1. Dagopvang voor honden
  2. Maarheeze

Dagopvang hond, Maarheeze

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Anne-ClaireA

1. Anne-Claire

18.5 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Anne-Claire, enthousiaste hondenwandelaar, Lommel + 30km 🌸

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
Anne-ClaireA

1. Anne-Claire

Nieuwe oppas
Anne-Claire, enthousiaste hondenwandelaar, Lommel + 30km 🌸 18.5 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
RemcoR

2. Remco

14.7 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Both dog and cat lover living on the countryside

RemcoR

2. Remco

Both dog and cat lover living on the countryside14.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Remco is een ontzettend aardige man. Komt zijn afspraken na, zal altijd snel reageren op berichten en schrijft ook naderhand nog hoe alles gelopen/gegaan is. Hartstikke fijn en vriendelijk dus. Daarnaast weet hij duidelijk veel van honden, dus met een gerust hart kun je je schat aan hem over laten. "
TerT
Beoordeling door Ter
vanaf
€ 20
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
CarolaC

3. Carola

19.1 km - Eindhoven
vanaf
€ 30
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving and reliable pet sitter in Eindhoven 🐾

CarolaC

3. Carola

Loving and reliable pet sitter in Eindhoven 🐾19.1 km - Eindhoven
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Everything has been excellent. Carola is a very kind person, and you can really see her love for animals. Mocca had a great time with her. "
CristianC
Beoordeling door Cristian
vanaf
€ 30
/dag
NinaN

4. Nina

2.7 km
vanaf
€ 29
/dag
33 beoordelingen
24
terugkerende gasten

Grote dierenvriend die honden uitlaat en in huis opvangt!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
NinaN

4. Nina

Grote dierenvriend die honden uitlaat en in huis opvangt!2.7 km
(33 beoordelingen)
24 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
"Onze Henk ging voor het eerst naar een hondenoppas, dus we wilden graag iemand met ervaring. zo kwamen we bij Nina uit. Eerst even een proefdagje draaien, hij heeft een geweldige dag gehad! we kregen naderhand filmpjes van Nina hoe Henk aan het spelen was met de roedel, echt heel fijn! Volgende keer gaat hij twee nachtjes slapen, als dat goed gaat hebben we een heel fijn adres gevonden waar we Henk met en gerust hart kunnen achterlaten. Nina heeft veel kennis van honden en gaf ons ook nog een paar welkome tips. absolute aanrader!"
PleunP
Beoordeling door Pleun
vanaf
€ 29
/dag
AiantasA

5. Aiantas

19.8 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Safe, Loving, and Reliable Dog Sitting

Laatst actief: 13 dagen geleden
AiantasA

5. Aiantas

Safe, Loving, and Reliable Dog Sitting 19.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
"Very friendly plus good communication, he has taken good care of my dog while I was at work and I'm happy to recommend Aiantas for dog sitting.👌🏼😁💯"
JasminJ
Beoordeling door Jasmin
vanaf
€ 20
/dag
FienF

6. Fien

18.8 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Ook je hondje mag eens vakantie!

Antwoordt meestal binnen een dag
FienF

6. Fien

Ook je hondje mag eens vakantie!18.8 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Luna had de tijd van haar leven. Ze voelde zich zeer op haar gemak bij Fien en haar partner. Het is duidelijk dat het echte dierenvrienden zijn. Het was spannend voor mij omdat ik haar nog nooit naar een oppas had gedaan. Maar ik kreeg met regelmaat foto's op WhatsApp van een spelende of knuffelende of slapende Luna. Zeker een aanrader."
SabineS
Beoordeling door Sabine
vanaf
€ 15
/dag
NoeliaN

7. Noelia

19.3 km
vanaf
€ 20
/dag
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving Couple ready to care for your furry friends!

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
NoeliaN

7. Noelia

Loving Couple ready to care for your furry friends! 19.3 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"I had a wonderful experience with Noelia and Miguel, they took great care of my Ben. Would recommend them!"
Camille & NikolaC
Beoordeling door Camille & Nikola
vanaf
€ 20
/dag
CynthiaC

8. Cynthia

14.2 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle Oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
CynthiaC

8. Cynthia

Liefdevolle Oppas14.2 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Zeer aanbevolen. Bedankt voor alles! 😊"
EditE
Beoordeling door Edit
vanaf
€ 20
/dag
AnchenA

9. Anchen

16.8 km
vanaf
€ 25
/dag
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Doggy playdate

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AnchenA

9. Anchen

Doggy playdate16.8 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"De communicatie met Anchen ging heel goed en snel. Het gezin is heel lief met onze hond."
StefanieS
Beoordeling door Stefanie
vanaf
€ 25
/dag
SofiaS

10. Sofia

17.9 km
vanaf
€ 20
/dag

🐾 Weekend care for happy pups with a happy care taker

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
SofiaS

10. Sofia

🐾 Weekend care for happy pups with a happy care taker17.9 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 20
/dag
AziA

11. Azi

11.5 km
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas

Passionate Animal Lover & Experienced Dog Owner !
🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AziA

11. Azi

Nieuwe oppas
Passionate Animal Lover & Experienced Dog Owner !
🐾11.5 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
NickN

12. Nick

9 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Huiselijke ontvangst in Pelt!

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NickN

12. Nick

Huiselijke ontvangst in Pelt!9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
HanneH

13. Hanne

17.2 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Een grote dierenvriend voor groot en klein

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 3 dagen geleden
HanneH

13. Hanne

Nieuwe oppas
Een grote dierenvriend voor groot en klein17.2 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
LiekeL

14. Lieke

20 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Gegarandeerd knuffel&wandelplezier voor je hond & voor mij!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LiekeL

14. Lieke

Gegarandeerd knuffel&wandelplezier voor je hond & voor mij!20 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Lieke en Ahmed zijn superleuke mensen met een groot hart voor dieren. Sam heeft zich uitstekend vermaakt en is helemaal in de watten gelegd. Dankjewel Lieke en Ahmed. "
ErikE
Beoordeling door Erik
vanaf
€ 20
/dag
MilaM

15. Mila

12 km
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas

Lieve en betrouwbare dierenliefhebber 🐾❤️

Laatst actief: 7 dagen geleden
MilaM

15. Mila

Nieuwe oppas
Lieve en betrouwbare dierenliefhebber 🐾❤️12 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
MeintjeM

16. Meintje

5 km
vanaf
€ 25
/dag

Met heel veel liefde zorg ik heel graag voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MeintjeM

16. Meintje

Met heel veel liefde zorg ik heel graag voor jouw huisdier 5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
ErinE

17. Erin

0.3 km
vanaf
€ 25
/dag

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier /

Antwoordt meestal binnen een uur
ErinE

17. Erin

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier / 0.3 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/dag
AnnA

18. Ann

18.2 km
vanaf
€ 20
/dag
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Down to earth dog sitter.

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AnnA

18. Ann

Down to earth dog sitter.18.2 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Very happy with Ann’s dogsitting services! My dog Mochi had a great time playing and resting at hers, and I got regular updates during the day. Can only recommend! "
GéraldineG
Beoordeling door Géraldine
vanaf
€ 20
/dag
KatjaK

19. Katja

15.1 km
vanaf
€ 30
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Honden uitlaten, katten en honden verzorgen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
KatjaK

19. Katja

Honden uitlaten, katten en honden verzorgen15.1 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Katja is heel lief en betrouwbaar! Ze hielp mij en mijn hond met vervoer naar de dierenarts en alles verliep super soepel. De communicatie was duidelijk en snel, en ze was rustig en geduldig. Precies wat je nodig hebt als je voor het eerst met je angstige hond naar de dierenarts gaat. Ik zou haar zeker opnieuw contacteren als ik weer vervoer nodig heb!"
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 30
/dag
CerenC

20. Ceren

18.1 km
vanaf
€ 45
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring for your pets like they are family 💕 Geldrop

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Russel Terrier Jack
CerenC

20. Ceren

Caring for your pets like they are family 💕 Geldrop18.1 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Russel Terrier Jack
"Ceren is an amazing dog sitter, we are very glad we found her on Pawshake, we can only recommend her! Our dog loves to be at her place since the first meet and greet and looks forward to the next stay. "
ImreI
Beoordeling door Imre
vanaf
€ 45
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Maarheeze voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Maarheeze, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Maarheeze. Meer dan 949 hondeneigenaars in Maarheeze hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.93/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express