1. Hondenuitlaatservice
  2. Den Haag

Hondenuitlaatservice, Den Haag

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ElenaE

1. Elena

0.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen

Reliable care from a loving cat,dog mom!

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ElenaE

1. Elena

Reliable care from a loving cat,dog mom!0.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
FeliceF

2. Felice

1.8 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

liefdevolle en betrouwbare dierenoppas🩷

Laatst actief: gisteren
FeliceF

2. Felice

Nieuwe oppas
liefdevolle en betrouwbare dierenoppas🩷1.8 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MartinnaM

3. Martinna

0.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Somehow I always end up with the pet in the house🐶

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MartinnaM

3. Martinna

Nieuwe oppas
Somehow I always end up with the pet in the house🐶0.3 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/wandeling
CarolinaC

4. Carolina

0.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
19 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Happy paws, relaxed owners 🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
CarolinaC

4. Carolina

Happy paws, relaxed owners 🐾0.4 km
(19 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Carolina was a wonderful choice for us, she communicated amazing, our dog felt happy and secure with her, and she also knows a lot about dogs. We got an update every day and it was so beautiful to see how much our dog loved Carolina. We could enjoy our vacation without having to worry at all. I highly recommend Carolina!"
LuluL
Beoordeling door Lulu
vanaf
€ 15
/wandeling
AlinaA

5. Alina

1.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen

Reliable pet sitter in Zeeheldenkwartier The Hague

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
AlinaA

5. Alina

Reliable pet sitter in Zeeheldenkwartier The Hague1.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Aline was wonderful, she was available at very short notice and took great care of our dog. She was very reliable, sweet and kept us updated by sending us lots of photos. Highly recommend!"
AntjeA
Beoordeling door Antje
vanaf
€ 15
/wandeling
EmilyE

6. Emily

1.6 km
vanaf
€ 16
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happiest when I'm with animals and plants

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
EmilyE

6. Emily

Happiest when I'm with animals and plants1.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Emily is super nice, got along with all my pets immediately. Will totally book her again!"
MartaM
Beoordeling door Marta
vanaf
€ 16
/wandeling
Audi-anaA

7. Audi-ana

1.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Happy Tail Wags & Little Adventures | Animal Lover 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
Audi-anaA

7. Audi-ana

Nieuwe oppas
Happy Tail Wags & Little Adventures | Animal Lover 🐾1.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/wandeling
UlrichU

8. Ulrich

0.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

🐾 Your Dog’s New Favourite Walking Buddy

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
UlrichU

8. Ulrich

Nieuwe oppas
🐾 Your Dog’s New Favourite Walking Buddy0.8 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
VictoriaV

9. Victoria

1.1 km
vanaf
€ 14,99
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Safe Dog Daycare in The Hague: Personalized Care

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VictoriaV

9. Victoria

Safe Dog Daycare in The Hague: Personalized Care1.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 14,99
/wandeling
VictoriaV

10. Victoria

1.4 km - Den Haag
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Happy time, dog time. :)

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
VictoriaV

10. Victoria

Happy time, dog time. :)1.4 km - Den Haag
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
"Victoria is very pleasant and professional. Our little Jack Russell gets very excited when she arrives to take him for his walk "
ColetteC
Beoordeling door Colette
vanaf
€ 15
/wandeling
MarianaM

11. Mariana

1.4 km - Den Haag
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Caring for your dog like they’re my own 🫶🏻

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MarianaM

11. Mariana

Nieuwe oppas
Caring for your dog like they’re my own 🫶🏻1.4 km - Den Haag
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
MargheritaM

12. Margherita

2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Your pet's new favorite human :)

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MargheritaM

12. Margherita

Nieuwe oppas
Your pet's new favorite human :)2 km
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
LouL

13. Lou

2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Liefdevolle dierenoppas met ervaring

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LouL

13. Lou

Nieuwe oppas
Liefdevolle dierenoppas met ervaring2 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
NataliaN

14. Natalia

1.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Veel Liefde, Knuffels en Aandacht voor Jouw Hond

Laatst actief: 14 dagen geleden
NataliaN

14. Natalia

Nieuwe oppas
Veel Liefde, Knuffels en Aandacht voor Jouw Hond1.8 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
FátimaF

15. Fátima

1.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Happy pets with Faty all the year around!

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
FátimaF

15. Fátima

Happy pets with Faty all the year around!1.9 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Fatima has walked our Snoopy twice x day while we were in vacation and my mum could not take care of this. She has been very kind and responsible with both dog and also my mum :=) I definitely recomend her!"
Maria LuisaM
Beoordeling door Maria Luisa
vanaf
€ 15
/wandeling
JulienJ

16. Julien

1.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
6 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Reliable and caring dog sitting

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JulienJ

16. Julien

Reliable and caring dog sitting1.3 km
(6 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Highly recommend Julien’s dog walker services. I’m a recurring customer and always very happy with his updates. My dog loves him! ☺️"
JudithJ
Beoordeling door Judith
vanaf
€ 10
/wandeling
KarinaK

17. Karina

1.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Dierenliefhebber en veel vrije tijd!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
KarinaK

17. Karina

Dierenliefhebber en veel vrije tijd!1.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
RebeccaR

18. Rebecca

1.4 km - Den Haag
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Energetic and empathetic pet lover!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
RebeccaR

18. Rebecca

Nieuwe oppas
Energetic and empathetic pet lover!1.4 km - Den Haag
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
CarrieC

19. Carrie

0.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Animal lover keen to befriend every dog and cat around;)

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CarrieC

19. Carrie

Nieuwe oppas
Animal lover keen to befriend every dog and cat around;)0.2 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
MichelleM

20. Michelle

1.4 km
vanaf
€ 11
/wandeling
15 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your dog or cat's next biggest fan

Antwoordt meestal binnen een uur
MichelleM

20. Michelle

Your dog or cat's next biggest fan1.4 km
(15 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 11
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Den Haag. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Den Haag, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Den Haag vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Den Haag. Meer dan 3914 hondeneigenaars in Den Haag hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express