1. Kattenoppas
  2. Veenendaal

Kattenoppas, Veenendaal

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EliseE

1. Elise

1.7 km
vanaf
€ 18
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Zorgzame dierenvriend!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
EliseE

1. Elise

Zorgzame dierenvriend!1.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Elise heeft tijdens onze vakantie heel goed voor onze katten Floki en Sigy gezorgd. Vooral onze wat schuwe Floki had extra aandacht nodig met zijn medicatie en voeding, en Elise heeft daar heel zorgvuldig en geduldig mee omgegaan. Heel fijn om te weten dat onze katten in goede handen waren! Alles was goed verzorgd en netjes achtergelaten. Wij zijn erg tevreden en kunnen Elise zeker aanraden als kattenoppas! "
SjirkS
Beoordeling door Sjirk
vanaf
€ 18
/dag
PaigeP

2. Paige

6.9 km
vanaf
€ 15
/dag
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
PaigeP

2. Paige

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾6.9 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Heel erg fijne kattenoppas! Paige is duidelijk in haar communicatie, heel vriendelijk en heeft goed voor onze lieve pip gezorgd. Ook kon ze last minute nog snel schakelen. Aanrader! "
MerelM
Beoordeling door Merel
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
Berat CansuB

3. Berat Cansu

1.7 km
vanaf
€ 20
/dag
35 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Care

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Berat CansuB

3. Berat Cansu

Pet Care1.7 km
(35 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"I was very happy with the care my cats received. Cansu visited them once a day and made sure they were fed, had fresh water, and were doing well. I really appreciated the regular updates and photos, which gave me peace of mind and allowed me to focus on my work while I was away. What stood out most was Cansu's genuine compassion and love for animals. It was clear that my cats weren't just another booking—she truly cared about them and genuinely wanted to help. Knowing they were with someone who truly cares about the well-being of animals made all the difference. I wouldn't hesitate to recommend Cansu to anyone looking for a caring, trustworthy, and compassionate cat sitter."
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 20
/dag
MarissaM

4. Marissa

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenoppas met hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MarissaM

4. Marissa

Dierenoppas met hart voor dieren!6.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Marissa heeft prima voor onze kittens gezorgd en stuurde ons leuke foto’s en filmpjes van de knuffel en speelmomenten. "
JolandeJ
Beoordeling door Jolande
vanaf
€ 15
/dag
JoanneJ

5. Joanne

6.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Betrouwbare oppas die extreem gek is op dieren! :)

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoanneJ

5. Joanne

Betrouwbare oppas die extreem gek is op dieren! :)6.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Joanne reageert snel, houdt ons goed op de hoogte, en het allerbelangrijkste, heeft goed voor onze katten gezorgd terwijl wij een weekendje weg waren. Heel fijn!"
AnoukA
Beoordeling door Anouk
vanaf
€ 15
/dag
MandyM

6. Mandy

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag
8 beoordelingen

Ervaren rustige oppas aan huis

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MandyM

6. Mandy

Ervaren rustige oppas aan huis6.5 km
(8 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Ik ben ontzettend tevreden over de hulp van Mandy. Ze heeft tijdens mijn vakantie mijn kat met diabetes 2x per dag geprikt. Dat deed ze heel betrouwbaar en liet af en toe weten hoe het ging. De communicatie was goed, ze is betrouwbaar, eerlijk en heel lief voor de katten. Ik heb mijn kat met een gerust hart aan haar kunnen overlaten. "
SuzanneS
Beoordeling door Suzanne
vanaf
€ 15
/dag
MichellaM

7. Michella

1.7 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Zorgeloos op vakantie, alles word geregeld

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
MichellaM

7. Michella

Zorgeloos op vakantie, alles word geregeld1.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Michella heeft op onze twee katten gepast tijdens onze zomervakantie. Vooraf is ze kennis komen maken. Iedere dag stuurde ze een berichtje met foto’s en filmpjes van de katten. Ze was duidelijk erg dol op ze. Ze dacht mee met oplossingen en nam initiatief in de zorg voor de katten. Heel erg tevreden met de goede zorgen. Ik zou Michella zeker nog eens inschakelen. "
DanjaD
Beoordeling door Danja
vanaf
€ 10
/dag
AngelinaA

8. Angelina

6.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Hondenuitlater regio Ede, ook voor lange wandelingen

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AngelinaA

8. Angelina

Hondenuitlater regio Ede, ook voor lange wandelingen 6.7 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
AlijneA

9. Alijne

0.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Betrouwbare oppas die luistert naar jouw wensen🐾

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
AlijneA

9. Alijne

Betrouwbare oppas die luistert naar jouw wensen🐾0.7 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 15
/dag
MarloesM

10. Marloes

1.6 km
vanaf
€ 10
/dag

Deze dierenvriend staat voor jou klaar

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MarloesM

10. Marloes

Deze dierenvriend staat voor jou klaar1.6 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MireyaM

11. Mireya

0.9 km
vanaf
€ 20
/dag

Dog lover happy to help

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MireyaM

11. Mireya

Dog lover happy to help0.9 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
SabinaS

12. Sabina

6 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten en honden oppas

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SabinaS

12. Sabina

Katten en honden oppas 6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Sabina was elke dag, 2 weken lang bij ons gekomen. Iedere dag foto’s en berichtjes gekregen om te zien dat ons katten in goede handen waren! Iedereen was blij ☺️ "
ElsaE
Beoordeling door Elsa
vanaf
€ 15
/dag
MirandaM

13. Miranda

5.6 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling

Enthousiaste dierenliefhebber

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
MirandaM

13. Miranda

Enthousiaste dierenliefhebber 5.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Miranda en zoon Bryan hebben fantastisch voor onze poes gezorgd tijdens onze vakantie! De communicatie verliep super en we kregen lieve foto's en updatejes,waardoor we met een gerust hart weg konden zijn. Naast water en eten was er ook tijd voor spelen en veel knuffels. Onze poes was duidelijk op haar gemak toen we thuiskwamen. Een absolute aanrader voor iedereen die een betrouwbare en lieve dierenoppas zoekt. "
JoyceJ
Beoordeling door Joyce
vanaf
€ 13
/dag
RuudR

14. Ruud

6.1 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen

Grote dierenvriend zorgt graag voor jouw dier

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
RuudR

14. Ruud

Grote dierenvriend zorgt graag voor jouw dier6.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 18
/dag
EdenE

15. Eden

1.4 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Jouw huisdier in liefdevolle handen!

Antwoordt meestal binnen een uur
EdenE

15. Eden

Jouw huisdier in liefdevolle handen! 1.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Eden took a great care of our cats! We’re very happy to have her as our cat sitter💛"
KristinaK
Beoordeling door Kristina
vanaf
€ 10
/dag
SophieS

16. Sophie

0.8 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Echt aandacht voor uw huisdier

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
SophieS

16. Sophie

Echt aandacht voor uw huisdier 0.8 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Vooraf fijn contact gehad met Sophie en makkelijk afspraken kunnen maken. Verder contact tijdens onze vakantie verliep ook soepel. Erg fijne oppas, ook Mango vond het fijn! Wij kunnen Sophie zeer zeker aanraden."
Alice & ZoëA
Beoordeling door Alice & Zoë
vanaf
€ 15
/dag
MoniekM

17. Moniek

6.2 km - Ede
vanaf
€ 20
/dag
18 beoordelingen

Lieve ervaren dierenoppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
MoniekM

17. Moniek

Lieve ervaren dierenoppas6.2 km - Ede
(18 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Afgelopen weekend zijn wij een weekendje weg geweest. Wij hebben voor het eerst een oppas geprobeerd, omdat wij sinds een jaar verhuist zijn naar Ede en wij niet altijd meer familie/vrienden in de buurt hebben die voor onze katten kunnen zorgen. Moniek komt over als een echte dierenvriendin! Het is een hele lieve en leuke meid. Met een gerust hart hebben wij haar op onze twee katten laten passen. Wij gaan in de toekomst zeker vaker gebruik maken van deze fantastische service!"
MandyM
Beoordeling door Mandy
vanaf
€ 20
/dag
IpekI

18. Ipek

1.2 km
vanaf
€ 16
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

I want to be your dog/cat’s next best friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
IpekI

18. Ipek

I want to be your dog/cat’s next best friend1.2 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Ipek was perfect to us and our two cats for a little over a week. She loved them as much as they loved her! She sent us photos and videos, and kept us nicely up to date. Reliable good care."
JoostJ
Beoordeling door Joost
vanaf
€ 16
/dag
ArianneA

19. Arianne

5.8 km
vanaf
€ 12
/dag
31 beoordelingen
13
terugkerende gasten

Liefdevolle dierenverzorgster met veel kennis en ervaring

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
ArianneA

19. Arianne

Liefdevolle dierenverzorgster met veel kennis en ervaring 5.8 km
(31 beoordelingen)
13 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Omdat onze dierenoppas ging verhuizen naar Friesland, zochten wij een nieuwe dierenoppas om op onze kippen en konijnen te passen. Mijn vriend en ik kwamen bij Arianne uit via Pawshake. Vanaf het eerste moment hadden wij een klik en onze huisdieren zij super goed verzorgd. We kregen zo nu en dan berichtjes met foto's. Dat vonden wij erg leuk! Wij zijn blij dat we Arianne hebben leren kennen. We gaan haar zeker weten vaker vragen!"
ElizabethE
Beoordeling door Elizabeth
vanaf
€ 12
/dag
VincentV

20. Vincent

6.7 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
VincentV

20. Vincent

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318 6.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Veenendaal je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Veenendaal zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Veenendaal die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Veenendaal. Meer dan 1745 kattenbaasjes in Veenendaal hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express