1. Hondenuitlaatservice
  2. Krimpen aan den IJssel

Hondenuitlaatservice, Krimpen aan den IJssel

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnneA

1. Anne

3.3 km
vanaf
€ 12
/wandeling

ervaren en enthousiaste paraveterinair

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
AnneA

1. Anne

ervaren en enthousiaste paraveterinair3.3 km
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Amerikaanse Stafford Bubbels
vanaf
€ 12
/wandeling
Isa MaschaI

2. Isa Mascha

6 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring

Isa MaschaI

2. Isa Mascha

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
AracelyA

3. Aracely

4.5 km
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen

Friendly and experienced animal lover ready to help

Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
AracelyA

3. Aracely

Friendly and experienced animal lover ready to help4.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/wandeling
Anne MarijeA

4. Anne Marije

3.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

4. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.3.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 12
/wandeling
AlexandraA

5. Alexandra

6 km
vanaf
€ 12
/wandeling
1 beoordeling

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker

AlexandraA

5. Alexandra

🐶 Loving Care for Every Paw, Tail, and Whisker6 km
(1 beoordeling)
"Alexandra was lovely with Pupsy! She was attentive, caring, and made us feel completely at ease. Pupsy was clearly comfortable with her, and we’d happily book her again."
AdinaA
Beoordeling door Adina
vanaf
€ 12
/wandeling
ChayenneC

6. Chayenne

5.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Enthousiaste, betrouwbare hondenuitlater

Antwoordt meestal binnen een dag
ChayenneC

6. Chayenne

Enthousiaste, betrouwbare hondenuitlater 5.6 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Chayenne was absolutely wonderful with Bloom, treating her like her own. She is a very warm person and kept me updated the whole time she was with Bloom. I highly recommend her and will definitely come back again in the future x"
ElsaE
Beoordeling door Elsa
vanaf
€ 15
/wandeling
KataK

7. Kata

1.7 km
vanaf
€ 12
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog walking with experience in shelter

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
KataK

7. Kata

Dog walking with experience in shelter1.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Kata is really great with my big Bernese Mountain dog! She knows training techniques for dogs and is great in communication 🐶"
MidoriM
Beoordeling door Midori
vanaf
€ 12
/wandeling
AlejandraA

8. Alejandra

4.9 km
vanaf
€ 15
/wandeling
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving, Playful and Responsible Pet Care

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AlejandraA

8. Alejandra

Loving, Playful and Responsible Pet Care4.9 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Alejandra is a wonderful dog walker and a truly kind person. My dog Betty isn’t the easiest - she can be a bit reactive, but Alejandra handles her with patience, confidence, and care. Even more importantly, it looks like Betty genuinely loves her, which says everything. I feel completely at ease knowing Betty is in such good hands. I would absolutely recommend Alejandra to anyone looking for a dog walker!"
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 15
/wandeling
SteveS

9. Steve

2.6 km
vanaf
€ 15
/wandeling
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
SteveS

9. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)2.6 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Extremely happy with Steve. Friendly, trustworthy, reliable, a true animal lover. "
JanetJ
Beoordeling door Janet
vanaf
€ 15
/wandeling
LizahnL

10. Lizahn

4 km - Capelle aan den IJssel
vanaf
€ 10
/wandeling
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Trusted Pet Care Companion

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
LizahnL

10. Lizahn

Your Trusted Pet Care Companion 4 km - Capelle aan den IJssel
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
LinéL

11. Liné

4.1 km
vanaf
€ 14
/wandeling
8 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LinéL

11. Liné

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy4.1 km
(8 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 14
/wandeling
Claudia & RobinC

12. Claudia & Robin

5.1 km
vanaf
€ 15
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Love Giver!

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
Claudia & RobinC

12. Claudia & Robin

Love Giver!5.1 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
SpringS

13. Spring

4.2 km
vanaf
€ 9
/wandeling
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving care for your beloved pets!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
SpringS

13. Spring

Loving care for your beloved pets!4.2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 9
/wandeling
ValeriaV

14. Valeria

5.4 km
vanaf
€ 16
/wandeling
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ValeriaV

14. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!5.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 16
/wandeling
QianQ

15. Qian

3.4 km
vanaf
€ 15
/wandeling

A bond from the snow, now caring for 3 pets.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
QianQ

15. Qian

A bond from the snow, now caring for 3 pets.3.4 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
AnnaA

16. Anna

5 km
vanaf
€ 12
/wandeling

Psychology Student - You pet new Best Friend

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AnnaA

16. Anna

Psychology Student - You pet new Best Friend 5 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/wandeling
LeaL

17. Lea

5.1 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Entrepreneurial Spirit & Pet Lover

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
LeaL

17. Lea

Entrepreneurial Spirit & Pet Lover5.1 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 10
/wandeling
MarcelM

18. Marcel

4.1 km
vanaf
€ 14
/wandeling
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable and punctual, will treat your pets as my own.

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MarcelM

18. Marcel

Reliable and punctual, will treat your pets as my own.4.1 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 14
/wandeling
LunaL

19. Luna

3.3 km
vanaf
€ 15
/wandeling
1 beoordeling

Professional at cuddling dogs!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
LunaL

19. Luna

Professional at cuddling dogs!3.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
LaureneL

20. Laurene

6 km
vanaf
€ 15
/wandeling

Caring for your furry children like they’re my own!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LaureneL

20. Laurene

Caring for your furry children like they’re my own!6 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling