1. Hondenuitlaatservice
  2. Kwintsheul

Hondenuitlaatservice, Kwintsheul

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BardiaB

1. Bardia

4.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Betrouwbaar zorgzaam verantwoordelijk en altijd met liefde

BardiaB

1. Bardia

Betrouwbaar zorgzaam verantwoordelijk en altijd met liefde4.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
MasayukiM

2. Masayuki

4.7 km
vanaf
€ 10,01
/wandeling

My son and I help your doggy outside school hours

MasayukiM

2. Masayuki

My son and I help your doggy outside school hours4.7 km
vanaf
€ 10,01
/wandeling
NiveditaN

3. Nivedita

4.9 km - Rijswijk
vanaf
€ 15
/wandeling
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Gentle, attentive sitter for Cats and Small Dogs

Antwoordt meestal binnen enkele uren
NiveditaN

3. Nivedita

Gentle, attentive sitter for Cats and Small Dogs4.9 km - Rijswijk
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very friendly, respectful and uncomplicated dogsitter/ walker. My dog and I are very fond of Nivedita! "
LiselotteL
Beoordeling door Liselotte
vanaf
€ 15
/wandeling
Yully & RafaelY

4. Yully & Rafael

3.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
55 beoordelingen
29
terugkerende gasten

Your pet's happiness is our priority

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Yully & RafaelY

4. Yully & Rafael

Your pet's happiness is our priority3.9 km
(55 beoordelingen)
29 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
"A courteous and kind young man who clearly likes dogs. Highly recommended."
AlvinA
Beoordeling door Alvin
vanaf
€ 20
/wandeling
DianaD

5. Diana

5.1 km
vanaf
€ 16
/wandeling
90 beoordelingen
37
terugkerende gasten

Loving Care

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
DianaD

5. Diana

Loving Care5.1 km
(90 beoordelingen)
37 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Quick response and very flexible. Tyson was happy to walk with her and very calm, this shows that Diana is a confident dog walker."
YvonneY
Beoordeling door Yvonne
vanaf
€ 16
/wandeling
AnastasiaA

6. Anastasia

4.9 km
vanaf
€ 12
/wandeling
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Animal lover ready to give love to your pets🫶🏼

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
AnastasiaA

6. Anastasia

Animal lover ready to give love to your pets🫶🏼4.9 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
"We’re happy that Anastasia walks Kai!"
RachelR
Beoordeling door Rachel
vanaf
€ 12
/wandeling
TrineT

7. Trine

2.2 km - Wateringen
vanaf
€ 9
/wandeling
1 beoordeling

Living my best life, one dog walk at a time.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
TrineT

7. Trine

Living my best life, one dog walk at a time.2.2 km - Wateringen
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Trine is very sweet, Lizzie likes her a lot and she is certainly someone I trust with our precious Lizzie... I recommend her."
LorraineL
Beoordeling door Lorraine
vanaf
€ 9
/wandeling
RozáliaR

8. Rozália

5.6 km
vanaf
€ 25
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Providing cuddles and care 🐾

RozáliaR

8. Rozália

Providing cuddles and care 🐾5.6 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"We’re very happy that Rozália walked our dogs. She is friendly and communicative. We recommend her service!"
StevenS
Beoordeling door Steven
vanaf
€ 25
/wandeling
SandraS

9. Sandra

4.8 km - Rijswijk
vanaf
€ 12
/wandeling
66 beoordelingen
21
terugkerende gasten

At Sandra's

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mischling Leo
SandraS

9. Sandra

At Sandra's4.8 km - Rijswijk
(66 beoordelingen)
21 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mischling Leo
vanaf
€ 12
/wandeling
EstelleE

10. Estelle

4.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

I have a lot of love (and treats) to give :-)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EstelleE

10. Estelle

I have a lot of love (and treats) to give :-) 4.3 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Estelle is heel vriendelijk, ze heeft ervaring met adoptiehonden dat is zo fijn! Ze benadert Nika ( adoptiehond) geduldig en met begrip voor dat Nika graag eerst wat afstand houdt. Ook is ze flexibel met afspreken en punctueel. Bedankt Estelle, ook namens Nika🦮"
LiesbethL
Beoordeling door Liesbeth
vanaf
€ 15
/wandeling
StefanieS

11. Stefanie

5.4 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Petsitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
StefanieS

11. Stefanie

Petsitter5.4 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
RitikaR

12. Ritika

5.7 km
vanaf
€ 11
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pet lover💕

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
RitikaR

12. Ritika

Pet lover💕5.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 11
/wandeling
SofiaS

13. Sofia

4.6 km
vanaf
€ 17
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Here to shower your pup with Love, Care & Attention

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
SofiaS

13. Sofia

Here to shower your pup with Love, Care & Attention 4.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 17
/wandeling
DessD

14. Dess

5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
14 beoordelingen
4
terugkerende gasten

knuffeladres Dess

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DessD

14. Dess

knuffeladres Dess 5 km
(14 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
SaschaS

15. Sascha

5.6 km
vanaf
€ 13
/wandeling
7 beoordelingen

Liefdevolle dierenoppas voor jouw trouwe viervoeter

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
SaschaS

15. Sascha

Liefdevolle dierenoppas voor jouw trouwe viervoeter5.6 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 13
/wandeling
nowiN

16. nowi

4.9 km - Rijswijk
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

ik zorg graag voor jou trouwe viervoeter

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
nowiN

16. nowi

ik zorg graag voor jou trouwe viervoeter 4.9 km - Rijswijk
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
RickR

17. Rick

4.4 km
vanaf
€ 25
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
RickR

17. Rick

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶4.4 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/wandeling
AnaA

18. Ana

5.7 km - Den Haag
vanaf
€ 13
/wandeling
8 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Would love to meet your pets!

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
AnaA

18. Ana

Would love to meet your pets! 5.7 km - Den Haag
(8 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 13
/wandeling
MariaM

19. Maria

5.2 km
vanaf
€ 15
/wandeling
2 beoordelingen

Pet Sitter, Den Haag Area

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MariaM

19. Maria

Pet Sitter, Den Haag Area5.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/wandeling
RiddhikaR

20. Riddhika

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Loving & Reliable Pet Care – Happy Tails Guaranteed!

Laatst actief: 11 dagen geleden
RiddhikaR

20. Riddhika

Loving & Reliable Pet Care – Happy Tails Guaranteed!5.6 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling