1. Hondenuitlaatservice
  2. Zaandam

Hondenuitlaatservice, Zaandam

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SamanthaS

1. Samantha

2 km
vanaf
€ 18
/wandeling

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 14 dagen geleden
SamanthaS

1. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen2 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 18
/wandeling
NancyN

2. Nancy

5.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Experienced animal lover with a garden home

Antwoordt meestal binnen een uur
NancyN

2. Nancy

Experienced animal lover with a garden home 5.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
AliA

3. Ali

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Friendly Dog Walker in Zaandam | Safe, Caring & Reliable

AliA

3. Ali

Friendly Dog Walker in Zaandam | Safe, Caring & Reliable1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
DemiD

4. Demi

1.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!

DemiD

4. Demi

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!1.5 km
vanaf
€ 20
/wandeling
PaulineP

5. Pauline

5.6 km
vanaf
€ 17
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog walking in Amsterdam Noord and around

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
PaulineP

5. Pauline

Dog walking in Amsterdam Noord and around5.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"We absolutely recommend Pauline. She took Bowie, our half-blind German Shepherd for het daily walk. Bowie bonded with her instantly. Pauline is caring and patient, qualities that are essential for a dog with vision loss. She is dependable, trustworthy, and truly passionate about dogs. We cannot recommend her enough!"
HenkH
Beoordeling door Henk
vanaf
€ 17
/wandeling
LucyL

6. Lucy

1.4 km
vanaf
€ 18
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover living in Zaandam!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LucyL

6. Lucy

Dog lover living in Zaandam!1.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"We highly recommended Lucy, our dog received the care and attention he needed. Lucy is very friendly, trustworthy and dependable. She always update us while we are out of town which is always comforting. You will not be disappointed!"
AndreasA
Beoordeling door Andreas
vanaf
€ 18
/wandeling
RebeccaR

7. Rebecca

2.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
RebeccaR

7. Rebecca

Zandaam & AMS | Tail Wags Guaranteed 🐶🐱2.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Rebecca was a great help, she has jumped in last minute to take my Lucy for a walk. She was very lovely, responsible, kept me updated, and Lucy was also very happy with her. I strongly recommend and will definitely book again!"
KlaudiaK
Beoordeling door Klaudia
vanaf
€ 15
/wandeling
NienkeN

8. Nienke

5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog-loving NDSM sitter

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NienkeN

8. Nienke

Dog-loving NDSM sitter5.9 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Nienke is very sweet with my dog, she takes good care of Dodo and I feel safe with her being in my home. She keeps me updated on what she’s done and took him for a nice walk. I’m really happy with her"
TessaT
Beoordeling door Tessa
vanaf
€ 10
/wandeling
marcelM

9. marcel

0.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
22 beoordelingen

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
marcelM

9. marcel

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam0.8 km
(22 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Marcel is lief voor Cody. Hij is leuk in de omgang en goed bereikbaar. Marcel is flexibel en komt afspraken goed na. Top uitlaatservice voor je hond 🐕👍🏻"
RichardR
Beoordeling door Richard
vanaf
€ 15
/wandeling
SimoneS

10. Simone

0.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SimoneS

10. Simone

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟 0.4 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Simone is very kind, professional and definitely a big animal lover. He took good care of Bucci and spoiled my cats too. Highly recommended and i’ll 100% get back to Simone next time I need a dog walker. "
FrancescaF
Beoordeling door Francesca
vanaf
€ 15
/wandeling
TamaraT

11. Tamara

1.4 km - Zaandam
vanaf
€ 8
/wandeling
1 beoordeling

Tail Wags Guaranteed ;)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
TamaraT

11. Tamara

Tail Wags Guaranteed ;)1.4 km - Zaandam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Brilliant! So lovely and such a help! Dont hesitate, your pet will be very happy, I'm sure."
EbonyE
Beoordeling door Ebony
vanaf
€ 8
/wandeling
MarcosM

12. Marcos

0.6 km
vanaf
€ 14
/wandeling
1 beoordeling

Loving Pet Sitter Missing My Dog & Ready to Care for Yours

Laatst actief: 3 dagen geleden
MarcosM

12. Marcos

Loving Pet Sitter Missing My Dog & Ready to Care for Yours0.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
ConorC

13. Conor

2.2 km
vanaf
€ 9
/wandeling
4 beoordelingen

Weekend Doggy Companion

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ConorC

13. Conor

Weekend Doggy Companion2.2 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"This is the second time that Conor has watched our dog, Chickpea, and we're really satisfied with his services. Conor is a true dog lover, and it shows! Our dog is a 38kg dog who can be reactive while on the leash. Conor has been able to confidently take him out on walks. Not only that, he also gives him all the love and affection we'd give to him. Conor's communication was great throughout, and he sent us a couple of pictures during and after his walk with him. We loved seeing our dog happy and relaxed. Overall, we fully trust Conor, and look forward to more outings without our pup, knowing he's in good hands <3 Thank you Conor! Til next time! "
FlorF
Beoordeling door Flor
vanaf
€ 9
/wandeling
CarlottaC

14. Carlotta

0.5 km
vanaf
€ 25
/wandeling
104 beoordelingen
32
terugkerende gasten

Amsterdam & Zaandam Animal Sitter

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
CarlottaC

14. Carlotta

Amsterdam & Zaandam Animal Sitter 0.5 km
(104 beoordelingen)
32 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Carlotta is a very nice dog sitter. She is reliable, friendly and helpful. She has been very helpful and comprehensive about my needs and I really appreciated it. Tilde and Rocher also had a good feeling with her. I will for sure take her into consideration for the future."
ValerioV
Beoordeling door Valerio
vanaf
€ 25
/wandeling
FredyF

15. Fredy

1.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FredyF

15. Fredy

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust1.6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 13
/wandeling
AleksandraA

16. Aleksandra

1.6 km
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
AleksandraA

16. Aleksandra

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!1.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
NataliaN

17. Natalia

4.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
17 beoordelingen
1
terugkerende gast

Naty ZaandijkPetsitter

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NataliaN

17. Natalia

Naty ZaandijkPetsitter 4.4 km
(17 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Natalia in one word is the BEST! She is really soooo caring, attentive, respectful, loving, communicative. She send us photos and video every day and even flowers and physical photos for our homecoming! She jumped in when unexpected things happened like the cat feeder not operating properly and our bird feeding rack falling down, she solved it. Natalia also took care of our plants and they blossem! She has green fingers too. Our cat is a bit shy but fell in love with Natalia. We will definitely call Natalia again when we go on a trip. Thank you so very much for giving us peace of mind and making our holiday one for our cat Kathy too."
alexandra and RenéeA
Beoordeling door alexandra and Renée
vanaf
€ 15
/wandeling
KrisztinaK

18. Krisztina

1.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
KrisztinaK

18. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)1.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
KamilėK

19. Kamilė

5.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
KamilėK

19. Kamilė

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth5.8 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AmberA

20. Amber

1.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Amber’s Pootjesservice :)

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
AmberA

20. Amber

Amber’s Pootjesservice :)1.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/wandeling