1. Hondenuitlaatservice
  2. Den Haag

Hondenuitlaatservice, Den Haag

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
saraS

1. sara

0.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

South Italian animal lover missing my furry family

Laatst actief: gisteren
saraS

1. sara

Nieuwe oppas
South Italian animal lover missing my furry family0.5 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
SusanaS

2. Susana

1.5 km
vanaf
€ 9
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and fun dog walker 🐾🦴

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
SusanaS

2. Susana

Experienced and fun dog walker 🐾🦴1.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Susana is a very sweet and professional dog walker. I asked her to help me walk my dog for 7 days and she was very consistent and communicative. I can feel that she truly cares about my dog - there was one day when it was extremely warm outside and she proposed to walk my dog a bit later when it cooled down since she didn’t want his little paws to be burned. She also checked with me beforehand to know if my dog is allergic to anything so she could bring some treats during the walks. My dog was very excited to see her every single time. Thanks a lot and I highly recommend Susana!"
BasmaB
Beoordeling door Basma
vanaf
€ 9
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
GiuliaG

3. Giulia

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Experienced Pet Sitter | Flexible, Attentive to Your Needs

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
GiuliaG

3. Giulia

Nieuwe oppas
Experienced Pet Sitter | Flexible, Attentive to Your Needs1.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AriannaA

4. Arianna

0.5 km - Den Haag
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Dog Lover - Missing her family dog and would love to petsit!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
AriannaA

4. Arianna

Nieuwe oppas
Dog Lover - Missing her family dog and would love to petsit!0.5 km - Den Haag
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
ÇağlagülÇ

5. Çağlagül

1.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Experienced Cat Sitter & Dog Walking Buddy

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
ÇağlagülÇ

5. Çağlagül

Nieuwe oppas
Experienced Cat Sitter & Dog Walking Buddy 1.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
MayaM

6. Maya

0.5 km
vanaf
€ 11
/wandeling
1 beoordeling

Lover of long walks, cuddles and companionship!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
MayaM

6. Maya

Lover of long walks, cuddles and companionship!0.5 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
"We are really happy with Maya! She responds quickly is easy going, nice and clear in communication. She sends pictures and film from the walk and cuddles and I can see my dog is happy and satisfied when she had been around. I feel assured my dog is taken care of when I am at work. Super glad I found her! "
VioletV
Beoordeling door Violet
vanaf
€ 11
/wandeling
MateuszM

7. Mateusz

1.8 km - Den Haag
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Your Pet’s New Bestie —Walks,Day Care & Good Energy

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MateuszM

7. Mateusz

Your Pet’s New Bestie —Walks,Day Care & Good Energy1.8 km - Den Haag
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"We couldn’t have asked for a better petsitter for our Lori. From the very beginning, he was incredibly calm, patient and gentle with her, giving her the space and time she needed to feel comfortable and adjust at her own pace. It was clear very quickly how much he genuinely loves dogs and animals. He even took Lori out more often than we had asked, simply because he enjoyed spending time with her and wanted her to have the best experience possible. What really stood out to us was how caring and protective he was towards her. When some local neighbourhood boys were intentionally trying to scare Lori, he stepped in, defended her and even spoke to their parents. That meant a lot to us and really showed how much he cared about her wellbeing. He was also very sweet, reliable and communicative throughout the whole time. He kept us updated, responded on time and we always felt that Lori was in good hands. We’re genuinely very grateful for the care and kindness he showed our girl. We would absolutely recommend him to anyone looking for someone who will treat their pet with patience, respect and genuine affection. 🐾"
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 10
/wandeling
RobertaR

8. Roberta

1.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

A Loving Home Away From Home for Your Furry Friend!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
RobertaR

8. Roberta

Nieuwe oppas
A Loving Home Away From Home for Your Furry Friend!1.8 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AlinaA

9. Alina

1.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen

Reliable pet sitter in Zeeheldenkwartier The Hague

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
AlinaA

9. Alina

Reliable pet sitter in Zeeheldenkwartier The Hague1.9 km
(4 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
"Aline was wonderful, she was available at very short notice and took great care of our dog. She was very reliable, sweet and kept us updated by sending us lots of photos. Highly recommend!"
AntjeA
Beoordeling door Antje
vanaf
€ 15
/wandeling
EmilyE

