1. Hondenuitlaatservice
  2. Zoeterwoude

Hondenuitlaatservice, Zoeterwoude

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ClementineC

1. Clementine

4.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Furry Best Friend

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ClementineC

1. Clementine

Furry Best Friend4.9 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
MiaM

2. Mia

4.1 km
vanaf
€ 14
/wandeling
3 beoordelingen

Dierenliefhebber

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MiaM

2. Mia

Dierenliefhebber 4.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
WendyW

3. Wendy

5.4 km
vanaf
€ 12,5
/wandeling
4 beoordelingen

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
WendyW

3. Wendy

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer5.4 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 12,5
/wandeling
TugceT

4. Tugce

4.8 km
vanaf
€ 35
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Compassionate Cat & Dog Sitter | Animal Rescue Experience

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
TugceT

4. Tugce

Compassionate Cat & Dog Sitter | Animal Rescue Experience4.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 35
/wandeling
IlseI

5. Ilse

4.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Betrouwbare dieren- en huizenverzorgster met ervaring

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
IlseI

5. Ilse

Betrouwbare dieren- en huizenverzorgster met ervaring4.9 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
NicoleN

6. Nicole

4.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

🐾 Calm, Caring Pet Sitter in Leiden 🐾

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
NicoleN

6. Nicole

🐾 Calm, Caring Pet Sitter in Leiden 🐾4.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AlexaA

7. Alexa

4.7 km
vanaf
€ 9
/wandeling
2 beoordelingen

Big Heart for Little Paws 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
AlexaA

7. Alexa

Big Heart for Little Paws 🐾4.7 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 9
/wandeling
FelineF

8. Feline

4.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Een hondje in voor mij als familie 🥰

Antwoordt meestal binnen een uur
FelineF

8. Feline

Een hondje in voor mij als familie 🥰4.1 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
LuanaL

9. Luana

5.8 km
vanaf
€ 9
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

uni student who would love to spend time with your furry best friend <3

Antwoordt meestal binnen een dag
LuanaL

9. Luana

uni student who would love to spend time with your furry best friend <35.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 9
/wandeling
SterreS

10. Sterre

5.3 km
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

Ik ben een echte dieren liefhebber!

SterreS

10. Sterre

Ik ben een echte dieren liefhebber!5.3 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 9
/wandeling
BrennekeB

11. Brenneke

4 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Betrouwbare, zorgzame dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een dag
BrennekeB

11. Brenneke

Betrouwbare, zorgzame dierenvriend!4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/wandeling
CaitlinC

12. Caitlin

3.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling

enthousiaste dierenoppas

CaitlinC

12. Caitlin

enthousiaste dierenoppas 3.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
LauraL

13. Laura

5.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Pet lover

Woont samen met 1 kat
LauraL

13. Laura

Pet lover 5.2 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 12
/wandeling
MaureenM

14. Maureen

4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Wandelen met een viervoeter is leuker dan alleen

MaureenM

14. Maureen

Wandelen met een viervoeter is leuker dan alleen4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 10
/wandeling
ZeynepZ

15. Zeynep

5.9 km
vanaf
€ 35
/wandeling

looking forward to meet new cuties 🫶🏻

Antwoordt meestal binnen een dag
ZeynepZ

15. Zeynep

looking forward to meet new cuties 🫶🏻5.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/wandeling
ShambhaviS

16. Shambhavi

3.1 km
vanaf
€ 25
/wandeling

Care for your furry friend in Leiden!

Antwoordt meestal binnen een dag
ShambhaviS

16. Shambhavi

Care for your furry friend in Leiden!3.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/wandeling
xannelouX

17. xannelou

3.8 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Hondenoppas Rotterdam/Leiden

Antwoordt meestal binnen een dag
xannelouX

17. xannelou

Hondenoppas Rotterdam/Leiden3.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
AndreA

18. Andre

4.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
7 beoordelingen

A human with enough love to share with animals

AndreA

18. Andre

A human with enough love to share with animals4.3 km
(7 beoordelingen)
vanaf
€ 15
/wandeling
AndreaA

19. Andrea

3.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Looking forward to take care of your small cuties

Woont samen met 2 katten
AndreaA

19. Andrea

Looking forward to take care of your small cuties 3.4 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 15
/wandeling
VinceV

20. Vince

4.3 km
vanaf
€ 25
/wandeling

Leiden University Student and Animal Lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shepard/Beagle Rosie
VinceV

20. Vince

Leiden University Student and Animal Lover4.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shepard/Beagle Rosie
vanaf
€ 25
/wandeling