1. Kattenoppas
  2. Dodewaard

Kattenoppas, Dodewaard

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
YedaY

1. Yeda

6.2 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Laatst actief: gisteren
YedaY

1. Yeda

Nieuwe oppas
6.2 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
MartineM

2. Martine

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
MartineM

2. Martine

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!6.1 km
(10 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
"Martine is very friendly, conscientious, compassionate, reliable and communicates very well and professionally. She took great care of our rabbits, cats and fish for 3 weeks during the warmest time of the year. In addition she took care of extra things such as changing the filter of the aquarium, refilling the fish feeder, watering our plants and with offering recycling bins for emptying and collecting mail and an extra cleaning of the rabbit pen. She sent us clear and informative messages to update us on how our pets were doing after each visit (twice daily) with pictures. This was very reassuring. She responded quickly to our messages. When we arrived home there even was a handpainted welcome back card which was very lovely. We are very happy to reccommend Martine. "
EvanE
Beoordeling door Evan
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
IsabellaI

3. Isabella

6.2 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
IsabellaI

3. Isabella

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting6.2 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Isabella is betrouwbaar, en houdt veel van dieren. Ze heeft tijdens mijn vakantie goed voor hem gezorgd, en mij op de hoogte gehouden via foto's en leuke berichten."
CecielC
Beoordeling door Ceciel
vanaf
€ 10
/dag
SophieS

4. Sophie

6.2 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

An experienced animal science student!

Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

4. Sophie

An experienced animal science student!6.2 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Best cat sitter we have had so far. Our cats were very relaxed and at ease when we returned home. "
yvonneY
Beoordeling door yvonne
vanaf
€ 10
/dag
AlexandraA

5. Alexandra

6 km
vanaf
€ 12
/dag

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes

Antwoordt meestal binnen een uur
AlexandraA

5. Alexandra

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/dag
IlariaI

6. Ilaria

6.5 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
IlariaI

6. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen6.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
LauraL

7. Laura

6.5 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Liefdevolle opvang voor je huisdier

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
LauraL

7. Laura

Nieuwe oppas
Liefdevolle opvang voor je huisdier6.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MancaM

8. Manca

6.2 km
vanaf
€ 10
/dag

WUR student experienced with dog training.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
MancaM

8. Manca

WUR student experienced with dog training.6.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
ChristianneC

9. Christianne

6.7 km
vanaf
€ 10
/dag

Zorgzame kattenoppas Wageningen en omstreken!

Laatst actief: 11 dagen geleden
ChristianneC

9. Christianne

Zorgzame kattenoppas Wageningen en omstreken!6.7 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
IsaI

10. Isa

6.2 km - Wageningen
vanaf
€ 10
/dag

Grote dierenliefhebber met ervaring met katten en honden!

Antwoordt meestal binnen een dag
IsaI

10. Isa

Grote dierenliefhebber met ervaring met katten en honden!6.2 km - Wageningen
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
KoosjeK

11. Koosje

6 km
vanaf
€ 20
/dag

Warm, caring student with a lifelong love for pets

KoosjeK

11. Koosje

Warm, caring student with a lifelong love for pets6 km
vanaf
€ 20
/dag
StaceyS

12. Stacey

6.4 km
vanaf
€ 12
/dag

Liefdevolle zorg, aandacht en fijne wandelingen

Antwoordt meestal binnen een dag
StaceyS

12. Stacey

Liefdevolle zorg, aandacht en fijne wandelingen6.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/dag
SharonS

13. Sharon

4 km
vanaf
€ 10
/dag

Ervaren dierenliefhebber die graag wandelt met viervoeters

SharonS

13. Sharon

Ervaren dierenliefhebber die graag wandelt met viervoeters4 km
vanaf
€ 10
/dag
Maria ClaraM

14. Maria Clara

6.1 km - Wageningen
vanaf
€ 9
/dag
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Pet sitting & fanclub

Laatst actief: 10 dagen geleden
Maria ClaraM

14. Maria Clara

Pet sitting & fanclub6.1 km - Wageningen
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Maria has been coming to see Kiki whilst I’ve been at work the past few weeks. Great communication throughout, always sends an update with picture which is really appreciated. Would recommend, great service"
MarkM
Beoordeling door Mark
vanaf
€ 9
/dag
ManonM

15. Manon

6.9 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Dierenliefhebber met vooral affiniteit met katten!

Woont samen met 4 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ManonM

15. Manon

Dierenliefhebber met vooral affiniteit met katten!6.9 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 4 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Manon heeft ons tijdens onze vakantie geholpen. Onze kater was erg blij met haar, het klikte meteen tussen die twee. Verder heeft ze ook nog op ons huis gepast door de tuin te bewateren en planten te gieten. Wij waren heel blij met haar hulp en zullen haar vaker inschakelen :)"
MarenM
Beoordeling door Maren
vanaf
€ 20
/dag
Elena MarinaE

16. Elena Marina

6.5 km
vanaf
€ 25,98
/dag
15 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Caring, thoughtful and responsible pet sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Elena MarinaE

16. Elena Marina

Caring, thoughtful and responsible pet sitter6.5 km
(15 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25,98
/dag
YikeY

17. Yike

6.5 km
vanaf
€ 10
/dag

A Loving Dog Sitter in Wageningen

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
YikeY

17. Yike

A Loving Dog Sitter in Wageningen6.5 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
ThariniT

18. Tharini

6.3 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

An experienced pet lover and vet🩺🐶

Antwoordt meestal binnen een dag
ThariniT

18. Tharini

An experienced pet lover and vet🩺🐶6.3 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Dodewaard je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Dodewaard zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Dodewaard die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Dodewaard. Meer dan 1405 kattenbaasjes in Dodewaard hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express