1. Hondenuitlaatservice
  2. Bavel

Hondenuitlaatservice, Bavel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IsabelaI

1. Isabela

5 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Animals have always had a very special place in my heart.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
IsabelaI

1. Isabela

Nieuwe oppas
Animals have always had a very special place in my heart.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
vanaf
€ 12
/wandeling
AnikaA

2. Anika

2.5 km
vanaf
€ 11
/wandeling
5 beoordelingen

Enthousiaste en flexibele dierenoppas in Breda!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AnikaA

2. Anika

Enthousiaste en flexibele dierenoppas in Breda!2.5 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Anika is a wonderful dog walker! Our puppy loved her, and she was always on time for a lunch walk and communicated well with us. 100% would recommended!"
GeorginaG
Beoordeling door Georgina
vanaf
€ 11
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
AmberA

3. Amber

2.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
23 beoordelingen
12
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AmberA

3. Amber

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed2.3 km
(23 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Everything was great :) "
MartinaM
Beoordeling door Martina
vanaf
€ 15
/wandeling
JuliaJ

4. Julia

4.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Walks & Home Visits 💌🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
JuliaJ

4. Julia

Walks & Home Visits 💌🐾4.9 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"We are very happy with the care Frigo received. Julia was incredibly attentive and caring, and kept us very well informed throughout the whole time. We felt completely glad and could really relax knowing that Frigo was in such good hands. The communication and overall treatment were amazing, and it was clear that she genuinely cared about him. We would definitely trust her with Frigo again and highly recommend her!"
RaulR
Beoordeling door Raul
vanaf
€ 15
/wandeling
MarietaM

5. Marieta

4.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your caring and experienced cat/dog new buddy

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
MarietaM

5. Marieta

Your caring and experienced cat/dog new buddy4.5 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"So lovely and great with our young dog definitely would recommend x"
EmilyE
Beoordeling door Emily
vanaf
€ 15
/wandeling
EuniceE

6. Eunice

1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Animal lover and trustworthy caretaker

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
EuniceE

6. Eunice

Animal lover and trustworthy caretaker 1.4 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Eunice is an amazing sitter! Very kind, willing to go that extra mile and my dog loves her. Gijs is not an easy dog but she managed to care for him perfectly. "
JudeJ
Beoordeling door Jude
vanaf
€ 15
/wandeling
JoeyJ

7. Joey

4.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen

Jouw vertrouwde oppas in centrum Breda met omheinde tuin

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
JoeyJ

7. Joey

Jouw vertrouwde oppas in centrum Breda met omheinde tuin4.9 km
(4 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
ElodieE

8. Elodie

5.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Ervaren en enthousiaste dierenvriendin

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
ElodieE

8. Elodie

Ervaren en enthousiaste dierenvriendin5.2 km
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 12
/wandeling
CeceC

9. Cece

2.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Active, Attentive & Ready to Walk Your Best Friend!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
CeceC

9. Cece

Active, Attentive & Ready to Walk Your Best Friend!2.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
SuzeS

10. Suze

4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Lieve dierenvriendin die aandacht geeft aan jouw huisdier!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SuzeS

10. Suze

Lieve dierenvriendin die aandacht geeft aan jouw huisdier! 4.6 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
ilseI

11. ilse

4.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Dierenoppas, achtergrond in LandenTuinbouw en Verpleegkunde

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
ilseI

11. ilse

Dierenoppas, achtergrond in LandenTuinbouw en Verpleegkunde4.7 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Luisa FernandaL

12. Luisa Fernanda

4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Experienced Pet Care & Rescue Volunteer 🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
Luisa FernandaL

12. Luisa Fernanda

Nieuwe oppas
Experienced Pet Care & Rescue Volunteer 🐾4 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AmmandaA

13. Ammanda

2.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

mijn eigen hond helaas overleden. wil knuffelen & wandelen

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
AmmandaA

13. Ammanda

mijn eigen hond helaas overleden. wil knuffelen & wandelen 2.9 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
RobinR

14. Robin

3.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
RobinR

14. Robin

3.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AmyA

15. Amy

5.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Voor wandelingen, knuffels & heel veel dierenliefde 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
AmyA

15. Amy

Voor wandelingen, knuffels & heel veel dierenliefde 🐾5.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
EvaE

16. Eva

5.1 km
vanaf
€ 35
/wandeling

Kwispelalarm gegarandeerd, hondenoppas met liefde

EvaE

16. Eva

Kwispelalarm gegarandeerd, hondenoppas met liefde5.1 km
vanaf
€ 35
/wandeling
PeggyP

17. Peggy

4.1 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Caring Buddy in Breda 🐕🐈

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PeggyP

17. Peggy

Caring Buddy in Breda 🐕🐈4.1 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 13
/wandeling
maudM

18. maud

2.9 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Hondenuitlater - gediplomeerd dierverzorger

maudM

18. maud

Hondenuitlater - gediplomeerd dierverzorger 2.9 km
vanaf
€ 13
/wandeling
BrittB

19. Britt

4.7 km
vanaf
€ 14
/wandeling

Betrouwbaar, flexibel en gek op honden!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse Buldog Truffel
BrittB

19. Britt

Betrouwbaar, flexibel en gek op honden! 4.7 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse Buldog Truffel
vanaf
€ 14
/wandeling
DaanD

20. Daan

5.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Hondenliefhebber die graag een extra rondje loopt!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaanD

20. Daan

Hondenliefhebber die graag een extra rondje loopt!5.5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Snelle communicatie, kwam op tijd en had er plezier in om met onze hond een wandeling te maken. Top!"
KarlijnK
Beoordeling door Karlijn
vanaf
€ 15
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Bavel. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Bavel, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Bavel vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Bavel. Meer dan 638 hondeneigenaars in Bavel hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.94/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express