1. Hondenuitlaatservice
  2. Hoofddorp

Hondenuitlaatservice, Hoofddorp

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RomyR

1. Romy

4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

betrouwbare oppas

RomyR

1. Romy

Nieuwe oppas
betrouwbare oppas4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
OzlemO

2. Ozlem

3.2 km - Hoofddorp
vanaf
€ 12
/wandeling

Experienced Pet Sitter & Dog Walker

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
OzlemO

2. Ozlem

Experienced Pet Sitter & Dog Walker 3.2 km - Hoofddorp
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
VineetaV

3. Vineeta

1.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Big garden & someone always home 🏡🐾

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
VineetaV

3. Vineeta

Nieuwe oppas
Big garden & someone always home 🏡🐾1.2 km
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
DeniseD

4. Denise

5.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Enthousiast & betrouwbaar uitlaatservice voor jou viervoeter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
DeniseD

4. Denise

Enthousiast & betrouwbaar uitlaatservice voor jou viervoeter5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
YokiY

5. Yoki

0.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Spending my life with pets, caring, responsible always

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
YokiY

5. Yoki

Spending my life with pets, caring, responsible always0.3 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Yoki was amazing with Romi! She was very caring and attentive, kept me updated with lots of photos, and made me feel completely at ease. Romi had a great time with her🫶"
MadisonM
Beoordeling door Madison
vanaf
€ 10
/wandeling
KamileK

6. Kamile

5.6 km - Nieuw-Vennep
vanaf
€ 8
/wandeling
2 beoordelingen

Big heart for small paws

Laatst actief: 10 dagen geleden
KamileK

6. Kamile

Big heart for small paws5.6 km - Nieuw-Vennep
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
"I highly recommend Kamile. From the very first day, her calming nature instantly put my dog at ease, and it is so clear that she has a genuine, real passion for animals. She truly cares for them as if they were her own. If you are looking for someone trustworthy, patient, and incredibly loving to look after your pet, look no further. She is absolutely wonderful! 🌟❤️🌟❤️🌟❤️🌟❤️🌟❤️"
JessJ
Beoordeling door Jess
vanaf
€ 8
/wandeling
PaulaP

7. Paula

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Loving & Trustworthy PhD Researcher Pet Care

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
PaulaP

7. Paula

Loving & Trustworthy PhD Researcher Pet Care5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
IonaI

8. Iona

1.4 km
vanaf
€ 18
/wandeling
Nieuwe oppas
1
terugkerende gast

hdd

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
IonaI

8. Iona

Nieuwe oppas
hdd 1.4 km
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 18
/wandeling
EvaE

9. Eva

3 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Een echte dieren liefhebber

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
EvaE

9. Eva

Een echte dieren liefhebber 3 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/wandeling
LilyL

10. Lily

2.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren

LilyL

10. Lily

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren2.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Laila HoofddorpL

11. Laila Hoofddorp

0.3 km
vanaf
€ 22
/wandeling
27 beoordelingen
12
terugkerende gasten

lieve en betrouwbare oppas aan huis

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
Laila HoofddorpL

11. Laila Hoofddorp

lieve en betrouwbare oppas aan huis 0.3 km
(27 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Zeer tevreden met Laila's diensten. Ze heeft met de honden gewandeld en slaagde erin om zelfs de nerveuze hond probleemloos mee te nemen. Ze maakte ook een video zodat we konden zien hoe het met ons huisdier ging."
PascaleP
Beoordeling door Pascale
vanaf
€ 22
/wandeling
J OlavJ

12. J Olav

4 km
vanaf
€ 27
/wandeling
23 beoordelingen
15
terugkerende gasten

Dutchy's Petcare

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 4 katten
J OlavJ

12. J Olav

Dutchy's Petcare4 km
(23 beoordelingen)
15 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 4 katten
"Olav heeft ons enorm geholpen met de zorg voor onze hond. Olav neemt de tijd om een dier echt te leren kennen om zo in te spelen op het gedrag van onze hond. Hij 'leest' als het ware het gedrag van de hond en dat heeft mij heel veel vertrouwen gegeven want onze hond is niet de makkelijkste... (tis een bangerik!) De berichtjes over hoe de wandeling was gegaan en de fotos waren heel prettig en gaven me een gevoel van rust omdat onze Juul bij Olavin goede handen was. Olav is kortom een kanjer!"
ClaudiaC
Beoordeling door Claudia
vanaf
€ 27
/wandeling
DivyaD

13. Divya

5.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DivyaD

13. Divya

Your pet’s other best friend! 5.4 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Divya took our dog on several lovely walks, and the communication with her was excellent. She was very attentive to our dog’s special needs (due to hip dysplasia) and cared for her with great understanding. She also built a very nice connection with our dog, which meant a lot to us. We are very grateful for the thoughtful and reliable care she provided."
SusannaS
Beoordeling door Susanna
vanaf
€ 20
/wandeling
TugbaT

14. Tugba

0.8 km
vanaf
€ 13
/wandeling
22 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Loving and Reliable Petsitter

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
TugbaT

14. Tugba

Loving and Reliable Petsitter0.8 km
(22 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Tugba was great with our Willem, and took him out for a really long walk! Lots of pics and videos. On time, flexible and very friendly. One can see that she has a deep love of animals. Thank you!"
MarileenM
Beoordeling door Marileen
vanaf
€ 13
/wandeling
MarinaM

15. Marina

0.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog-walker-lover here!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix pitbull Kira
MarinaM

15. Marina

Dog-walker-lover here!0.9 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mix pitbull Kira
vanaf
€ 14
/wandeling
BuketB

16. Buket

2.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Vet Pet Sitter

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
BuketB

16. Buket

Vet Pet Sitter2.8 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Buket was very professional and my dog loved her. Highly recommended!"
GretaG
Beoordeling door Greta
vanaf
€ 20
/wandeling
LisaL

17. Lisa

4.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenoppas 't Vachtje

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Flatcoated retriever Kai
LisaL

17. Lisa

Dierenoppas 't Vachtje4.8 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Flatcoated retriever Kai
vanaf
€ 10
/wandeling
ShikhaS

18. Shikha

2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
65 beoordelingen
23
terugkerende gasten

The "Cat Sitter in Hoofddorp"

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
ShikhaS

18. Shikha

The "Cat Sitter in Hoofddorp"2 km
(65 beoordelingen)
23 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
LeonL

19. Leon

4.2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
21 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Gespecialiseerde Huisdieren Oppas!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
LeonL

19. Leon

Gespecialiseerde Huisdieren Oppas!4.2 km
(21 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
CansuC

20. Cansu

2.1 km
vanaf
€ 25
/wandeling
2 beoordelingen

Making Your Pet’s Stay as Comfortable as Home 🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
CansuC

20. Cansu

Making Your Pet’s Stay as Comfortable as Home 🐾2.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Hoofddorp. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Hoofddorp, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Hoofddorp vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Hoofddorp. Meer dan 7118 hondeneigenaars in Hoofddorp hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express