1. Hondenuitlaatservice
  2. Maastricht

Hondenuitlaatservice, Maastricht

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
TaylorT

1. Taylor

0.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced, Gentle Care for Happy Pets

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
TaylorT

1. Taylor

Experienced, Gentle Care for Happy Pets0.2 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AnnalisaA

2. Annalisa

1.3 km - Maastricht
vanaf
€ 12
/wandeling
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Attentive, caring, dog-loving

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
AnnalisaA

2. Annalisa

Attentive, caring, dog-loving1.3 km - Maastricht
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Annalisa is a fantastic caregiver for our Vizsla Tarcin. She communicates thoroughly and is highly dependable. I highly recommend her!"
LouisL
Beoordeling door Louis
vanaf
€ 12
/wandeling
ShuyiS

3. Shuyi

3.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal Lover Here to Make Your Pets Smile!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ShuyiS

3. Shuyi

Animal Lover Here to Make Your Pets Smile!3.6 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Shuyi walked my dog while I was in Maastricht for work and he instantly fell in love. She did a great job and always kept me up to date! Definitely would recommend her!"
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 15
/wandeling
SaskiaS

4. Saskia

1.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

‘I speak the language of dogs’

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Golden Retriever Oliver
SaskiaS

4. Saskia

‘I speak the language of dogs’ 1.3 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Golden Retriever Oliver
"saskia heeft veel ervaring wat duidelijk blijkt hoe ze met de honden omgaat en de honden op haar reageren. Aardig, betrouwbaar en blije honden, top"
ElskeE
Beoordeling door Elske
vanaf
€ 15
/wandeling
ChiaraC

5. Chiara

0.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Pet sitter in Maastricht

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
ChiaraC

5. Chiara

Pet sitter in Maastricht 0.8 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"We hadden last minute iemand nodig, en Chiara reageerde meteen! Heel fijn in communicatie, attent en snel. En super fijn in omgang met onze hond. Zou haar zeker aanbevelen! "
JeroenJ
Beoordeling door Jeroen
vanaf
€ 15
/wandeling
RaffaellaR

6. Raffaella

0.7 km - Maastricht
vanaf
€ 10
/wandeling
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet Sitter in The Hague

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RaffaellaR

6. Raffaella

Pet Sitter in The Hague0.7 km - Maastricht
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/wandeling
SuS

7. Su

0.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
14 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Reliable and Loving Pet Sitter

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SuS

7. Su

Reliable and Loving Pet Sitter0.2 km
(14 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Su heeft geweldig werk geleverd door mijn hond uit te laten. Ze is erg vriendelijk en betrouwbaar. Ze was altijd precies op tijd en op de juiste plaats, zoals afgesproken. Mijn hond voelde zich duidelijk op zijn gemak bij haar, en dat stelde mij enorm gerust. Ik ben erg dankbaar voor de zorg en aandacht die ze aan mijn hond heeft besteed. Su is een echte aanrader voor iedereen die een toegewijde en zorgzame hondenuitlater zoekt. Heel erg bedankt, Su! Su did an amazing job walking my dog. She is very friendly and reliable. She was always exactly on time and at the agreed place. My dog clearly felt comfortable with her, which gave me great peace of mind. I am very grateful for the care and attention she gave to my dog. Su is highly recommended for anyone looking for a dedicated and caring dog walker. Thank you so much, Su!"
StefanS
Beoordeling door Stefan
vanaf
€ 15
/wandeling
SebastianoS

8. Sebastiano

0.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
3 beoordelingen

We need dogs, dogs need us.

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
SebastianoS

8. Sebastiano

We need dogs, dogs need us.0.7 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 10
/wandeling
CerenC

9. Ceren

0.2 km
vanaf
€ 13
/wandeling
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CerenC

9. Ceren

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience0.2 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 13
/wandeling
LauraL

10. Laura

1.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced, trustworthy, and full of love for your pets!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LauraL

10. Laura

Experienced, trustworthy, and full of love for your pets!1.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
JaneJ

11. Jane

2 km - Maastricht
vanaf
€ 9
/wandeling

Titel: Liefdevolle en speelse zorg voor jouw huisdier! 🐾

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
JaneJ

11. Jane

Titel: Liefdevolle en speelse zorg voor jouw huisdier! 🐾2 km - Maastricht
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 9
/wandeling
LauraL

12. Laura

1.4 km
vanaf
€ 30
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable, loving pet sitter here for you!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LauraL

12. Laura

Reliable, loving pet sitter here for you!1.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/wandeling
IvyI

13. Ivy

1.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling

Dierenvriendin die zorgt met liefde 😻 🐶

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
IvyI

13. Ivy

Dierenvriendin die zorgt met liefde 😻 🐶 1.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
AdeleA

14. Adele

2.1 km
vanaf
€ 8
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

RELIABLE pet sitter with animal shelter experiences

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AdeleA

14. Adele

RELIABLE pet sitter with animal shelter experiences2.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 8
/wandeling
LindaL

15. Linda

0.3 km
vanaf
€ 16,5
/wandeling
12 beoordelingen

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
LindaL

15. Linda

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!0.3 km
(12 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 16,5
/wandeling
MariaM

16. Maria

0.4 km
vanaf
€ 9
/wandeling
2 beoordelingen

Peace of mind for the owner and tons of love for your pet!

Laatst actief: 8 dagen geleden
MariaM

16. Maria

Peace of mind for the owner and tons of love for your pet!0.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling
EmiliaE

17. Emilia

0.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling

For every paw and whisker 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
EmiliaE

17. Emilia

For every paw and whisker 🐶🐱0.3 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AyaA

18. Aya

1.2 km
vanaf
€ 9,88
/wandeling
1 beoordeling

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
AyaA

18. Aya

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends1.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 9,88
/wandeling
WendeW

19. Wende

2.9 km - Maastricht
vanaf
€ 9
/wandeling
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Zorgzame dierenvriend in Maastricht

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
WendeW

19. Wende

Zorgzame dierenvriend in Maastricht2.9 km - Maastricht
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 9
/wandeling
ClaraC

20. Clara

1.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Your local dog & cat sitter!

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
ClaraC

20. Clara

Your local dog & cat sitter! 1.2 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling