1. Hondenuitlaatservice
  2. Zeist

Hondenuitlaatservice, Zeist

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnnaA

1. Anna

5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your Pet’s New Best Friend 🐾💛

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
AnnaA

1. Anna

Nieuwe oppas
Your Pet’s New Best Friend 🐾💛5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Very happy and good with my dog who doesn’t accept anybody."
RobertR
Beoordeling door Robert
vanaf
€ 15
/wandeling
ChristinaC

2. Christina

1.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
ChristinaC

2. Christina

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter1.5 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Christina is very friendly and kind towards our dog Finn and to me! She asked all the right questions which gave me a lot of trust in her taking care of our energetic dog! She sends lovely updates during and after the walk including videos and an update in text. Our dog behaves very well with her, that shows us that she knows how to handle him. Would definitely recommend Christina!"
NaomiN
Beoordeling door Naomi
vanaf
€ 20
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
SharonaS

3. Sharona

4.3 km
vanaf
€ 9
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Wandel service voor uw hond

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SharonaS

3. Sharona

Wandel service voor uw hond4.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Heel betrouwbaar en mij hond vindt haar heel lief."
PascalleP
Beoordeling door Pascalle
vanaf
€ 9
/wandeling
EdwardE

4. Edward

4.5 km
vanaf
€ 17
/wandeling
2 beoordelingen

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
EdwardE

4. Edward

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt 4.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Zeer tevreden! Ik raad Edward zeker aan! 5 sterren 🙏"
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 17
/wandeling
PelinP

5. Pelin

3.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
PelinP

5. Pelin

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs3.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Pelin took great care of our dog Finn. She was very easy to communicate with, gave great updates and the most important part: our dog Finn was very comfortable with her! "
NaomiN
Beoordeling door Naomi
vanaf
€ 20
/wandeling
RawadR

6. Rawad

3.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

furry friends walk

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 honden, 1 kat
RawadR

6. Rawad

furry friends walk 3.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 2 honden, 1 kat
"Rawad is very calm and respectful with us and our dog. He is easy to communicate with and very interested in what our routines with Finn are. Our dog Finn needs clear boundaries and a calm attitude from the handler. You can see that Rawad is an experienced dog handler. "
NaomiN
Beoordeling door Naomi
vanaf
€ 20
/wandeling
MyrtheM

7. Myrthe

0.8 km
vanaf
€ 17
/wandeling
1
terugkerende gast

Dierenoppas Myrthe

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
MyrtheM

7. Myrthe

Dierenoppas Myrthe0.8 km
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 17
/wandeling
yiY

8. yi

2 km
vanaf
€ 12
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cat boarding🐱

Antwoordt meestal binnen een dag
yiY

8. yi

Cat boarding🐱2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/wandeling
MirteM

9. Mirte

2.6 km
vanaf
€ 20
/wandeling
2 beoordelingen

Klaar voor zorg en plezier met uw geliefde dier!

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
MirteM

9. Mirte

Klaar voor zorg en plezier met uw geliefde dier!2.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/wandeling
EvrydikiE

10. Evrydiki

1.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
EvrydikiE

10. Evrydiki

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾1.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
MENGHANM

11. MENGHAN

1.7 km
vanaf
€ 20
/wandeling
31 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Trusted Pet Carer with Hands-On Experience

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
MENGHANM

11. MENGHAN

Trusted Pet Carer with Hands-On Experience1.7 km
(31 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
EmiE

12. Emi

1.6 km
vanaf
€ 25
/wandeling
2 beoordelingen

Emi (21) - Zeist/Utrecht

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EmiE

12. Emi

Emi (21) - Zeist/Utrecht1.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/wandeling
FemkeF

13. Femke

1.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Dierenliefhebber die met liefde je huisdier blij maakt

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
FemkeF

13. Femke

Dierenliefhebber die met liefde je huisdier blij maakt 1.9 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
SariS

14. Sari

4.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Liefdevolle honden- en kattenoppas, ook last-minute!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
SariS

14. Sari

Liefdevolle honden- en kattenoppas, ook last-minute!4.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
ManchenM

15. Manchen

3.2 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Energetic dog lover ready to care for your furry friend!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ManchenM

15. Manchen

Energetic dog lover ready to care for your furry friend!3.2 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 12
/wandeling
LauraL

16. Laura

2.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
LauraL

16. Laura

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond2.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Zeist. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Zeist, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Zeist vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Zeist. Meer dan 2485 hondeneigenaars in Zeist hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express