1. Hondenuitlaatservice
  2. Ouderkerk aan de Amstel

Hondenuitlaatservice, Ouderkerk aan de Amstel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DariaD

1. Daria

3.1 km
vanaf
€ 12
/wandeling
71 beoordelingen
32
terugkerende gasten

Hi! This is friendly pet sitting here =)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
DariaD

1. Daria

Hi! This is friendly pet sitting here =)3.1 km
(71 beoordelingen)
32 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"I've been relying on Daria for a few months now, and she's been wonderful. My dog can get anxious sometimes, but Daria is very attentive and handles triggers really well during their walks. She's extremely reliable, communicates clearly with updates after every visit, and I truly appreciate the care she puts into her work!"
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 12
/wandeling
AdelaA

2. Adela

0.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

So much love to give to your pets 🧡

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
AdelaA

2. Adela

Nieuwe oppas
So much love to give to your pets 🧡0.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
JohanJ

3. Johan

2.7 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

Reliable pet sitter in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
JohanJ

3. Johan

Nieuwe oppas
Reliable pet sitter in Amsterdam 2.7 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
SylviaS

4. Sylvia

0.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Caring Pet Sitter in Cozy Apartment

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
SylviaS

4. Sylvia

Caring Pet Sitter in Cozy Apartment0.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
JoudJ

5. Joud

0.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JoudJ

5. Joud

Nieuwe oppas
0.4 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
EvgeniyaE

6. Evgeniya

3.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen

Huge fan of little dogs and traveling carer for cats

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
EvgeniyaE

6. Evgeniya

Huge fan of little dogs and traveling carer for cats3.3 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Evgeniya was a huge help while I was busy with exams and work. She was communicative and quick to respond, making the whole process easy to arrange. She was also punctual for pickups and drop-offs. My puppy was clearly very happy after her walk, she fell asleep immediately, which is the best sign that she had a great time! I highly recommend Evgeniya."
MinsungM
Beoordeling door Minsung
vanaf
€ 15
/wandeling
JeanetteJ

7. Jeanette

1.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Laatst actief: vandaag
JeanetteJ

7. Jeanette

Nieuwe oppas
1.3 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
Le-AnnL

8. Le-Ann

3.3 km - Diemen
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving Pet Sitter | Walks, Cuddles & Daily Photo Updates

Laatst actief: 12 dagen geleden
Le-AnnL

8. Le-Ann

Loving Pet Sitter | Walks, Cuddles & Daily Photo Updates3.3 km - Diemen
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
PjotP

9. Pjot

2.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Cat whisperer from Amsterdam

Laatst actief: 3 dagen geleden
PjotP

9. Pjot

Nieuwe oppas
Cat whisperer from Amsterdam2.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
ElliottE

10. Elliott

1.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced

Antwoordt meestal binnen een dag
ElliottE

10. Elliott

Experienced 1.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Elliott did an absolutely wonderful job! My pup is a bit scared of new people and he made him feel at ease very quickly. They went for a great long walk together and I got lots of pictures of their little adventure. Would recommend Elliott! "
RoxaneR
Beoordeling door Roxane
vanaf
€ 12
/wandeling
GiovanaG

11. Giovana

2.7 km
vanaf
€ 13
/wandeling

🐾 Caring Brazilian Pet Lover in Amsterdam

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GiovanaG

11. Giovana

🐾 Caring Brazilian Pet Lover in Amsterdam2.7 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/wandeling
LindaL

12. Linda

0.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling
4 beoordelingen

🐾 Trusted Pet Sitter | Cats & Dogs | Amsterdam ZO

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
LindaL

12. Linda

🐾 Trusted Pet Sitter | Cats & Dogs | Amsterdam ZO0.6 km
(4 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
"Linda did a great job walking my boyo James - she was very reliable and sent me a picture or video everytime ! can very much recommend Linda ! "
RachelR
Beoordeling door Rachel
vanaf
€ 13
/wandeling
AstridA

13. Astrid

0.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen

Responsible &Fun Taiwanese sitter

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
AstridA

13. Astrid

Responsible &Fun Taiwanese sitter 0.4 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
VictoriaV

14. Victoria

3.3 km - Diemen
vanaf
€ 11
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

A Dog Mom at Heart 🐶❤️

Laatst actief: 5 dagen geleden
VictoriaV

14. Victoria

A Dog Mom at Heart 🐶❤️3.3 km - Diemen
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Victoria takes great care of our Jonah and is incredibly reliable. 😁"
NatashaN
Beoordeling door Natasha
vanaf
€ 11
/wandeling
SelinaS

15. Selina

1.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Loving long walks in nature (Gaasperplas), family of 4

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SelinaS

15. Selina

Loving long walks in nature (Gaasperplas), family of 41.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
XuruoX

16. Xuruo

0.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen

A Caring Companion for Your Pets

Laatst actief: vandaag
XuruoX

16. Xuruo

A Caring Companion for Your Pets0.3 km - Amsterdam
(5 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
DitteD

17. Ditte

1.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Amsterdam

Laatst actief: vandaag
DitteD

17. Ditte

Nieuwe oppas
Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas in Amsterdam1.6 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
CsillaC

18. Csilla

0.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Experienced cat sitter and cat lover

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond, 1 kat
CsillaC

18. Csilla

Nieuwe oppas
Experienced cat sitter and cat lover 0.1 km
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond, 1 kat
vanaf
€ 10
/wandeling
DariaD

19. Daria

0.9 km - Amsterdam
vanaf
€ 20
/wandeling

Cavalier’s mom🐶 Experienced pet sitter in Amsterdam.

Laatst actief: gisteren
DariaD

19. Daria

Cavalier’s mom🐶 Experienced pet sitter in Amsterdam.0.9 km - Amsterdam
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
QiratQ

20. Qirat

2.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

🐾 Loving Pet Sitter Who Treats Pets Like Family ♥️

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
QiratQ

20. Qirat

Nieuwe oppas
🐾 Loving Pet Sitter Who Treats Pets Like Family ♥️2.3 km - Amsterdam
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Ouderkerk aan de Amstel. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Ouderkerk aan de Amstel, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Ouderkerk aan de Amstel vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Ouderkerk aan de Amstel. Meer dan 8348 hondeneigenaars in Ouderkerk aan de Amstel hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express