1. Hondenuitlaatservice
  2. Rotterdam

Hondenuitlaatservice, Rotterdam

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BegümB

1. Begüm

1.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Missing My Own Pet, Ready to Give Yours Lots of Love & Care

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
BegümB

1. Begüm

Nieuwe oppas
Missing My Own Pet, Ready to Give Yours Lots of Love & Care 1.4 km
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
SuusS

2. Suus

1.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Bosrondjes in Kralingen met jouw hond 🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SuusS

2. Suus

Nieuwe oppas
Bosrondjes in Kralingen met jouw hond 🐾1.7 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
KaterinaK

3. Katerina

0.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling
1
terugkerende gast

The dog sitter who treats every dog like family

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KaterinaK

3. Katerina

Nieuwe oppas
The dog sitter who treats every dog like family0.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Katerina is a very friendly lady, wirh a deep love for dogs. Katerina walked with my dog and we are very happy"
ToryT
Beoordeling door Tory
vanaf
€ 15
/wandeling
Britt and JordanB

4. Britt and Jordan

1.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
14 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Gentle & quiet animal lovers with a cozy space.

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
Britt and JordanB

4. Britt and Jordan

Gentle & quiet animal lovers with a cozy space.1.2 km
(14 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
KateK

5. Kate

1.3 km - Rotterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

The Grounded Sitter: Calm, Clean, and Reliable Care (Delft)

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
KateK

5. Kate

The Grounded Sitter: Calm, Clean, and Reliable Care (Delft)1.3 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
SofiaS

6. Sofia

1.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling
20 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Ready to take care of your amazing pets! 🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
SofiaS

6. Sofia

Ready to take care of your amazing pets! 🐶🐱1.5 km
(20 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
"This was the second time Sofia walked my dog and I'm pleased with how it went. My dog was in an anxious mood before the walk, but Sofia made sure she was happy outdoors and she ended up playing and running. This put me at ease, knowing my dog was OK for several more hours before I returned home."
AmandaA
Beoordeling door Amanda
vanaf
€ 20
/wandeling
MostafaM

7. Mostafa

1.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Experienced Dog Walker and Petsitter with a Personal Touch

MostafaM

7. Mostafa

Experienced Dog Walker and Petsitter with a Personal Touch1.5 km
(1 beoordeling)
"Excellent dog walking service. Mostafa provided midday care for my dog Betty for a full week. He demonstrated genuine responsibility and care throughout, he asked thoughtful questions about her temperament, any fears, and special needs during the first meet up. The video updates were a nice touch. Betty was clearly well-treated and comfortable. He’s experienced with dogs, reliable, and clearly takes care about dogs and their special needs, even though Betty is not always the easiest dog. I would absolutely recommend him! "
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 15
/wandeling
FaizelF

8. Faizel

0.8 km
vanaf
€ 12
/wandeling
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable, Loving Pet Care When You Can't Be There!

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
FaizelF

8. Faizel

Reliable, Loving Pet Care When You Can't Be There!0.8 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
LucianoL

9. Luciano

1.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet Detective: Solving the Case of Happy pets

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
LucianoL

9. Luciano

Pet Detective: Solving the Case of Happy pets1.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Luciano is a polite and respectful guy. He took a very good care of my dog and maintained my house clean. Highly reccommend his services."
AnastasiiaA
Beoordeling door Anastasiia
vanaf
€ 12
/wandeling
IsabellaI

10. Isabella

0.8 km - Rotterdam
vanaf
€ 18
/wandeling
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Momenteel met klantenstop

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
IsabellaI

10. Isabella

Momenteel met klantenstop0.8 km - Rotterdam
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Wij vinden Isabella en super fijne oppas! Onze hond Morris is een onzekere straathond die best wat opwarmingstijd nodig heeft, en snel overweldigd raakt. Isabella was helemaal akkoord met alles op een rustig tempo op te bouwen, en rekening te houden met wat Morris nodig heeft. Morris vindt Isabella ondertussen overduidelijk heel lief en leuk en wij zijn super blij met zo'n betrouwbare oppas! Wij zouden haar zeker aanraden!"
AmelieA
Beoordeling door Amelie
vanaf
€ 18
/wandeling
NojaN

11. Noja

0.8 km
vanaf
€ 13
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

A responsible and caring pet lover | for a walk or petsit

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NojaN

11. Noja

A responsible and caring pet lover | for a walk or petsit 0.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Noja is very good with dogs. my shy boy immediately bonded with Noja, came from the walk very happy. Noja is very polite, warm person"
ToryT
Beoordeling door Tory
vanaf
€ 13
/wandeling
JiaweiJ

12. Jiawei

1.5 km
vanaf
€ 8
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Calm human looking to be your puppy’s best walking pal!

JiaweiJ

12. Jiawei

Calm human looking to be your puppy’s best walking pal!1.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 8
/wandeling
IzaI

13. Iza

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
17 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Peace of mind for you and your pet

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
IzaI

13. Iza

Peace of mind for you and your pet1.8 km
(17 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Iza was very communicative and really paid attention to all the special treatment for my doggy. I will definitely come back to her whenever I need a sitter or someone to walk my little one."
CindyC
Beoordeling door Cindy
vanaf
€ 10
/wandeling
IsabelI

14. Isabel

1.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal lover ready to care for a new friend!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
IsabelI

14. Isabel

Animal lover ready to care for a new friend!1.6 km - Rotterdam
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
ZehraZ

15. Zehra

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met aandacht en rust

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ZehraZ

15. Zehra

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met aandacht en rust1.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
NadiaN

16. Nadia

1.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Caring Rotterdam sitter for walks, boarding & home visits

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
NadiaN

16. Nadia

Caring Rotterdam sitter for walks, boarding & home visits1.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/wandeling
SimoneS

17. Simone

1.7 km
vanaf
€ 25
/wandeling
Nieuwe oppas

🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 honden
SimoneS

17. Simone

Nieuwe oppas
🐾 Loving and Reliable Dog and Cat Care1.7 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 25
/wandeling
MAYLAM

18. MAYLA

0.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen

Gezelschap, zorg en veel liefde voor uw huisdier

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MAYLAM

18. MAYLA

Gezelschap, zorg en veel liefde voor uw huisdier0.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
GiuliaG

19. Giulia

0.3 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Loving dog walks & cat visits!

Laatst actief: 4 dagen geleden
GiuliaG

19. Giulia

Loving dog walks & cat visits!0.3 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
MaxenceM

20. Maxence

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Lifelong animal lover ; cat & dog care, walks & stays.

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MaxenceM

20. Maxence

Lifelong animal lover ; cat & dog care, walks & stays.1.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Rotterdam. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Rotterdam, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Rotterdam vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Rotterdam. Meer dan 3945 hondeneigenaars in Rotterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express