1. Dagopvang voor honden
  2. Hillegom

Dagopvang hond, Hillegom

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RichardR

1. Richard

6.8 km
vanaf
€ 30
/dag
37 beoordelingen
13
terugkerende gasten

Gerust op pad | Peace of mind for your pet 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
RichardR

1. Richard

Gerust op pad | Peace of mind for your pet 🐾6.8 km
(37 beoordelingen)
13 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Mijn hond Bolt nu voor de 2e keer bij Richard geweest, ik durf hem nu vol vertrouwen 11 dagen bij Richard achter te laten ! Mijn hond is niet de eenvoudigste en wij zij altijd samen, dit is voor mij de eerste keer dat ik hem ergens anders onderbreng. Bolt heeft vorige week voor de eerste keer geoefend en ik voelde me net weer als de eerste keer dat ik mijn kinderen voor het eerst naar school bracht. Ik was nog niet de deur uit en kreeg een hele lieve en relaxte foto van Bolt... Dit gaf me rust. De gehele dag heeft Richard me op de hoogte gehouden, meer voor mij dan voor zichzelf :) Gisteren is Bolt voor de 2e keer geweest en wederom ging het super, ook mijn stress was weg! Richard is een fantastische honden oppas met geduld en respect voor mijn (bijna) kostbaarste bezit!"
MyleneM
Beoordeling door Mylene
vanaf
€ 30
/dag
JamieJ

2. Jamie

10.7 km
vanaf
€ 50
/dag
Nieuwe oppas

oppasadres gezocht!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
JamieJ

2. Jamie

Nieuwe oppas
oppasadres gezocht!10.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DannyD

3. Danny

8.6 km
vanaf
€ 19
/dag
Nieuwe oppas

Small Dog Paradise Daycare & A Teckel Playdate

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
DannyD

3. Danny

Nieuwe oppas
Small Dog Paradise Daycare & A Teckel Playdate 8.6 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 19
/dag
RonR

4. Ron

0.3 km
vanaf
€ 17,5
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
RonR

4. Ron

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring0.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"hele fijne eerste ervaring. de honden zijn super vermaakt en alles is volgens afspraak gegaan. het voelde zo wel voor mij als voor mijn Goldens gelijk goed aan."
JeffJ
Beoordeling door Jeff
vanaf
€ 17,5
/dag
S.S

5. S.

9.7 km
vanaf
€ 14
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Welcome to my loving pet care :)

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
S.S

5. S.

Welcome to my loving pet care :)9.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 14
/dag
PrajaktaP

6. Prajakta

12.9 km
vanaf
€ 25
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Because your dog deserves the best 🥰

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
PrajaktaP

6. Prajakta

Because your dog deserves the best 🥰12.9 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"It was the first time leaving our family dog with a dog sitter. Clear communication from the start was a key success factor. Prajakta is sincere and was very good with our 11 month old puppy. We will definitely be using her boarding services again in the future."
CarolineC
Beoordeling door Caroline
vanaf
€ 25
/dag
TanimaT

7. Tanima

16.9 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Tanny and Sree's Pawsome Lodge

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
TanimaT

7. Tanima

Tanny and Sree's Pawsome Lodge16.9 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"I was happy to bring my doggie to Tanima and her partner. They did make time to first do a quick meet&greet on beforehand of the first doggie daycare. They where fast avaible for that too. They waited each time for me downstairs to pick us op. So that was very polite. They where calm and carefull with my dog and everything went well. Also they where flexible, so one of them is at home with my doggie all the time. I know where to be if i need a doggie nanny again! "
LydiL
Beoordeling door Lydi
vanaf
€ 25
/dag
KiaraK

8. Kiara

9.1 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
KiaraK

8. Kiara

Nieuwe oppas
Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen9.1 km
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AdrijaA

9. Adrija

10.2 km
vanaf
€ 28
/dag
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted Pet Care | 4 Years Experience

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
AdrijaA

9. Adrija

Trusted Pet Care | 4 Years Experience 10.2 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Adrija was amazing — she stepped in last minute to look after my 8-month-old pup, who’s also on her first heat. That didn’t faze her at all. Bonnie had a great day playing with another dog and came home absolutely wiped out (a miracle!). Adrija clearly gave her the right mix of care, attention, and fun. She even dropped Bonnie home, which was super helpful. Trustworthy, kind, and great with dogs — I’d definitely recommend her! "
KatrinaK
Beoordeling door Katrina
vanaf
€ 28
/dag
EmmaE

10. Emma

16 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen

Experienced Dog Daycare & Overnight Boarding Leiden

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
EmmaE

10. Emma

Experienced Dog Daycare & Overnight Boarding Leiden16 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Emma was an absolute gem. Couldn’t have asked for a better pet sitter. She was attentive, considerate and very loving towards our two dogs. Would highly recommend her. "
JacoJ
Beoordeling door Jaco
vanaf
€ 20
/dag
SteveS

11. Steve

11.3 km
vanaf
€ 30
/dag
8 beoordelingen

Pawsatively Excited to Meet Your Pet

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
SteveS

11. Steve

Pawsatively Excited to Meet Your Pet11.3 km
(8 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Steve took good care of my dog, shared updates and had great availability. I’ll definitely think of him next time I need a dogsitter in town!"
GiuseppeG
Beoordeling door Giuseppe
vanaf
€ 30
/dag
CamilleC

12. Camille

12.9 km
vanaf
€ 30
/dag
2 beoordelingen

Experienced Pug Mum & Senior Dogs in Haarlem

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
CamilleC

12. Camille

Experienced Pug Mum & Senior Dogs in Haarlem12.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Camille is heel lief geweest voor onze twee honden en houdt zich keurig aan de afspraken."
JohanJ
Beoordeling door Johan
vanaf
€ 30
/dag
AfricaA

13. Africa

16 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
AfricaA

13. Africa

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾16 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Africa took great care of my cats :) everything went well! "
ZuzanaZ
Beoordeling door Zuzana
vanaf
€ 20
/dag
MilenaM

14. Milena

16.7 km
vanaf
€ 25
/dag
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Milena

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MilenaM

14. Milena

Milena16.7 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"This is the third time my little dog stays with Milena for a dog day care and I cannot be more happy. My dog is pretty happy when arriving at Milena’s place, which is always a good sign. "
GloriaG
Beoordeling door Gloria
vanaf
€ 25
/dag
MelisM

15. Melis

11.3 km
vanaf
€ 33
/dag
25 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I'm not just a pet sitter, I give love.

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MelisM

15. Melis

I'm not just a pet sitter, I give love.11.3 km
(25 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Melis is a very reliable dogsitter. My dog immediately fell in love with her. She treats dogs with love and kindness and respects the owners wishes."
BelindaB
Beoordeling door Belinda
vanaf
€ 33
/dag
PatriciaP

16. Patricia

4.1 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Fun, active & trustworthy pet sitters in Lisse

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
PatriciaP

16. Patricia

Fun, active & trustworthy pet sitters in Lisse4.1 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
GarimaG

17. Garima

16 km
vanaf
€ 25
/dag
21 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Where every dog feels right at home!

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
GarimaG

17. Garima

Where every dog feels right at home! 16 km
(21 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Our dog Cara had a great day with Garima! She kept us updated with pics and videos, and Cara was happy and relaxed when we picked her up. Highly recommend to anyone looking for someone kind, responsible, and attentive to care for their pup! No doubt we’ll book again!"
LeticiaL
Beoordeling door Leticia
vanaf
€ 25
/dag
AnaA

18. Ana

10.4 km
vanaf
€ 40
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
AnaA

18. Ana

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨ 10.4 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Ana was great. She was super nice with Mosca and very reliable. Thank you 🌼"
BelindaB
Beoordeling door Belinda
vanaf
€ 40
/dag
LisaL

19. Lisa

11.3 km
vanaf
€ 40
/dag
15 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Happy Days Pet Care

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
LisaL

19. Lisa

Happy Days Pet Care11.3 km
(15 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"We are super happy with Lisa's daycare service. She was responsive in planning the stay and very attentive and patient with our pup, Charlie. We are looking forward to booking her again. "
MaranonM
Beoordeling door Maranon
vanaf
€ 40
/dag
ChoC

20. Cho

17.3 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ChoC

20. Cho

Calm Dog & Cat Sitter 🐶🐱17.3 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Wij zijn super tevreden over Cho als hondenoppas 🐾 Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd. Cho is zorgzaam, betrouwbaar en stuurde regelmatig updates en foto’s, waardoor wij met een gerust gevoel weg konden. Onze hond voelde zich duidelijk op zijn gemak en kwam blij en ontspannen terug. Je merkt echt dat Cho liefde heeft voor dieren. Wij zouden zonder twijfel opnieuw boeken en raden Cho zeker aan 😊"
BiancaB
Beoordeling door Bianca
vanaf
€ 25
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Hillegom voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Hillegom, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Hillegom. Meer dan 5368 hondeneigenaars in Hillegom hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express