1. Hondenuitlaatservice
  2. Maastricht

Hondenuitlaatservice, Maastricht

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MengM

1. Meng

2.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Gentle Cat sitter🐱 & Dog walker🦮

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MengM

1. Meng

Gentle Cat sitter🐱 & Dog walker🦮2.8 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
EllieE

2. Ellie

0.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

I’ll probably fall in love with your pet 🐾

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
EllieE

2. Ellie

I’ll probably fall in love with your pet 🐾0.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
GabiG

3. Gabi

0.4 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Caring Pet & House Sitter Maastricht Dogs Cats & Plants

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
GabiG

3. Gabi

Caring Pet & House Sitter Maastricht Dogs Cats & Plants0.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/wandeling
Elena VittoriaE

4. Elena Vittoria

0.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Violinist by day, pet sitter at any time!walking/training✨

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Elena VittoriaE

4. Elena Vittoria

Violinist by day, pet sitter at any time!walking/training✨0.7 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
HanneH

5. Hanne

0.5 km
vanaf
€ 22,5
/wandeling
6 beoordelingen

Neuroscientist by day, pet sitter/ walker anytime

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
HanneH

5. Hanne

Neuroscientist by day, pet sitter/ walker anytime0.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 22,5
/wandeling
EleannaE

6. Eleanna

0.8 km
vanaf
€ 13
/wandeling

Been told that I am spiritually a cat. Best compliment.

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EleannaE

6. Eleanna

Been told that I am spiritually a cat. Best compliment.0.8 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
AnastasiiaA

7. Anastasiia

3.3 km
vanaf
€ 13
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Pet sitter 🐾 in Maastricht 🤍

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
AnastasiiaA

7. Anastasiia

Pet sitter 🐾 in Maastricht 🤍3.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
LunaL

8. Luna

0.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Van een dierenliefhebber, voor de dierenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
LunaL

8. Luna

Van een dierenliefhebber, voor de dierenliefhebber!0.5 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
MayaM

9. Maya

1.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Fluent in Cat

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
MayaM

9. Maya

Nieuwe oppas
Fluent in Cat1.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
IsabelleI

10. Isabelle

1.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Een sociale en flexibele dierenvriendin met een zorgend hart

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
IsabelleI

10. Isabelle

Een sociale en flexibele dierenvriendin met een zorgend hart1.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
DionneD

11. Dionne

1.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DionneD

11. Dionne

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾 1.5 km
(8 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/wandeling
BirgittB

12. Birgitt

0.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Uitlaatservice voor uw hond of oppas voor uw viervoeter

Laatst actief: 12 dagen geleden
BirgittB

12. Birgitt

Uitlaatservice voor uw hond of oppas voor uw viervoeter0.6 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
ColbyC

13. Colby

0.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking

Laatst actief: 12 dagen geleden
ColbyC

13. Colby

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking0.9 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
camillaC

14. camilla

1.2 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

me and your dogs are going to be besties 💗

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
camillaC

14. camilla

Nieuwe oppas
me and your dogs are going to be besties 💗1.2 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
Maria SoleM

15. Maria Sole

0.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling
1 beoordeling

Walks, cuddles & reliable care from a lifelong dog lover

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Maria SoleM

15. Maria Sole

Walks, cuddles & reliable care from a lifelong dog lover0.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 14
/wandeling
SenaS

16. Sena

1.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Loving Pet Sitting by a Caring Student in Maastricht

SenaS

16. Sena

Loving Pet Sitting by a Caring Student in Maastricht1.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
EmiliaE

17. Emilia

0.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Loving and caring, international student in Maastricht

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EmiliaE

17. Emilia

Loving and caring, international student in Maastricht0.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
GlóriaG

18. Glória

0.2 km
vanaf
€ 9,5
/wandeling
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Portuguese Couple with a huge love for animals

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
GlóriaG

18. Glória

Portuguese Couple with a huge love for animals0.2 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very friendly, came on time and living with your Vizsla."
ThomasT
Beoordeling door Thomas
vanaf
€ 9,5
/wandeling
IseultI

19. Iseult

0.3 km
vanaf
€ 14
/wandeling
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Reliable pet sitter with flexible schedule

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
IseultI

19. Iseult

Reliable pet sitter with flexible schedule 0.3 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Iseult heeft onze hond Roos 2 dagen uitgelaten en we waren erg tevreden!"
HarmH
Beoordeling door Harm
vanaf
€ 14
/wandeling
MargheritaM

20. Margherita

0.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Because every pet deserves some extra love

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MargheritaM

20. Margherita

Because every pet deserves some extra love0.7 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Margherita is super vriendelijk en had meteen een leuke connectie met onze hond. Je kunt goed afspraken met haar maken en ze komt deze zonder problemen na. Echt een aanrader!"
AnjaA
Beoordeling door Anja
vanaf
€ 15
/wandeling