1. Hondenuitlaatservice
  2. Leiderdorp

Hondenuitlaatservice, Leiderdorp

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SilviaS

1. Silvia

5.4 km
vanaf
€ 30
/wandeling
Nieuwe oppas

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
SilviaS

1. Silvia

Nieuwe oppas
5.4 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/wandeling
WendelW

2. Wendel

0.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Betrouwbare dierenvriend uit Hoogmade🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
WendelW

2. Wendel

Betrouwbare dierenvriend uit Hoogmade🐾0.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
"Wendel communiceert goed en is prima met de honden. "
KarinK
Beoordeling door Karin
vanaf
€ 12
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MarliM

3. Marli

4.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling
9 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Experienced sitter, caring and present

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
MarliM

3. Marli

Experienced sitter, caring and present4.9 km
(9 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"We booked walks with Marli again. She is really attentive and careful with Tim! Always playing and walking with him to green areas. Communication is clear and she is responsible and on time. I would recommend her service!"
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 14
/wandeling
MargotM

4. Margot

6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
MargotM

4. Margot

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰6 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
"Margot is an absolute gem! She is very experienced, has a wonderful way with dogs, and genuinely understands their behaviour. She noticed a little issue we were having with Frans without us even mentioning it, which shows just how observant and attentive she is. She also gave us some great tips to help improve Frans’s behaviour, which we really appreciate. We couldn’t be happier with Margot and would highly recommend her to anyone looking for a caring, knowledgeable, and attentive dog walker!"
MatthieuM
Beoordeling door Matthieu
vanaf
€ 20
/wandeling
jessyJ

5. jessy

5.9 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
jessyJ

5. jessy

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶5.9 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
MariëlleM

6. Mariëlle

5.4 km
vanaf
€ 14
/wandeling
4 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dierenliefhebber en buitenmens

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
MariëlleM

6. Mariëlle

Dierenliefhebber en buitenmens5.4 km
(4 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
"Marielle is heel lief en gaat goed met onze Bauke om. we zijn heel blij met haar"
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 14
/wandeling
SedraS

7. Sedra

3 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Jouw viervoeter + mijn wandelschoenen = perfect duo 👟🐾

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SedraS

7. Sedra

Jouw viervoeter + mijn wandelschoenen = perfect duo 👟🐾3 km
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 8
/wandeling
MatildaM

8. Matilda

5.3 km
vanaf
€ 11,5
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

I will ensure that your pet is taken care of and loved!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatildaM

8. Matilda

I will ensure that your pet is taken care of and loved!5.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 11,5
/wandeling
SimonaS

9. Simona

5.2 km - Leiden
vanaf
€ 14
/wandeling
1 beoordeling

Ready for long walks and cuddles:)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
SimonaS

9. Simona

Ready for long walks and cuddles:)5.2 km - Leiden
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 14
/wandeling
AnaA

10. Ana

5.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

A genuine animal lover who will care for your pets!

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
AnaA

10. Ana

A genuine animal lover who will care for your pets! 5.6 km
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling
AmberA

11. Amber

4.6 km
vanaf
€ 35
/wandeling
1 beoordeling

Met een gerust ❤️ weg & 🐾 met liefde verzorgt

Laatst actief: gisteren
AmberA

11. Amber

Met een gerust ❤️ weg & 🐾 met liefde verzorgt4.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/wandeling
BodineB

12. Bodine

4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Huisdieren zijn harige kinderen💛

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BodineB

12. Bodine

Nieuwe oppas
Huisdieren zijn harige kinderen💛4.6 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 10
/wandeling
AnnetteA

13. Annette

4.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Betrouwbare dierenoppas met een hart voor dieren

Woont samen met 2 katten
AnnetteA

13. Annette

Betrouwbare dierenoppas met een hart voor dieren4.5 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 12
/wandeling
SelinaS

14. Selina

5.1 km
vanaf
€ 19
/wandeling

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

14. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas5.1 km
vanaf
€ 19
/wandeling
CsengeC

15. Csenge

3.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Walks and home visits for both dogs and cats :)

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
CsengeC

15. Csenge

Walks and home visits for both dogs and cats :) 3.7 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
TessaT

16. Tessa

5.6 km
vanaf
€ 18
/wandeling
20 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Dierenliefhebbers😇📸

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
TessaT

16. Tessa

Dierenliefhebbers😇📸5.6 km
(20 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Tessa is really great! We book her for walks a few days in the week. We will definitely book her again and recommend her to anyone who needs a dog walker ."
sherryS
Beoordeling door sherry
vanaf
€ 18
/wandeling
HellenH

17. Hellen

3.6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
2 beoordelingen

Cat lover, Only take care of cat

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
HellenH

17. Hellen

Cat lover, Only take care of cat3.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Helen was very nice first petsitter for my dog, she was sweet and understanding "
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 20
/wandeling
BrittB

18. Britt

5 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrittB

18. Britt

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken 5 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 13
/wandeling
KellyK

19. Kelly

5.4 km - Leiden
vanaf
€ 12
/wandeling

More than a pet sitter, your pet's personal artist too

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
KellyK

19. Kelly

More than a pet sitter, your pet's personal artist too5.4 km - Leiden
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 12
/wandeling
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

20. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

4.2 km
vanaf
€ 9
/wandeling
21 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Ons gezin past graag op uw hond!

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

20. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

Ons gezin past graag op uw hond! 4.2 km
(21 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Leiderdorp. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Leiderdorp, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Leiderdorp vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Leiderdorp. Meer dan 4991 hondeneigenaars in Leiderdorp hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express