10. Emily

1.1 km
vanaf
€ 16
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happiest when I'm with animals and plants

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
EmilyE

10. Emily

Happiest when I'm with animals and plants1.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Emily is super nice, got along with all my pets immediately. Will totally book her again!"
MartaM
Beoordeling door Marta
vanaf
€ 16
/wandeling
RominaR

11. Romina

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced dog sitter & walker | Senior dog care

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RominaR

11. Romina

Experienced dog sitter & walker | Senior dog care1.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Romina was a great dog walker when we needed her. I’ll reach out to her next time we need a walker. Thanks"
TomasT
Beoordeling door Tomas
vanaf
€ 15
/wandeling
MargheritaM

12. Margherita

0.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Your pet's new favorite human :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
MargheritaM

12. Margherita

Nieuwe oppas
Your pet's new favorite human :)0.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
UlrichU

13. Ulrich

2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

🐾 Your Dog’s New Favourite Walking Buddy

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
UlrichU

13. Ulrich

Nieuwe oppas
🐾 Your Dog’s New Favourite Walking Buddy2 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
MariiaM

14. Mariia

1 km
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen

Trusted and Responsible Dog Walker & Sitter

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MariiaM

14. Mariia

Trusted and Responsible Dog Walker & Sitter1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"very happy that Mariia was able to walk our dog! She gave us frequent updates and took the time to make sure all his needs were met."
JeffreyJ
Beoordeling door Jeffrey
vanaf
€ 12
/wandeling
LevarL

15. Levar

0.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Ervaren uitlater met lieve en sociale eigen honden.

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
LevarL

15. Levar

Ervaren uitlater met lieve en sociale eigen honden.0.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Onze hond is blij als Levar komt en hij heeft de juiste “ leider”uitstraling , waardoor ze perfect luistert , en de wandeling rustig en fijn verlopen. Onze hond is sterk en geen kattenliefhebber op straat maar met hem ben ik daar dus niet bang voor dat de hond zich los trekt. Veilig gevoel, echt een top walker! "
DianeD
Beoordeling door Diane
vanaf
€ 15
/wandeling
NataliaN

16. Natalia

1.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Veel Liefde, Knuffels en Aandacht voor Jouw Hond

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
NataliaN

16. Natalia

Nieuwe oppas
Veel Liefde, Knuffels en Aandacht voor Jouw Hond1.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
VanessaV

17. Vanessa

2 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Vanessa Your reliable pet sitter 🐱🐶🐰

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
VanessaV

17. Vanessa

Vanessa Your reliable pet sitter 🐱🐶🐰2 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Vanessa has taken care of my dog Lori for the second time, and once again she was great. She is reliable, caring, and clearly very good with dogs. Lori was happy and well looked after, which gave me a lot of peace of mind. I would definitely recommend Vanessa to anyone looking for a trustworthy pet sitter. "
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 13
/wandeling
ChompsC

18. Chomps

0.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Experienced dog-mom/sitter/trainer for your fur-baby!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
ChompsC

18. Chomps

Experienced dog-mom/sitter/trainer for your fur-baby! 0.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
MichelleM

19. Michelle

1.6 km
vanaf
€ 11
/wandeling
15 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your dog or cat's next biggest fan

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
MichelleM

19. Michelle

Your dog or cat's next biggest fan1.6 km
(15 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 11
/wandeling
GiolantaG

20. Giolanta

2 km
vanaf
€ 14
/wandeling
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

For the love of paws 🐾

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
GiolantaG

20. Giolanta

For the love of paws 🐾 2 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Giolanta’s 100% reliable dog sitter. She communicates everything, cares a lot for my dog and steps up when needed"
MaryM
Beoordeling door Mary
vanaf
€ 14
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Den Haag. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Den Haag, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Den Haag vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Den Haag. Meer dan 3923 hondeneigenaars in Den Haag hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express