pets' best friends when you're away 🐱🐕🐥🐾

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AleksanderA

3. Aleksander

Your pets' best friends when you're away 🐱🐕🐥🐾7.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
RafaelR

4. Rafael

9.4 km - Amersfoort
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Love for pets is unique, special, and real

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
RafaelR

4. Rafael

Love for pets is unique, special, and real9.4 km - Amersfoort
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
AniaA

5. Ania

9.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Where your dog feels right at home!

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AniaA

5. Ania

Where your dog feels right at home!9.3 km
(9 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
LeviL

6. Levi

17.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LeviL

6. Levi

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht17.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
MoniekM

7. Moniek

16.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MoniekM

7. Moniek

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring 16.6 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
AlisaA

8. Alisa

6.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Katvriendelijk oppas in Rotterdam

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlisaA

8. Alisa

Katvriendelijk oppas in Rotterdam6.5 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
Jo AnnJ

9. Jo Ann

13 km
vanaf
€ 22
/nacht

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Jo AnnJ

9. Jo Ann

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas13 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 22
/nacht
JennyJ

10. Jenny

17.9 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

Laatst actief: 10 dagen geleden
JennyJ

10. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 17.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 70
/nacht
FarnazF

11. Farnaz

17.4 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

11. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)17.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
LiselotteL

12. Liselotte

6.8 km - Soest
vanaf
€ 25
/nacht

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻

Laatst actief: 13 dagen geleden
LiselotteL

12. Liselotte

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻6.8 km - Soest
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
PelinP

13. Pelin

10 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
PelinP

13. Pelin

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs10 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
vanaf
€ 40
/nacht
TaisT

14. Tais

16.1 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

14. Tais

Loving home for your pet!16.1 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
MichelaM

15. Michela

17.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Cat Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelaM

15. Michela

Cat Lover17.8 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
DanaD

16. Dana

16.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren

Antwoordt meestal binnen een uur
DanaD

16. Dana

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren16.3 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
GretaG

17. Greta

7.7 km - Hilversum
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care

Antwoordt meestal binnen een uur
GretaG

17. Greta

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care7.7 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
ElenaE

18. Elena

17 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

18. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 17 km - Utrecht
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
marM

19. mar

16.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Your trusted pet sitter: experienced & reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
marM

19. mar

Your trusted pet sitter: experienced & reliable16.7 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
KiraK

20. Kira

1.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Love is just a tail wag away!

Antwoordt meestal binnen een dag
KiraK

20. Kira

Love is just a tail wag away!1.6 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht