1. Huisoppas
  2. Amsterdam

Huisoppas, Amsterdam

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
YaroslavY

1. Yaroslav

1.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Loving and patient dog companion

Antwoordt meestal binnen enkele uren
YaroslavY

1. Yaroslav

Loving and patient dog companion1.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
Iva-MatildaI

2. Iva-Matilda

0.7 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your dogs new best friend :)

Iva-MatildaI

2. Iva-Matilda

Your dogs new best friend :)0.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
GinoG

3. Gino

1.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Experienced caring cat lover 🐱

Antwoordt meestal binnen een uur
GinoG

3. Gino

Experienced caring cat lover 🐱1.6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
AlineA

4. Aline

0.8 km
vanaf
€ 65
/nacht

Loving companionship for your furry friend

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Unknown Lord
AlineA

4. Aline

Loving companionship for your furry friend0.8 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Unknown Lord
vanaf
€ 65
/nacht
SanemS

5. Sanem

1.2 km
vanaf
€ 50
/nacht

I’m looking forward to giving lots of hugs!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SanemS

5. Sanem

I’m looking forward to giving lots of hugs!1.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
MarianaM

6. Mariana

1.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

compassionate pet sitter and dog walker you can trust

MarianaM

6. Mariana

compassionate pet sitter and dog walker you can trust 1.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
AndreaA

7. Andrea

1.8 km
vanaf
€ 75
/nacht

Natural Doctor for Pets wants to take care of your loved one!

Antwoordt meestal binnen een dag
AndreaA

7. Andrea

Natural Doctor for Pets wants to take care of your loved one!1.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 75
/nacht
SophieS

8. Sophie

1.9 km
vanaf
€ 70
/nacht
2 beoordelingen

Oppas Met Liefde, Aandacht En Zorg

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SophieS

8. Sophie

Oppas Met Liefde, Aandacht En Zorg1.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 70
/nacht
MariiaM

9. Mariia

1.7 km
vanaf
€ 40
/nacht

Reliable & Loving Pet Care While You’re Away

Woont samen met 2 katten
MariiaM

9. Mariia

Reliable & Loving Pet Care While You’re Away 1.7 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
EmmaE

10. Emma

1.9 km
vanaf
€ 65
/nacht

Very dogs lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Minny and Lupen
EmmaE

10. Emma

Very dogs lover1.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Minny and Lupen
vanaf
€ 65
/nacht
IsabellaI

11. Isabella

1.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable & Flexible stay at home dog mom in De Pijp!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
IsabellaI

11. Isabella

Reliable & Flexible stay at home dog mom in De Pijp! 1.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
SelenaS

12. Selena

1.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your dog’s new supportive and caring auntie

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SelenaS

12. Selena

Your dog’s new supportive and caring auntie1.7 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht