1. Hondenuitlaatservice
  2. Leidschendam

Hondenuitlaatservice, Leidschendam

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
saraS

1. sara

5.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

South Italian animal lover missing my furry family

Laatst actief: gisteren
saraS

1. sara

Nieuwe oppas
South Italian animal lover missing my furry family5.9 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
SusanaS

2. Susana

5.6 km
vanaf
€ 9
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and fun dog walker 🐾🦴

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
SusanaS

2. Susana

Experienced and fun dog walker 🐾🦴5.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Susana is a very sweet and professional dog walker. I asked her to help me walk my dog for 7 days and she was very consistent and communicative. I can feel that she truly cares about my dog - there was one day when it was extremely warm outside and she proposed to walk my dog a bit later when it cooled down since she didn’t want his little paws to be burned. She also checked with me beforehand to know if my dog is allergic to anything so she could bring some treats during the walks. My dog was very excited to see her every single time. Thanks a lot and I highly recommend Susana!"
BasmaB
Beoordeling door Basma
vanaf
€ 9
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
AriannaA

3. Arianna

6 km - Den Haag
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Dog Lover - Missing her family dog and would love to petsit!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
AriannaA

3. Arianna

Nieuwe oppas
Dog Lover - Missing her family dog and would love to petsit!6 km - Den Haag
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
WinW

4. Win

5.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Dog sitter you shouldn’t miss

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
WinW

4. Win

Nieuwe oppas
Dog sitter you shouldn’t miss 5.7 km
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 10
/wandeling
ÇağlagülÇ

5. Çağlagül

4.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Experienced Cat Sitter & Dog Walking Buddy

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
ÇağlagülÇ

5. Çağlagül

Nieuwe oppas
Experienced Cat Sitter & Dog Walking Buddy 4.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
GiovanaG

6. Giovana

4.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Veterinarian, pet lover & trusted sitter

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
GiovanaG

6. Giovana

Nieuwe oppas
Veterinarian, pet lover & trusted sitter4.3 km
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AnnekeeA

7. Annekee

5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling
1
terugkerende gast

oppas met echte aandacht en zorg

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AnnekeeA

7. Annekee

oppas met echte aandacht en zorg5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Annekee is a wonderful person who takes great care of my little yorkie on their walks. I have booked with her a few days every week and I feel completely at ease. The communication with Annekee is consistent and she is very reliable. My dog has bonded with her immediately and he jumps for joy every time she comes to pick him up. I'm also very grateful that he gets to let out his energy during the walks, so when he comes back he needs a long nap. I'd very much recommend Annekee and would love to continue booking the walks!"
IoanaI
Beoordeling door Ioana
vanaf
€ 15
/wandeling
RominaR

8. Romina

5.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced dog sitter & walker | Senior dog care

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RominaR

8. Romina

Experienced dog sitter & walker | Senior dog care5.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Romina was a great dog walker when we needed her. I’ll reach out to her next time we need a walker. Thanks"
TomasT
Beoordeling door Tomas
vanaf
€ 15
/wandeling
ShivatmicaaS

9. Shivatmicaa

5.2 km
vanaf
€ 17
/wandeling
20 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your pets won’t even notice you’ve left!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
ShivatmicaaS

9. Shivatmicaa

Your pets won’t even notice you’ve left!5.2 km
(20 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Micaa was great with our two dogs who each have very different needs. She was also very communicative, taking extra care to ensure she was giving the pups what they needed, so I knew my pups were in good hands!"
TerryT
Beoordeling door Terry
vanaf
€ 17
/wandeling
HumaH

10. Huma

5.4 km
vanaf
€ 12
/wandeling
8 beoordelingen

Crazy Cat Lady Available to Keep Your Pet Safe n Happy! 🥰

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
HumaH

10. Huma

Crazy Cat Lady Available to Keep Your Pet Safe n Happy! 🥰5.4 km
(8 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"We were very happy with Huma’s services. Great communication and exactly what we were looking for. Thank you ☺️ "
KristinK
Beoordeling door Kristin
vanaf
€ 12
/wandeling
MarianaM

11. Mariana

4.3 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Cosmopolitan pet lover now in Den Haag

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
MarianaM

11. Mariana

Nieuwe oppas
Cosmopolitan pet lover now in Den Haag 4.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
FredericoF

12. Frederico

5.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
82 beoordelingen
32
terugkerende gasten

Zoetermeer Caring

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
FredericoF

12. Frederico

Zoetermeer Caring5.7 km
(82 beoordelingen)
32 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
"Always a great and attentive dog walker "
AngelicaA
Beoordeling door Angelica
vanaf
€ 15
/wandeling
AlyssaA

13. Alyssa

5.8 km
vanaf
€ 19
/wandeling
5 beoordelingen

The Hague pet sitter & dog walker, animal lover at heart🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
AlyssaA

13. Alyssa

The Hague pet sitter & dog walker, animal lover at heart🐾5.8 km
(5 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
"Extremely reliable and organized. Thanks to Alyssa for accommodating the last-minute request. Highly recommend. "
StaceyS
Beoordeling door Stacey
vanaf
€ 19
/wandeling
melisaM

14. melisa

5.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Liefdevolle oppassers in Den Haag 🐾

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
melisaM

14. melisa

Nieuwe oppas
Liefdevolle oppassers in Den Haag 🐾 5.1 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AngelaA

15. Angela

5.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen

Angie's walks

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
AngelaA

15. Angela

Angie's walks5.7 km
(4 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
Irene MI

16. Irene M

2.7 km
vanaf
€ 17,5
/wandeling
28 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Liefdevolle & betrouwbare oppas Voorburg

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
Irene MI

16. Irene M

Liefdevolle & betrouwbare oppas Voorburg2.7 km
(28 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Irene is amazing. She is a highly professional, responsible and caring dog sitter. Our Tommie likes her a lot. We will definitely book her again! 👌"
Mersiha and JasenkoM
Beoordeling door Mersiha and Jasenko
vanaf
€ 17,5
/wandeling
LauraL

17. Laura

4.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
LauraL

17. Laura

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾 4.2 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
EstevanE

18. Estevan

4.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Viervoeten vertrouweling -

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EstevanE

18. Estevan

Viervoeten vertrouweling -4.9 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
YingY

19. Ying

4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

I truly enjoy walking dogs or visiting cats.

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
YingY

19. Ying

I truly enjoy walking dogs or visiting cats.4 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 15
/wandeling
OlgaO

20. Olga

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
OlgaO

20. Olga

Nieuwe oppas
5.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Leidschendam. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Leidschendam, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Leidschendam vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Leidschendam. Meer dan 4026 hondeneigenaars in Leidschendam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express