1. Hondenuitlaatservice
  2. Oud-Beijerland

Hondenuitlaatservice, Oud-Beijerland

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
QuincyQ

1. Quincy

0.5 km
vanaf
€ 8
/wandeling
Nieuwe oppas

Dierenliefhebber met een groot hart voor jouw viervoeter 🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
QuincyQ

1. Quincy

Nieuwe oppas
Dierenliefhebber met een groot hart voor jouw viervoeter 🐾0.5 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 8
/wandeling
AshA

2. Ash

4.4 km
vanaf
€ 13
/wandeling
3 beoordelingen

Dierenliefhebber met een leven vol ervaring

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
AshA

2. Ash

Dierenliefhebber met een leven vol ervaring4.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Mijn hond Daisy is een hond die niet goed gaat op vreemde mensen. Ash nam de tijd om kennis te maken en bouwde het contact langzaam op. Ontzettend blij met deze uitlaatservice. "
FemkeF
Beoordeling door Femke
vanaf
€ 13
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
JessieJ

3. Jessie

3.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

super enthousiaste dierenvriend! 🐶🐈🥰

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
JessieJ

3. Jessie

super enthousiaste dierenvriend! 🐶🐈🥰3.6 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Fijne oppas voor onze hondjes. "
MartijnM
Beoordeling door Martijn
vanaf
€ 10
/wandeling
JamieJ

4. Jamie

4.5 km
vanaf
€ 13
/wandeling
2 beoordelingen

Graag omringd met dieren <3

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
JamieJ

4. Jamie

Graag omringd met dieren <34.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 13
/wandeling
ArchanaA

5. Archana

5.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

A true animal lover

Laatst actief: vandaag
ArchanaA

5. Archana

A true animal lover 5.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
ElodieE

6. Elodie

5.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Your pet's best friend !

Laatst actief: vandaag
ElodieE

6. Elodie

Your pet's best friend ! 5.9 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
JuliaJ

7. Julia

5.2 km
vanaf
€ 20
/wandeling
2 beoordelingen

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
JuliaJ

7. Julia

Liefdevolle hondenoppas biedt een gezellig plekje!5.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 3 honden
vanaf
€ 20
/wandeling
PriscillaP

8. Priscilla

4.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
1 beoordeling

Betrouwbare dierenoppas met zorgboerderijervaring

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
PriscillaP

8. Priscilla

Betrouwbare dierenoppas met zorgboerderijervaring4.5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
MaximeM

9. Maxime

0.2 km
vanaf
€ 8
/wandeling

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas

MaximeM

9. Maxime

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas0.2 km
vanaf
€ 8
/wandeling
MargaritaM

10. Margarita

3.9 km
vanaf
€ 18
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Zorgzame oppas met veel ruimte en aandacht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MargaritaM

10. Margarita

Zorgzame oppas met veel ruimte en aandacht 3.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 18
/wandeling
AizaA

11. Aiza

5.3 km
vanaf
€ 19
/wandeling

I love to be your dog(s) walking buddy

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Siberian Husky Nymeria
AizaA

11. Aiza

I love to be your dog(s) walking buddy5.3 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Siberian Husky Nymeria
vanaf
€ 19
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Oud-Beijerland. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Oud-Beijerland, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Oud-Beijerland vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Oud-Beijerland. Meer dan 3097 hondeneigenaars in Oud-Beijerland hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express