1. Hondenuitlaatservice
  2. Groenekan

Hondenuitlaatservice, Groenekan

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JonnekeJ

1. Jonneke

2.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Flexibele dierenliefhebber voor jou!

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JonnekeJ

1. Jonneke

Nieuwe oppas
Flexibele dierenliefhebber voor jou!2.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Martin & AnnemiekM

2. Martin & Annemiek

2.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

happy to help out with your pet!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
Martin & AnnemiekM

2. Martin & Annemiek

happy to help out with your pet!2.6 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Our huskies loved Annemiek & Martin! They were a huge support for me in my pregnancy when they took over the afternoon dog walks for 2 weeks! So punctual and great communication. The dogs always came back tired and napped for the rest of the afternoon after playing with Annemiek & Martin ☺️ We wholeheartedly recommend them! ❤️"
SayaleeS
Beoordeling door Sayalee
vanaf
€ 15
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
GülceG

3. Gülce

2.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Utrecht cat sitting/ dog walking

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
GülceG

3. Gülce

Nieuwe oppas
Utrecht cat sitting/ dog walking2.1 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/wandeling
BregjeB

4. Bregje

2.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

enthousiaste dierenliefhebber

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
BregjeB

4. Bregje

Nieuwe oppas
enthousiaste dierenliefhebber2.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
ElisaE

5. Elisa

1.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Dynamic, social and dogs’ lover!

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
ElisaE

5. Elisa

Nieuwe oppas
Dynamic, social and dogs’ lover! 1.9 km
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
SebastianS

6. Sebastian

1.1 km
vanaf
€ 14
/wandeling
Nieuwe oppas

Missing my dogs, so let me spoil yours! 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
SebastianS

6. Sebastian

Nieuwe oppas
Missing my dogs, so let me spoil yours! 🐾1.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 14
/wandeling
MoniekM

7. Moniek

1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
7 beoordelingen

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MoniekM

7. Moniek

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring 1.4 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Heel blij met Moniek! Mijn hond is helemaal gek op haar, neemt de tijd en ruimte om goed te kijken wat je hond nodig heeft, echt een aanrader!"
TessaT
Beoordeling door Tessa
vanaf
€ 15
/wandeling
SatineS

8. Satine

1.9 km
vanaf
€ 30
/wandeling
Nieuwe oppas

Reliable and outdoorsy pet caretaker

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SatineS

8. Satine

Nieuwe oppas
Reliable and outdoorsy pet caretaker1.9 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/wandeling
LoukL

9. Louk

2.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Dierenarts als oppas!

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
LoukL

9. Louk

Nieuwe oppas
Dierenarts als oppas! 2.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
SharonaS

10. Sharona

2.3 km
vanaf
€ 9
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Wandel service voor uw hond

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
SharonaS

10. Sharona

Wandel service voor uw hond2.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Heel betrouwbaar en mij hond vindt haar heel lief."
PascalleP
Beoordeling door Pascalle
vanaf
€ 9
/wandeling
SamanthaS

11. Samantha

2.7 km
vanaf
€ 8
/wandeling
1 beoordeling

Master’s student who misses her dogs & cats back home!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SamanthaS

11. Samantha

Master’s student who misses her dogs & cats back home! 2.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"I had a really good experience with Sam! She was very flexible and managed to accommodate my schedule, replies were also quick and most importantly, she wasn’t fazed by my energetic dogs (including a puppy!). I’m looking forward to leaving my dogs in her care again!"
LynetteL
Beoordeling door Lynette
vanaf
€ 8
/wandeling
JulianaJ

12. Juliana

1.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
26 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Loving Care for Paws & Whiskers

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
JulianaJ

12. Juliana

Loving Care for Paws & Whiskers1.6 km
(26 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Juliana has walked my dog this month to familiarise with him before the house stay. She is incredibly kind and easy to communicate. My dog Arfus is already accepting walking with her and he returns in such a good mood. I highly recommend her for your fur babies ☺️ "
AsenaA
Beoordeling door Asena
vanaf
€ 15
/wandeling
EdwardE

13. Edward

2.1 km
vanaf
€ 17
/wandeling
2 beoordelingen

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
EdwardE

13. Edward

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt 2.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Zeer tevreden! Ik raad Edward zeker aan! 5 sterren 🙏"
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 17
/wandeling
MomchilM

14. Momchil

1.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Over 10 year experience with dog care incl. reactive doggos

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MomchilM

14. Momchil

Over 10 year experience with dog care incl. reactive doggos1.9 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Momchil was very good with my dog. He told me everything that happened during the walks and made sure my dog was comfortable"
EstherE
Beoordeling door Esther
vanaf
€ 10
/wandeling
ChantalC

15. Chantal

2.2 km
vanaf
€ 19
/wandeling
22 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Flexibel beschikbare dierenliefhebber die ruim de tijd neemt

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
ChantalC

15. Chantal

Flexibel beschikbare dierenliefhebber die ruim de tijd neemt 2.2 km
(22 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Hele lieve en vrolijke oppas. Mijn hond was meteen gek op haar. Voor mij een uitkomst, omdat ik snel een betrouwbare hondenuitlaat nodig had."
AstridA
Beoordeling door Astrid
vanaf
€ 19
/wandeling
AdaA

16. Ada

1.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet Sitter <3🐾

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AdaA

16. Ada

Pet Sitter <3🐾1.7 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ada walked out big Kosmos and he absolutely loved it!"
SergeiS
Beoordeling door Sergei
vanaf
€ 10
/wandeling
Agnieszka/AgnesA

17. Agnieszka/Agnes

2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
3 beoordelingen

​Warm Care for Your Best Friend | CPR Certified

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
Agnieszka/AgnesA

17. Agnieszka/Agnes

​Warm Care for Your Best Friend | CPR Certified2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
"This was my first time leaving Bowie with a pet sitter, so I was honestly a little nervous. But from the very beginning, I felt completely at ease. Bowie was so well looked after, and it was clear he received lots of care, attention, and love during his stay. 🧸🌈 The updates were great, and seeing Bowie happy and comfortable made all the difference. When I picked him up, he was relaxed, happy, and clearly had a wonderful time. Thank you for taking such great care of Bowie. Knowing he was in such good hands gave me real peace of mind. I wouldn't hesitate to book again and highly recommend you to anyone looking for a trustworthy and caring pet sitter! 🐾🙌🏾💖"
TAN ZHIT
Beoordeling door TAN ZHI
vanaf
€ 20
/wandeling
LaraL

18. Lara

2 km
vanaf
€ 8
/wandeling
Nieuwe oppas
2 beoordelingen

Betrouwbare en zorgzame diergeneeskunde student als oppas!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
LaraL

18. Lara

Nieuwe oppas
Betrouwbare en zorgzame diergeneeskunde student als oppas!2 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 8
/wandeling
MaximeM

19. Maxime

2.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Enthousiaste honden liefhebber & wandelaar met flexibiliteit

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MaximeM

19. Maxime

Enthousiaste honden liefhebber & wandelaar met flexibiliteit2.9 km
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/wandeling
MerelM

20. Merel

2.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MerelM

20. Merel

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!2.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Groenekan. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Groenekan, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Groenekan vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Groenekan. Meer dan 3660 hondeneigenaars in Groenekan hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express