1. Hondenuitlaatservice
  2. Boskoop

Hondenuitlaatservice, Boskoop

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DianaD

1. Diana

3.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Betrouwbare zorg en heel veel knuffels voor jouw viervoeter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
DianaD

1. Diana

Nieuwe oppas
Betrouwbare zorg en heel veel knuffels voor jouw viervoeter 3.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
EsmeeE

2. Esmee

1.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

Met liefde op pad met jouw trouwe viervoeter

Laatst actief: 11 dagen geleden
EsmeeE

2. Esmee

Nieuwe oppas
Met liefde op pad met jouw trouwe viervoeter1.9 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
ZhihongZ

3. Zhihong

2.3 km
vanaf
€ 25
/wandeling
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

A dog lover who enjoys the time with dog

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ZhihongZ

3. Zhihong

A dog lover who enjoys the time with dog2.3 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/wandeling
GabrielaG

4. Gabriela

6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
4 beoordelingen

Experienced pet sitter with a soft spot for rescues

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
GabrielaG

4. Gabriela

Experienced pet sitter with a soft spot for rescues6 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/wandeling
CarmenC

5. Carmen

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
CarmenC

5. Carmen

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring5.6 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Carmen was amazing with our dog, met us first, communicated at all times, and went above and beyond for making sure all was well. Our dog was very have with her. I would recommend Carmen without a doubt! "
ChristinaC
Beoordeling door Christina
vanaf
€ 15
/wandeling
KalienK

6. Kalien

3.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Liefdevolle katten & honden oppas

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
KalienK

6. Kalien

Liefdevolle katten & honden oppas3.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
jenniferJ

7. jennifer

2.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen

Jennifer

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
jenniferJ

7. jennifer

Jennifer2.1 km
(5 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
MirteM

8. Mirte

2.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Mirte, liefdevolle en actieve dierenliefhebber

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MirteM

8. Mirte

Mirte, liefdevolle en actieve dierenliefhebber2.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
NikkiN

9. Nikki

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Ik ben een student die houdt van dieren!:)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
NikkiN

9. Nikki

Ik ben een student die houdt van dieren!:)5.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
CsillaC

10. Csilla

5.8 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
CsillaC

10. Csilla

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook5.8 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 12
/wandeling
AmkeA

11. Amke

0.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Zorg met liefde en uitlaatservice met kwaliteit

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
AmkeA

11. Amke

Zorg met liefde en uitlaatservice met kwaliteit 0.3 km
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
BeaB

12. Bea

4.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

All animals pet sitter

Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
BeaB

12. Bea

All animals pet sitter4.4 km
Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
JuliaJ

13. Julia

4.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Betrouwbare dierenliefhebber met zorgzame aanpak

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Zwitserse witte herder Cooper
JuliaJ

13. Julia

Betrouwbare dierenliefhebber met zorgzame aanpak4.4 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Zwitserse witte herder Cooper
vanaf
€ 20
/wandeling
LiselotteL

14. Liselotte

5.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

voor lange snuffelwandelingen en heel veel knuffels!

LiselotteL

14. Liselotte

voor lange snuffelwandelingen en heel veel knuffels!5.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
LynhL

15. Lynh

2.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren

LynhL

15. Lynh

Zorgzame dierenvriend met liefde voor dieren2.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
MirandaM

16. Miranda

3.3 km
vanaf
€ 18
/wandeling

Betrouwbare ervaren honden oppas voor wandel/speelmomenten

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse bulldog Dutchess
MirandaM

16. Miranda

Betrouwbare ervaren honden oppas voor wandel/speelmomenten3.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse bulldog Dutchess
vanaf
€ 18
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Boskoop. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Boskoop, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Boskoop vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Boskoop. Meer dan 5033 hondeneigenaars in Boskoop hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express