1. Hondenuitlaatservice
  2. Tienhoven

Hondenuitlaatservice, Tienhoven

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
YannY

1. Yann

5.1 km - Utrecht
vanaf
€ 11
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover, full-time attention & snuggle provider!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
YannY

1. Yann

Nieuwe oppas
Animal lover, full-time attention & snuggle provider!5.1 km - Utrecht
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 11
/wandeling
Elizabeth & ShaunE

2. Elizabeth & Shaun

5.5 km - Breukelen
vanaf
€ 15
/wandeling

Dog-loving couple offering playful walks

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Elizabeth & ShaunE

2. Elizabeth & Shaun

Dog-loving couple offering playful walks5.5 km - Breukelen
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DemiD

3. Demi

3.5 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Dierenvriend! 🐾🌱

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
DemiD

3. Demi

Dierenvriend! 🐾🌱3.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Demi is great! The dogs love her. "
DanielleD
Beoordeling door Danielle
vanaf
€ 13
/wandeling
JolineJ

4. Joline

6 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :)

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
JolineJ

4. Joline

Nieuwe oppas
Betrouwbare huisdierenoppas en uitlater in Utrecht :) 6 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 12
/wandeling
PieterP

5. Pieter

4.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
41 beoordelingen
20
terugkerende gasten

Dierenliefhebber pur sang past met liefde op uw dier!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
PieterP

5. Pieter

Dierenliefhebber pur sang past met liefde op uw dier!4.7 km
(41 beoordelingen)
20 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Pieter is een geweldige dieren liefhebber en fantastisch met mijn hond. Heeft enorm veel ervaring met allerlei honden dus is snel vertrouwd met de hond. Hij is een lot uit de loterij !"
CarolC
Beoordeling door Carol
vanaf
€ 12
/wandeling
MerelM

6. Merel

5.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MerelM

6. Merel

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!5.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
Paulo RicardoP

7. Paulo Ricardo

5.7 km
vanaf
€ 20
/wandeling
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Hello, I'm Paulo and I would love to be your pet sitter!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
Paulo RicardoP

7. Paulo Ricardo

Hello, I'm Paulo and I would love to be your pet sitter!5.7 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Paulo has always been a great pet sitter, he has been walking my four-legged children for a long time and he has now become our official Petssiter, he always updates us with photos and gives us feedback! ☺️"
BiancaB
Beoordeling door Bianca
vanaf
€ 20
/wandeling
LizzyL

8. Lizzy

5.6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
9 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Top class petsitting

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 2 katten
LizzyL

8. Lizzy

Top class petsitting5.6 km
(9 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 2 katten
"Lizzy is a wonderful dogwalker. Our dog liked her instantly when she came over to get acquinted. When she walked the dog and fed him afterwards, she kept us informed by sending us pictures and a video, which we liked a lot. Highly recommended!"
MarianM
Beoordeling door Marian
vanaf
€ 20
/wandeling
KrisztinaK

9. Krisztina

5.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
34 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Experienced & reliable pet sitter 🐶🐱😊

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
KrisztinaK

9. Krisztina

Experienced & reliable pet sitter 🐶🐱😊5.6 km
(34 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
"Krisztina is very committed dog sitter, she takes care of my doggy very well and also follows whatever requirement you have regarding the doggy. Im very picky with the dogsitters because for me my hondie is my family so I would not leave with anyone, but Krisztina earned my trust by the way she took care of her. Krisztina is also nice, calm and responsible. Thank you."
KatalinK
Beoordeling door Katalin
vanaf
€ 10
/wandeling
RobinaR

10. Robina

3.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling
5 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RobinaR

10. Robina

Dierenliefhebber in omgeving Utrecht3.2 km
(5 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 12
/wandeling
VasilikiV

11. Vasiliki

5.8 km
vanaf
€ 18
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

I have pet “all” the cats that I met in Greece♥️

Antwoordt meestal binnen een uur
VasilikiV

11. Vasiliki

I have pet “all” the cats that I met in Greece♥️5.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 18
/wandeling
MałgorzataM

12. Małgorzata

5.4 km
vanaf
€ 25
/wandeling
2 beoordelingen

Dog walks, home visits and animal day care

Antwoordt meestal binnen een dag
MałgorzataM

12. Małgorzata

Dog walks, home visits and animal day care5.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Professional, Honest and Humble. Malgorzata absolutely loves Dogs and Dogs love her back. I'm definitely going back to her everytime I need help with my Doggos. Very happy to have met as a person as well 👍🏼"
RuchikaR
Beoordeling door Ruchika
vanaf
€ 25
/wandeling
QuintyQ

13. Quinty

1.1 km
vanaf
€ 25
/wandeling
1 beoordeling

Dierenvriend

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
QuintyQ

13. Quinty

Dierenvriend1.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Goede communicatie en mijn hond voelde zich op zijn gemak bij Quinty."
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 25
/wandeling
LizaL

14. Liza

6 km
vanaf
€ 19
/wandeling
21 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Knuffelen met dieren maakt mijn dag

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
LizaL

14. Liza

Knuffelen met dieren maakt mijn dag6 km
(21 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"De communicatie met Liza is echt enorm fijn. Komt afspraken na en communiceert helder. Aller belangrijkste is dat Bowie zich op zijn gemak voelt met en bij haar 😍"
CharissaC
Beoordeling door Charissa
vanaf
€ 19
/wandeling
FernandoF

15. Fernando

5.8 km
vanaf
€ 18
/wandeling
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Cat dad, years of experience.

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
FernandoF

15. Fernando

Cat dad, years of experience.5.8 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 18
/wandeling
AdyaA

16. Adya

5.1 km
vanaf
€ 9
/wandeling
4 beoordelingen

Playful, caring, & proudly a godmother to many pet friends!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AdyaA

16. Adya

Playful, caring, & proudly a godmother to many pet friends! 5.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 9
/wandeling
TaisT

17. Tais

6 km - Utrecht
vanaf
€ 15
/wandeling
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

17. Tais

Loving home for your pet!6 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
JenniferJ

18. Jennifer

4.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling

More than just a walk

Woont samen met 4 honden
Woont samen met Malinois Ice
JenniferJ

18. Jennifer

More than just a walk4.8 km
Woont samen met 4 honden
Woont samen met Malinois Ice
vanaf
€ 15
/wandeling
CristinaC

19. Cristina

5.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
15 beoordelingen
1
terugkerende gast

Flexible, reliable, car owner. Special rates for long stays.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CristinaC

19. Cristina

Flexible, reliable, car owner. Special rates for long stays.5.9 km
(15 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/wandeling
SaraS

20. Sara

5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Liefdevolle dierenoppas met een groot hart voor elk dier

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
SaraS

20. Sara

Liefdevolle dierenoppas met een groot hart voor elk dier 5.9 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Tienhoven. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Tienhoven, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Tienhoven vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Tienhoven. Meer dan 7363 hondeneigenaars in Tienhoven hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express